Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Етнотуризм

   

Міжнародний туризм сьогодні знаходиться не в кращому стані, про що свідчать фінансові труднощі більшості туроператорів, які орієнтуються на відпочинок за кордоном. Багато туристичні фірми йдуть на великі поступки, у вигляді знижок, кредитів і все це заради того, щоб зберігати свої позиції і масштаби своєї діяльності.

Людей сьогодні не здивуєш турами до Єгипту або Туреччини, але щоб був попит на тури в ці країни, фірми роблять вигідні умови і ціни для своїх клієнтів. Потрібно щось нове, нові продукти для продажу, що приверне увагу. Наприклад зараз велику популярність займає етнотуризм.

Часто етнотуризм називають музейних, так як вважається, що національна самобутність зберігається лише в тих місцях, які по своїй суті є музеями відкритого плану.

Козацтво має етнічні атрибути, як наприклад і індіанці в Америці або ж бедуїни в Аравії. Це до того, що така ідея бізнесу, як поїздки по місцях зі своїм багатим і дивним минулим (історією) дозволяє дізнатися про цікаві події і побувати в тих місцях, де починалася історія. Це і є етнічний туризм!


 

Етнотуризм

 

Етнічний туризм та інтернет

Так як положення багатьох турфірм важко сьогодні, працівники форм намагаються виходити з даних ситуацій, щоб зовсім не розоритися. Наприклад, одна з російських туристичних фірм розробила такий бізнес план, який полягає в організації індивідуальних турів. А знайти такі пропозиції можна в інтернеті, що дуже зручно для клієнтів.

Ідея створення спеціалізованого сайту фірми, щоб клієнт міг зайти і подивитися всі пропозиції, «дорожню карту» подорожі. Даний вид пропозиції своїх послуг фірмою, дозволяє заощадити клієнтам, так як туру набагато дешевше.
 
Головне в цій справі - це заробити репутацію. Якщо про турфірмі знають, чули і перевірено, то необов'язково особисто зустрічатися, можна все обговорити з допомогою інтернету, скайпу.
 
Етнотуризм становить непогану конкуренцію традиційним, а замовлення онлайн турів перевищують замовлення офлайн.

1

Читайте також:

Екотуризм як бізнес в Росії

Екотуризм як бізнес в Росії

Погодьтеся, що словосполучення екологічний туризм звучить досить заманливо і красиво. Подорож, в процесі якого людині пропонується вивчати і насолоджуватися природою, вчитися захищати тварин, птахів і риб, зберігати ліси, річки, озера, луки - це і є екологічний туризм.

Як привабити туристів?

Як привабити туристів?

Багато туристичні місця, особливо з'явилися в останні десятиліття, не мають ніякої власної символіки, за якою це місце було б однозначно пізнавано, як гора Білуха на Алтаї або бобер на гірськолижному курорті Бобровий лог в Красноярську.

Готель в селі | Бізнес на селі

Готель в селі | Бізнес у селі

Мало хто з нас може сказати про себе як про людину фінансово забезпеченого і успішного. Але при цьому всі прагнуть до матеріального благополуччя. Звичайно, найпростіше знайти роботу або створити свою справу саме в місті.

Соціальний туризм - нова ніша в бізнес туризм

Соціальний туризм - нова ніша в бізнес туризм

Бізнесмени в будь-якій справі шукають нові можливості для розвитку, нові ніші в бізнесі.
Розвиток туризму в нашій країні не є винятком.
У даній статті ми розглянемо нову нішу в туристичному бізнесі - це туризм для пенсіонерів.


Тому Вперед -Розведення шиншил

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Виробництво сухих сніданків бізнес досить перспективний, але ви повинні розуміти, що вам доведеться конкурувати з уже розкрученими західними брендами. Як варіант - це знайти свою нішу, наприклад, укласти договір на постачання зі шкільними закладами.


Організація міні-гольф площадки - бізнес

Організація міні-гольф площадки - як бізнес.

В нашій країні кожна людина чув, що є така гра під назвою гольф, але навіть десята частина цих людей у неї не грала. Так що після відкриття такого бізнесу клієнтів вам вистачить.


Організація охоронного агентства. ЧОП - бізнес

Організація охоронного агентства. ЧОП - як бізнес

Організацією охоронних агентств, як правило, займаються люди, які мають відношення до правоохоронних органів, таким людям простіше бачити всю ситуацію як кажуть «з нутра».Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей