Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги

   

Майстрами по ремонту побутової техніки, як правило, стають люди, хобі яких переросло в бізнес, адже не у кожного є можливість купити нову побутову техніку після поломки старої, так і буває ремонт для старої техніки, потрібен зовсім незначний.

Рентабельність бізнесу, заснованого на ремонті побутової техніки досить низька - близько 6%. Це пов'язано з тим, що на сьогоднішній день у багатьох випадках придбати нову техніку виявляється вигідніше, ніж ремонтувати стару. Тим більше, то внаслідок відсутності необхідних запчастин, ремонт моделей, вік яких перевищує 5 років, дуже утруднений. Однак це стосується далеко не до всіх видів побутової техніки.
 
Наприклад, холодильники не застарівають дуже швидко, та й купувати новий замість поламаного люди зазвичай не прагнуть. Більш того, холодильники дуже прості в ремонті. В результаті, ремонт холодильників не викликає особливих складнощів і здатний при цьому приносити досить непоганий прибуток.


  Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги  

Ще одним фактором успіху є забезпечення високої швидкості здійснення ремонтних робіт. Ремонт необхідно здійснювати швидше конкурентів. Цього можна досягти, маючи в наявності кілька замінюють один одного постачальників запчастин, які зможуть забезпечити постійний потік своєї продукції і не допускати затримок.

Монобрендовий центр по обслуговуванню побутової техніки - це, по суті, дочірня компанія великої фірми-виробника, що випускає певний бренд. Серед таких центрів виділяють афілійовані і відносно незалежні. Перші повністю пов'язані з фірмою-виробником; другі, зарекомендувавши себе як гідного партнера, просто співпрацюють з брендового фірмою і є практично незалежними від них.

Мультибрендові сервісні центри - абсолютно незалежні від фірм-виробників, ніяк з ними не пов'язані і розраховують тільки на свій професіоналізм. Подібні центри так само не однотипні: деякі спеціалізуються на обслуговуванні певних видів побутової техніки, інші займаються ремонтом всього можливого спектру техніки: і пральних машин, СВЧ-печей, мобільних телефонів і телевізорів.

Якщо у вас немає навіть елементарних знань у цій галузі, але є бажання, ви все одно зможете організувати свій бізнес у цій сфері.

Для цього вам необхідно буде вчитися, поступово, крок за кроком, ви зможете навчитися майстерності, навіть не помітивши як.

Без читання книг, використовуючи чужий досвід ви зможете створити майстерню з ремонту побутової техніки, вже через 2 тижні.


  Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги  


Якщо працювати по-крупному, то з організації або укладення договору з хорошим колл-центром. Без колл-центру і запам'ятовується номери Ваш бізнес не витримає конкуренції. 50% грошей на старті вкладається в рекламу. А для успіху рекламної компанії потрібен колл-центр з легким телефонним номером.

Фактор успіху номер два: скорочення строків ремонту порівняно зі строками, які можуть запропонувати Ваші конкуренти. За рахунок чого це досягається? Є хитрість - так звана «швидка» логістика при замовленні запчастин.

Ще для оперативної роботи вам буде необхідний повний комплект професійного тестового обладнання на всі види побутової техніки. Це придбання обійдеться в суму, близьку до $100 тис.

1

 

  height="120" alt="Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів">

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.

Власний бізнес - Заправка картриджів

Власний бізнес - Заправка картриджів

У кожному місті є кілька підприємств, що спеціалізуються на заправці картриджів. Крім того дана послуга надається у деяких копі-центрах, магазинах по продажу комп'ютерів та центрах по ремонту оргтехніки. Даний бізнес рентабельний і простий.

Як відкрити бізнес на 1000$

Сьогодні ми розповімо про підприємливих людей, які не тільки придумали, на чому заробити, але і змогли розвернутися з мінімальним стартовим капіталом. Як знати, можливо, натхнені їх прикладом, ви нарешті реалізуєте свої найсміливіші мрії в області малого підприємництва.

 

Тому Вперед - Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Рибальський магазин - це такий вид бізнесу, який здатний працювати і приносити прибуток у будь-якому форматі від малого до великого, тут головне підхід, а він полягає в деталях...


Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.


Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

В наш час для того, щоб відкрити міні-пекарню напевно потрібно мати спочатку якісь передумови, це може бути устаткування, приміщення, або ринок збуту.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей