Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

   

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.

Створення ставка - лише один з етапів організації бізнесу. Для того щоб риболовля стала можливою ставок, природно, слід наповнити рибою. При цьому риба повинна бути такою, яка цінується серед рибалок.

З'ясувати улюблені рибалками види риб зовсім нескладно. По-перше, можна провести опитування серед любителів риболовлі. Зазвичай вони з задоволенням підтримують подібні розмови, а тому охоче розкажуть, яку рибу мріють витягнути більше всього. По-друге, можна скористатися можливостями, які надає технічний прогрес, і звернутися за інформацією в інтернет. Відповідь на ваше питання можна пошукати на різних спеціалізованих сайтах, форумах. Більш того, можна створити опитування на якому-небудь тематичному форумі і скористатися згодом його результатами.


  Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка  

Після того як вся необхідна інформація зібрана, слід закупити цих найбажаніших риб. При цьому, як уже згадувалося, слід порадитися з професійним фахівцем, наскільки можливим є їх спільне утримання в одній водоймі.

Наступний етап - зариблення. Вибір риби залежить від потенційної клієнтури і, зрозуміло, від природних умов і засобів, які ви готові вкласти, щоб забезпечити свого основного товару хороші умови для існування та розмноження. В такі ставки запускають щуку, форель, судак - рибу дорогу і привередливую. Тому основною штатною одиницею рибальського господарства є досвідчений рибовод. Вибором порід, поставками подращенной риби, а також доглядом за нею в «Рибальському селі» займається Павло Терентьєв. Він укладає договори з рыбхозами, підбирає рибу певного «товарного» ваги, досить дорослу і цікаву для рибалки. Осетер і форель містяться в спеціальних садках, з яких частина випускають у ставок, а частину відправляють в ресторан. Виловлену рибу постійно враховують і поповнюють запаси. У літні місяці, за словами Н. Бородіна, в сільській місцевості витрата корму істотно знижується: достатню їжу забезпечує прикормка, якій, у свою чергу, за додаткову плату постачають рибалок.

Один кілограм коропа коштує 50-80 рублів. Кілограм форелі, досягла 200 г, коштує близько 180 рублів, втричі дорожче карпа, зате і вона росте набагато швидше. «Овес» для форелі нині так само дорогий, як та сама рибка: корма йдуть за ціною 1 долар за кг. Основні витрати рибного підприємця пов'язані з прикормом і перевезенням риби і мальків. Мальків треба привозити приблизно два-три рази на місяць. Прикорм доводиться купувати частіше.

Перевозять рибу в спеціальних рыбовозках - живорыбицах, ціна таких машин 70-100 тисяч доларів, альтернатива - 200-літрові баки, вартістю близько 4 тисяч доларів. Ловля на вудку - далеко не єдиний спосіб витягання прибули. По-перше, рибу можна розводити на продаж або подавати у своєму ресторані. В несезонний час, коли настають холоди (любителів підльодної і холодної риболовлі багато менше, ніж охочих відпочити влітку), можна розвивати такі напрямки, як школа риболовлі, пейнтбольні бої. Змагання та інші конкурси - важливий інструмент утримання клієнтури. Саме несезон стане справжньою перевіркою для нового підприємства. Крім того, треба постійно стежити за своїм господарством, забезпечувати належну охорону, тому що злодійство - проблема номер один. У Твері з двома ставками справляються один сторож і спеціально навчені собаки. У рибгоспах, де вирощують особливо цінні породи, штат охоронців нерідко досягає 10-20 чоловік!

Далі риб необхідно запустити у водойму і зайнятися їх відгодівлею. Адже, куди більш приємним для рибалок є ловля великої риби, а не дрібної рибки. А оскільки основною метою є отримання прибутку, рибалок на берегах водойми повинно бути як можна більше. Залучити їх зможе тільки гарна риба. Тому корм потребує особливої уваги. Харчування риб має бути правильним і збалансованим. Тільки так можна буде виростити великих і здорових риб, які в результаті і забезпечать успіх бізнесу.

Ми розглянули варіант створення ставу з нуля. Що ж стосується оренди державних озер, то тут такі підводні камені. Що найскладніше в даному бізнесі, так це знайти спільну мову з усіма інстанціями.

Трохи інформації:
За водні ресурси відповідає Держкомітет з водного господарства;
За квоти на вилов риби - Держкомітет по рибному господарству;
За оренду - місцеві органи самоврядування.
Для початку бізнесу потрібна досить велика сума і певну кількість нервів. Однак рентабельність рибного ставка може дійти до 50%.

Як тільки розібралися з водоймою, переходимо до наступного кроку - його зариблення. Звичайно, може бути, що водойма вже зарыблен, але це дуже рідкісний випадок. Найчастіше малька (молоді особини риб) доводиться запускати самому. Благо, що проблем з його придбанням виникнути не повинно. Варто лише звернутися до будь рыбоведческое господарство.

Ну і останній момент - необхідний персонал. Персоналом в даному випадку будуть сторожа і керуючий. В ролі керуючого виступаємо самі, а сторожів знайти праці не складе. Особливо зараз, у кризу. Всі беруться за будь-яку роботу. Ах так, зовсім забув - необхідно дозвіл ліцензія на користування водними ресурсами та дозвіл на ведення бізнесу у сфері рибальства.


  Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка  


Порахуємо витрати:

• Водоймище. Якщо говорити про оренду, то це від 1000 доларів у рік. Вартість покупки водойми не впізнавав;
• Риба. Вартість залежить від кількості закуповуваного малька - від 3000-4000 доларів;
• Персонал. Зарплата сторожам - від 1000 доларів в рік на кожного;
• Дозвіл і ліцензія - видається за умови утримання водойми в належних умовах (своєчасна чистка тощо);
• Плюс - витрати на корм рибам, догляд за водоймою і т.д.
• Разом - від 7000-10 000 доларів (і 5000 доларів щорічно).

Як бачите, бізнес вимагає серйозних фінансових вкладень. Давайте порахуємо приблизну прибуток. Вартість одного дня лову становить від 1000 рублів (у Московській області - від 2000 рублів) на добу. Причому, зазвичай фіксується допустима кількість риби. Наприклад, до 20 кг. Якщо людина наловив більше 20 кг, то він повинен заплатити ще 100 рублів за кожний додатковий кілограм. В добу може бути 1-20 рибалок і більше. Отримуємо прибуток - 2000-40 000 рублів на добу. Або 60 000-1 200 000 рублів на місяць. Або - 720 000-14 400 000 рублів на рік! У доларах це - близько 24 000-480 000. Віднімемо щорічні витрати і отримаємо від 19 000 до 475 000 доларів в рік. Виходить, навіть якщо брати самий мінімальний розрахунок, все одно отримуємо цілком відчутний дохід.

1

Читайте також:

Організація рибного господарства

Організація рибного господарства

Ідея розвитку «рибного» бізнесу передбачає, насамперед, вибір риби для розведення. Існує два варіанти - короп або форель. Оскільки вони дають швидкий приріст. А також користуються великим попитом у покупців.

Ставок на дачі. Основи дизайну та установки

Ставок на дачі. Основи дизайну та установки

Галявина не повинна бути занадто сонячної, тому що ультрафіолетові промені люблять водорості і під їх впливом починається зростання водних рослин, що псує естетичний вигляд ставка. Якщо в сім'ї є діти, то постарайтеся зробити так, щоб водойма вони могли бачити з вікна своєї кімнати.

Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

В наш час немає необхідності у видобутку риби, для того щоб прогодувати свою сім'ю. Люди приїжджають на риболовно-туристичні бази, хочуть відпочити від повсякденної суєти. Ваше завдання організувати максимально комфортний і незабутній відпочинок, щоб клієнти до вас поверталися.

 

Тому Вперед - Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Їдальня - це місце, яке наповнене денним світлом, куди люди середнього і нижче достатку приходять, як правило, в обід, беруть піднос і рухаються в черзі в бік каси, вибираючи при цьому собі вподобані страви.


Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Головне в цьому бізнесі чітко розуміти майбутній розвиток ресторану. Ще до відкриття ресторану, на початковому етапі, потрібно визначитися з концепцією розвитку, а тек ж підібрати перспективне місце для майбутнього ресторану.


Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей