Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

   

Як організувати свій бізнес на пельменях? Крім первісних вкладень у приміщення, обладнання і технології, від вас так само потрібно організувати збут продукції, а так само визначити всі свої плюси і мінуси, проти ваших конкурентів.

Сьогодні в магазинах будь-якого міста можна зустріти величезну кількість різних виробників. Але, як правило, вся ця продукція не відрізняється високою якістю. У той же час аналіз ринку показує, що споживачі готові платити більш високу ціну, але за товар хорошої якості. Тому організовуючи власне виробництво пельменів і вареників, якості виробів слід приділити особливу увагу.

Перш за все, для організації бізнесу необхідно організувати поставку відповідної сировини: м'яса, борошна, овочів та ін. Для цього необхідно ретельно вивчити пропозиції постачальників і вибрати найбільш підходящий варіант.


  Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес  

М'ясопереробне виробництво, зокрема виробництво быстрозамороженной продукції (пельменів) - вигідний бізнес з досить швидкою окупністю вкладень. Головне - по-перше, правильне позиціонування на ринку, по-друге, не помилитися з вибором постачальника обладнання та інформаційного і технологічного сервісу.

Пельмені можуть бути приготовані з різними начинками: різним м'ясом, грибами, рибою, овочами, сиром, сиром, фруктами, а також з начинками, скомбінованими з різних продуктів.

Для повного виробничого циклу необхідний лінія обладнання для виробництва пельменів у складі:

1) автомата для формування пельменів

2) обладнання для приготування тіста (борошнопросіювач, тістоміс, тестораскатка - окремо або в одному агрегаті)

3) обладнання для приготування фаршу (м'ясорубка, фаршемешалка - окремо або в одному агрегаті)

4) обладнання для заморожування і зберігання пельменів і сировини (як мінімум 2 холодильні камери: низько - і середньотемпературні).

Якість майбутньої продукції безпосередньо залежить від сировинної бази і технології виробництва. Для виготовлення пельменів знадобляться рослинні інгредієнти (борошно, овочі, соєвий білок) і продукти тваринного походження (яйця, жир-сирець, свинина, баранина, яловичина, м'ясо птиці, субпродукти). Постачальниками можуть стати фермерські господарства, м'ясокомбінати або через підприємства торгівлі.

Рецептура фаршу - один з основних регуляторів собівартості кінцевого продукту. Фарш не повинен бути слизьким або сухим. М'ясорубка завдяки гострим ножам повинна видавати однорідну консистенцію.

З тестомешалки повинно виходити круте еластичне тісто з вологістю не більше 40% і клейковиною не більше 30%. Формовальный апарат відрегулює розмір пельменів і товщину тесту.


  Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес  

 

Обладнання для виробництва пельменів.

Воно коштує від 550 до 750 тисяч рублів, залежно від ємності фаршебункера, що і визначає продуктивність цього обладнання. Мінімум продуктивності агрегату за 550 тисяч рублів - 100 кг продукції на годину. Агрегат за 750 тисяч рублів виробляє вдвічі більше. При цьому той і інший апарат обслуговують два співробітника.

Ще дві людини знадобляться для роботи на іншому виробничому вузлі, пов'язаному з виготовленням тесту. Борошнопросіювач коштує 30 500 рублів, тістоміс - 326 860 рублів, машина для розкачування тіста - 42 тисячі рублів.

Отже, тестової вузол обійдеться в 399 360 рублів, а разом з фаршеформирующим обладнанням сума складе 949 360 рублів.

Але це ще не все. Через м'ясорубку, яку буде обслуговувати одна людина, потрібно заплатити 24 059 рублів, за фаршозмішувач - 93 972 рубля. Витрати на техніку збільшуються ще на 118 031 рубль і вже становлять 1 067 391 рубль.

Далі підприємцю доведеться придбати дві холодильні камери - з середньою і низькою температурою. Вони, відповідно, коштують 39 985 і 45 568 рублів, разом - 85 553 рубля. Для обслуговування камер спеціальний співробітник не буде потрібно, але не обійтися без вантажника і підсобного робітника (їх функції може виконувати і один чоловік).

Підводимо підсумок. На придбання необхідного обладнання підприємцю необхідно мати 1 152 944 рубля. Крім того, потрібно передбачити оплату праці обслуговуючого персоналу з шести осіб, яким належить виплачувати зарплату приблизно в 15 тисяч рублів кожному.

Звичайно, маючи таку перспективу, людина задумається: а чи варто починати бізнес, буде рентабельним виробництво пельменів? Давайте прикинемо. Кожен день придбане обладнання (автомат, формує пельмені, в нашому випадку куплений за 550 тисяч рублів) виробляє 800 кг продукції. Витрати на це кількість пельменів - 55 111, 82 руб. Отже, собівартість кожного кілограма - 68, 89 руб. При реалізації кілограм цих виробів варто 77 - 107 руб. Беремо середню вартість - 92 рубля.

Отже, 23,11 руб. - як зараз кажуть, «навар» з кожного кілограма. Протягом 24 робочих днів підприємство буде мати валовий прибуток 1 766 400 рублів. Минусуем з неї технологічні витрати та заробітну плату шести робочих. Виходить 353 712 рублів. Ось це чистий прибуток за місяць.

Звичайно, існують ще комунальні витрати, які можуть поглинати до чверті чистого прибутку бізнесу. І все одно залишок вражає - 265 284 рублів в місяць.

Перш ніж відкривати власне виробництво слід проаналізувати, яка продукція користується максимальним попитом серед споживачів і скласти відповідний асортимент.

Зібрані по крихтах складові якості принесуть виробнику авторитет і успіх на ринку.

1

Читайте також:

Виробництво заморожених напівфабрикатів

Виробництво заморожених напівфабрикатів

Ні для кого не секрет, що заморожені напівфабрикати - це дуже вигідний бізнес, так як більшість населення широко використовує їх у своєму харчуванні, а деякі хоча б зрідка, але теж купують їх. Це легко, смачно, швидко і зручно.

Бізнес План цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів

Бізнес План цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів

Сьогодні більшості наших середньостатистичних співгромадян складно уявити свій раціон без заморожених напівфабрикатів. У зв'язку з їх популярністю виробництво такого виду продукції є досить прибутковим бізнесом.

Як організувати виробництво макаронів?

Як організувати виробництво макаронів?

Макарони - смачне, корисне і просте блюдо. Мабуть, немає родини, яка не використовувала б їх у своєму раціоні. З макаронів готують найрізноманітніші страви: починаючи від перших закінчуючи десертами. Організувати бізнес з виробництва макаронів нескладно. Важливо знати декілька простих правил.


Тому Вперед - Виробництво і торгівля насінням - Бізнес ідея

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Декоративні кролики на відміну від звичайних є домашніми улюбленцями і радують своїх господарів, відповідно і ціна на декоративних кроликів в рази вище. Даний бізнес є додатковим заробітком в домашніх умовах.


Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Цей бізнес можливість заробітку в домашніх умовах. Тільки підхід до розведення рибок повинен бути цілком серйозним, знання і досвід доведеться оплачувати з власної кишені, так як багато рибок гине на самому початку.


Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Виробниче приміщення краще всього підбирати з розрахунком на можливі прямі продажі, так як черепиця найчастіше використовується в приватному будівництві будинків, тому, особливо на початку бізнесу, говорити про оптових продажах зарано.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей