Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виробництво заморожених напівфабрикатів

   

Ні для кого не секрет, що заморожені напівфабрикати - це дуже вигідний бізнес, так як більшість населення широко використовує їх у своєму харчуванні, а деякі хоча б зрідка, але теж купують їх. Це легко, смачно, швидко і зручно. Отже, уявімо бізнес-план цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів.

Цей бізнес привабливий для дрібних і початківців підприємців тим, що в ньому використовується досить просте в експлуатації обладнання, технологія виробництва є досить легким і не вимагає додаткової освіти або знань. Тому, такий бізнес можна в короткі терміни зробити стабільно прибутковим.

Мета проекту.
Основною продукцією даного виробництва будуть пельмені і вареники (цифри умовні). Наше підприємство буде спеціалізуватися на якісних виробах з натуральної сировини, без штучних добавок, орієнтуючись на те, щоб зайняти нішу якісних напівфабрикатів на ринку харчової продукції.

Опис виробленої продукції в бізнес-плані цеху з виробництва заморожених напівфабрикатів.


 

Виробництво заморожених напівфабрикатів

 

Асортимент даного виробництва буде включати себе пельмені з свино-яловичого і яловичого фаршу, вареники з начинкою з капусти і картоплі, фасовані в упаковках 0,5, 0,7 і 1 кг. Даний вид продукції широко представлений на ринку напівфабрикатів різних виробників, проте так як ця продукція користується високим попитом, що її вже запланована реалізація через торговельну мережу «А» у містах З-е, Д-к, М-ь.

Особливістю нашої продукції буде те, що вона буде виготовлена без додавання сої, виключно натуральних продуктів. Тому вже укладені договори на постачання необхідного свіжого м'яса високої якості з фермерськими господарствами «Б» і «Т». Решта сировину планується закуповувати у різних виробників на оптових базах.

Витрати на сировину: виробництво 100кг пельменів вимагає сировини на суму 12,647 тис. рублів, для виробництва 100 кг вареників з картоплею необхідно продуктів на суму 2,8295 тис. рублів, для 100кг вареників з капустою необхідні витрати на сировину складуть 3,241 тис. рублів.
Виробництво в відкривається цеху буде здійснюватися виключно ручною працею. Виходячи з цього, продуктивність безпосередньо залежить від кількості працівників, площі приміщення і від ефективності і швидкості роботи кожного лепщика за один робочий день.

На початковому етапі виробництва у плани входить найняти 10 ліпників.
За перший місяць планується виробнича потужність 3000кг продукції (12кгХ10чел.Х25дней). Кожного лепщика щомісяця буде підвищувати свою продуктивність на 2кг, що дасть до п'ятого місяця роботи продуктивність в 20кг за зміну з одного лепщика. В результаті підрахунків вдалося з'ясувати, що за перший рік підприємство випустить 55 тисяч кілограм готової продукції, у другий рік - 66 тисяч кг, в третій рік - 85 тисяч кг на рік, четвертий і п'ятий рік планується 112,5 тис. кг і 135 тис. кг відповідно.

Взявши вартість 1кг пельменів 252 рубля, а вареників - 121, то можна приблизно розрахувати щорічну суму виручки: 10257,5 тис. руб. - перший рік, 12309 тис. руб. - другий, 16001,7 тис. руб. - третій, 20981,25 тис. руб. - четвертий, 25177,5 тис. руб. - п'ятий рік.

Закупівля необхідного обладнання для нашого виробництва - одна з найвагоміших статей витрат, для цього потрібна велика сума грошових коштів - приблизно 200 тис. рублів.
Зарплата найнятих співробітників для ліплення готових виробів планується відрядна, в сумі - 10 руб. за 1кг виконаної продукції. Тривалість робочого дня - 8 годин, з перервою на обід в один год.

Реклама виробництва.
Планується широка рекламна компанія, яка передбачає ролики на радіостанціях, телебаченні, розіграш лотереї тощо. Вартість такої рекламної компанії приблизно складе близько 400 тис. рублів.

Для відкриття цеху, який буде займатися виробництвом заморожених напівфабрикатів необхідно:
- оренда приміщення - 50 тис. руб. в місяць
- електроенергія - 20 тис. руб.
- інші комунальні платежі - 2 тис. руб.
- закупівля обладнання - 1055 тис. руб.
- інший інвентар - 200 тис. руб.
- інші дрібні витрати - 25 тис. руб.

1

Читайте:

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Як організувати свій бізнес на пельменях? Крім первісних вкладень у приміщення, обладнання і технології, від вас так само потрібно організувати збут продукції, а так само визначити всі свої плюси і мінуси, проти ваших конкурентів.

Бізнес План цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів

Бізнес План цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів

Сьогодні більшості наших середньостатистичних співгромадян складно уявити свій раціон без заморожених напівфабрикатів. У зв'язку з їх популярністю виробництво такого виду продукції є досить прибутковим бізнесом.


Тому Вперед - Свій бізнес на газелі

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.


М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

Виробництво м'яких іграшок може існувати як окремий вид бізнесу, так і доповнення до вже діючого швейному виробництву. У другому випадку вкладення в бізнес будуть мінімальними.


Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Для запуску такого бізнесу від вас будуть потрібні знання в фінансовій сфері. Ви повинні чітко розуміти за рахунок чого утворюються доходи пунктів обміну валют.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей