Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Розведення шиншил

   

Приблизно в 199 році в нашу країну було завезено перші 100 племінних пар пухнастих гризунів - шиншил. Цей маленький звір дуже сподобався багатьом російським жителям. Шиншил стали тримати в будинках і квартирах як домашніх тварин.

В основному звичайно їх почали розводити з-за особливо цінного хутра. Він дуже гарний і має унікальні властивості. Ось чому бізнес ідея розведення цих хутрових звірів може стати досить прибутковим і навіть надприбутковою справою. Шиншиловий хутро дорого коштує і користується великою популярністю.

Процес вирощування шиншил не є дуже складним. Ці гризуни є травоїдними, тому прогодувати їх також просто як кроликів. Цей факт дозволяє значно зменшити витрати на утримання звірів.

В літній період їх можна годувати фруктами, насінням рослин, взимку їм дають сушені фрукти, сіно, гілочки дерев. Овес, пшеницю, гранульований корм і комбікорм можна давати круглий рік. Шиншилам дуже корисно додавати в раціон плоди барбарису і шипшини. Також необхідно постійно стежити за тим, щоб в поїлках завжди була вода.


 

Розведення шиншил

 

Для створення шиншилловой ферми потрібно підготувати клітки, годівниці, поїлки, купалки. Можна придбати спеціальні клітини, обладнані всім необхідним. Але дешевше використовувати саморобні, встановивши в них поїлки та годівниці. Розмістивши під клітками піддон з тирсою, можна помітно полегшити догляд за звірками. Тирсу доведеться міняти щотижня.

Важливою особливістю догляду за шиншилами є їх купання. Для цього в клітинах повинні стояти купалки, що представляють собою невеликі ємності, заповнені прожареним і просіяним піском. Бажано змішувати пісок з деревною золою, тальком і медичної сірої, для отримання хутра найкращої якості.

Для підтримки відповідного мікроклімату приміщення, в якому будуть стояти клітини, необхідно встановити кондиціонер. Повітря повинен бути температурою близько двадцяти градусів і не дуже вологий.

Почати розведення можна купивши всього п'ять-десять пар звірків. Розсаджувати в клітини шиншил слід парами. Виробляти потомство самки здатні з шестимісячного віку, самцеві повинно бути близько семи місяців. Якщо ви вирішите взятися за справу ґрунтовно, не боячись вкладень в нову справу, то потрібно придбати два десятки пар шиншил.

Так як хутро шиншил високо оцінюється, бізнес по їх вирощуванню дуже перспективний. Створення шиншилловой ферми найбільш рентабельно, порівняно з вирощуванням інших хутрових звірів.

1

Читайте також:

Бізнес на розведенні кроликів

Бізнес на розведенні кроликів

Кролівництво - вважається одним із найпрестижніших, а головне надприбуткових бізнесів в Європі, зокрема в Німеччині. Чому б не спробувати застосувати ідею такого бізнесу до російської дійсності.

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Найголовніше в розведенні папуг організувати для птахів оптимальні умови розмноження і заздалегідь уявляти собі ринок збуту.

Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Декоративні кролики на відміну від звичайних є домашніми улюбленцями і радують своїх господарів, відповідно і ціна на декоративних кроликів в рази вище. Даний бізнес є додатковим заробітком в домашніх умовах.

Гарний бізнес. Павичі

Гарний бізнес. Павичі

Для розведення цієї чудової птиці необхідно знати, що на одного самця має припадати дві або три самки. Від погодних умов безпосередньо залежить те, скільки будуть нестися самки. Несуться вони з квітня по липень.

Вирощування і продаж хижих рослин

Вирощування і продаж хижих рослин

Для втілення бізнес-ідеї по вирощуванню хижих рослин вам не потрібно мати великий початковий капітал. Вирощувати хижі рослини ви зможете у себе вдома, відвівши для цього окремий простір. Закупити потрібно тільки освітлювальні прилади і горщики.


Тому Вперед -В Інтернеті можна заробляти

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей