Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

   

Рибальський магазин - це такий вид бізнесу, який здатний працювати і приносити прибуток у будь-якому форматі від малого до великого, тут головне підхід, а він полягає в деталях...

Для відкриття рибальського магазину потрібно підшукати відповідне приміщення. Його можна придбати і орендувати. Другий варіант є менш витратним, а відповідно, більш доцільним. Кращим розташуванням магазину стане місце, для якого характерна велика прохідність і хороша транспортна розв'язка.

Інтер'єр, а також обслуговування в рибальському магазині необхідно продумати таким чином, щоб покупець, прийшовши за однією покупкою, йшов одразу з масою самих різних речей.

Велике значення для рибальського магазину має персонал. Саме від хороших співробітників багато в чому залежить обсяг продажів. Тому вони повинні бути привітними, комунікабельними і розбиратися в питаннях такого важливого заходу як рибалка.


  Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі  

Рибальські снасті - це не хліб, не горілка і не бензин. Їх більше купують, коли у народу залишаються гроші після покупки товарів першої необхідності. А тому поточні показники нашого риболовного ринку відображають загальний стан справ у Росії не гірше, ніж індекс Доу-Джонса - ділову активність в США. Багато купують снастей - в країні все гаразд, мало - є проблеми. За останні років десять бувало всяке - і провал після дефолту, і два піки продажів - до і пару років потому. Зараз - ситуація якась проміжна, тобто не криза, але і не колір риболовного бізнесу. І крім поточної купівельної спроможності населення, свій вплив тут мають ще кілька факторів, у тому числі і зовнішніх.

Найвагоміший з них, такий. Якщо людина може дозволити собі, назбиравши грошенят, купити сьогодні спінінг, скажімо, за двісті доларів, якого у нього раніше і близько не було, то наступний приблизно такий він, що найбільш характерно, купить не через місяць і через рік, а через два-три. В основному ж люди рибу ловлять, а не снасті колекціонують. Звідси і певний спад продажів, особливо за спінінгів середньо-дорогого класу.

Є, втім, того й інше пояснення, і тут причини треба шукати не в нашій країні.

На світовому ринку рибальських снастей відомо близько декількох сотень брендів і торгових марок. Реальних же виробників в кілька разів менше. Але суть навіть не в цьому. Просто за деякими позиціями - наприклад, за принадам - налагодити виробництво гранично просто, їх можна робити на цілком гідному рівні і, що називається, "на коліні". Але інші позиції вже вимагають більш або менш серйозної технічної та технологічної бази.

Під цими "іншими позиціями" розуміються в першу чергу вудилища і котушки. Те й інше, як ми всі розуміємо, однаково важливо для спиннинговой снасті, але от з точки зору удилищных і котушкових програм, представлених зараз на ринку, картина виходить дуже навіть не рівнозначна. Якщо сказати коротко, по "палицям" вибір набагато багатше, ніж за котушок, і на такий дисбаланс важко не звернути увагу.
Для реалізації даної ідеї бізнесу вам необхідно:

Приміщення магазину. На перший час буде досить 40-50 «квадратів» площі. Хоча багато залежить від асортименту. Якщо ви збираєтеся продавати великогабаритні товари (намети, човни), то доведеться орендувати приміщення побільше. Намагайтеся орендувати приміщення на перших поверхах будівель, так як такі відвідує найбільша кількість клієнтів.

Стелажі, полиці. Адже Вам необхідно десь розташовувати свій товар.

Товари. Сюди входить все, що пов'язано з рибальським спорядженням. Це вудлища, спінінги, котушки, сачки, волосіні, гачки, важки, поплавці, прикормки. Крім того, сюди можна віднести рибальську одяг, спальні мішки, намети, човни та весла, і багато іншого. Не зайвими будуть різні фільми про рибалку на DVD. Слідкуйте за своїми покупцями, вивчайте те, чим вони цікавляться найбільше. Приймайте замовлення від кожного конкретного клієнта.

Продавці. Про їх компетентності я вже сказав вище.

Реклама. Для початку буде досить яскравої вивіски, штендера і невеликого, але чіпляється оголошення в місцевій газеті. Якщо бюджет дозволяє, пробуйте рекламу на ТБ і радіо. А також, хорошим способом заявити про себе стане реклама в журналах для рибалок.


  Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі  


По виконаних підрахунками, захоплені риболовлею, виловлюють в місцевих водоймах, більш ніж 150 тисяч тонн риби за рік, а це приблизно по 30 кг на одного рибалку в рік. Було проведено опитування потенційних покупців, і з'ясувалося, що на оновлення сезонного риболовного арсеналу доводиться витратити, пересічному любителю, від $5 до $20.

Але є і такі завзяті рибалки, які не шкодують ніяких грошових коштів, для оновлення (модернізації) снастей і знарядь лову, вони витрачають від $100 до $500. Найбагатші представники рибальського еліти не шкодують грошей і купують найкращі і дорогі рибальські снасті, і, природно, витрати їх можуть доходити до не обмеженої суми в рік. Продавці даного товару, вважають, що російські споживачі витрачають на товари для риболовлі, не менш ніж $50 млн. в рік.

Близько 60% обороту рибальського магазину припадає на групу основних товарів, близько 30% - на витратні товари і приблизно 10% - на допоміжні.

Варто відзначити, що в асортимент рибальського ринку входить не один десяток тисяч артикулів. При цьому велика їх частина - це витратні матеріали.

Націнка, що встановлюється на товар, знаходиться в межах від 25 до 100%. При цьому на основні і супутні товари торгова націнка зазвичай встановлюється в розмірі від 25 до 50%, на витратні - не менше, ніж 100%.

1

Читайте також:

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.

Організація рибного господарства

Організація рибного господарства

Ідея розвитку «рибного» бізнесу передбачає, насамперед, вибір риби для розведення. Існує два варіанти - короп або форель. Оскільки вони дають швидкий приріст. А також користуються великим попитом у покупців.

 

Тому Вперед - Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Весільні журнали бувають трьох видів: 1) Електронний весільний журнал;
2)Глянсовий весільний журнал; 3) Змішаний - це друковане видання та CD диск.


Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

При створенні бізнесу у сфері ЖКГ головне-це довіра людей, мешканці обслуговуваних територій повинні чітко розуміти куди і на що витрачаються їхні гроші, отримаєте їх довіру, ваш бізнес буде процвітати.


Бізнес - Розведення худоби. Скотарство та Тваринництво

Бізнес - Розведення худоби. Скотарство і Тваринництво

Розведенням худоби люди займалися з давніх часів і це заняття завжди приносило прибуток. Тут важливо самому розбиратися в скотарстві і розуміти що користується попитом у вашому районі. Скотарство і Тваринництво - це сільськогосподарський бізнес.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей