Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

   

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.

Кишеньковий календар завжди доречний сувенір, якщо на ньому правильно підібране зображення. Як правило, кишенькові календарі ламінують або покривають спеціальним лаком. Це пов'язано зі специфікою календаря. Адже сама назва передбачає, що його часто беруть у руки, кладуть у кишеню записну книжку, використовують для закладок. Загалом, кишенькові календарі часто піддаються механічним тертям, а зберегти їх необхідно протягом усього року.

Кишенькові календарі дуже часто використовуються в рекламних цілях. Це дешевий і надійний спосіб реклами. Часто для виставок і презентацій компанії виготовляють яскраві і барвисті кишенькові календарі з зображенням фірми або логотипу та зазначенням своїх координат.


Спочатку вам необхідно оволодіти фотошопом. Сітка кишенькового календаря є на спеціальних сайтах для працівників в області дизайну і там можна скачати сітку календаря безкоштовно, тому можна не мучитися з її написанням.


  Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес  

Також потрібно знати цільову аудиторію, для якої призначені кишенькові календарі і дотримуватися певного дизайну на виготовлення календарів. Приміром, якщо кишенькові календарики для продажу на ринку, то підійде зображення птахів, тварин і природи, а якщо поблизу шкільних закладів, то краще зробити акцент на зірок кіно і телебачення, на автомобілі останніх моделей і так далі.


Після розробки дизайну, необхідно вивчити прейскурант цін на виготовлення календарів по всьому місту. Всі контакти можна знайти в довідковій. Після чого потрібно замовити друк кишенькових календарів. Однієї тисячі примірників для початку буде достатньо.


На лицьовій стороні, як правило, завжди розміщується якась картинка, а на виворітній - власне календар на якийсь період. Часи, коли на календариках друкувалися просто зображення, давно пройшли. Сьогодні переважна частина подібної друкованої продукції на лицьовій стороні містить саме рекламну інформацію, будь то реклама товарів і послуг або соціальна реклама.
Самим благодатним (у грошовому сенсі) є періоди напередодні виборів. У цей час можна дуже добре заробити на виготовлення кишенькових календарів.


Попередньо необхідно домовитися з кількома кіосками, що ви продасте їм кишенькові календарики. Умови продажу, або вони відразу платять всю сума за продукцію, але тоді отримують кишенькові календарі за низькою ціною, або ставите календарики на реалізацію.


  Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес  


Приблизно 1000 штук календарів для вас будуть коштувати в друкарні на офсеті 12 доларів, а на цифрі 30 доларів. Візьмемо для прикладу офсетний друк, при цьому 12/ 1000= 0,012 доларів. Середня ціна на такі календарі приблизно 0,12 доларів і якщо віддати на реалізацію хоча б по 0,06 доларів, то в результаті з 1000 штук отримаємо 37 доларів. І в результаті у вільному режимі можна отримати додатковий дохід в місяць до 500 доларів, а це, погодьтеся, зовсім не маленькі гроші.

Так що намагайтеся займатися таким легким ів той же момент досить прибутковим бізнесом і у вас все обов'язково вийде.

1

Читайте також:

Виготовлення візиток

Особисто я друкую візитки гербалайфщикам, орифлеймщикам, авонщикам та іншим займаються мережевим маркетингом. Нотаріуси, адвокати і тому подібні люди від моїх послуг завжди відмовлялися, хоча вам з ними може бути і пощастить.

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.

Друк візитних карток

Переглядаючи свої компакт диски в пошуках потрібної мені інформації, на диску «Плакати. Візитки» я натрапив на одну дуже цікаву статтю, яка розповідала про створення свого бізнесу з виробництва візитних карток.

 

Тому Вперед - Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Як організувати свій бізнес на пельменях? Крім первісних вкладень у приміщення, обладнання і технології, від вас так само потрібно організувати збут продукції, а так само визначити всі свої плюси і мінуси, проти ваших конкурентів.


Виробництво і торгівля насінням - Бізнес ідея

Виробництво і торгівля насінням - Бізнес ідея

Бізнес, заснований на насінні, на початковому етапі приносить мінімальний прибуток, але і вкладення потрібні порівняно малі. Якщо підходити до питання з іншого боку якщо оборот буде великим, то і прибуток помітно збільшиться.


Велотаксі - річний бізнес в центрі міста

Велотаксі - річний бізнес в центрі міста

Найкраще дана бізнес ідея буде працювати в містах, де багато туристів і довгий літній період. Основні місця роботи: парки, набережні, місця скупчення людей, історичні та просто цікаві місця для відвідування.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей