Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

   

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.

Придбати меблі можна самими різними способами - в фірмовому спеціалізованому центрі, роздрібному магазині і навіть в меблевому інтернет-магазині. Найчастіше, в вартість комплекту вже включена безкоштовна збірка на дому у клієнта. Але, поширена й інша ситуація. Коли продавець (в даному випадку мається на увазі магазин) просто продає меблі, але не надає послугу збірки.

Даний вид бізнесу не вимагає наявності великого стартового капіталу, витрати на його створення та організацію мінімальні. Для початку бізнесу необхідно:

- Розклеїти оголошення про надання послуг по збиранню меблів в районах, в яких розташовуються великі меблеві магазини. При цьому текст оголошення повинен виглядати приблизно наступним чином: «Збираємо меблі будь-якої складності. Якісно і недорого! Телефон:...».

- Обзавестися транспортом для здійснення доставки меблів.

- Придбати комплект найпростіших інструментів таких, як молоток, викрутки, шурупи, цвяхи, хороший клей.

- Знайти кількох однодумців, які бажають приєднатися до цього нехитрого бізнесу.


  Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів  

Варто зазначити, що для здійснення цього виду бізнесу необхідно навчитися якісно і при цьому швидко збирати меблі. Для цього доведеться трохи попрактикуватися і знайти невеликий досвід. Справа це зовсім нескладний, не вимагає наявності якихось спеціальних знань і вмінь, а, відповідно, доступно кожному.

Інструмент.
Вам будуть потрібні електричні шуроповерти і лобзики, молотки, набір ключів і викруток, плоскогубці, дриль, цвяхи, шурупи, клей, лінійка і косинець для точних вимірів. Можна придбати весь інструментарій окремо, але краще відразу купити набір. Він обійдеться вам приблизно в 3000 рублів. Електроінструменти коштують дорожче - на них доведеться витратити в середньому 8-10 тисяч рублів. Буде чудово, якщо в «портфелі» майстра завжди знайдеться фурнітура, яку можна запропонувати господарям за окрему плату.


Види послуг:

- збірка і розбирання меблів;
- збірка корпусних та м'яких меблів;
- складання меблевих і кухонних гарнітурів;
- складання передпокоїв, шаф, шаф-купе;
- збірка офісних меблів;
- реставрація меблів;
- інші види робіт.


  Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів  


Рекламувати свої послуги можна в газетах, журналах, на сайтах безкоштовних оголошень, а також на форумах і сайтах будівельної тематики. Крім того, можна розвішувати відповідні оголошення прямо на дошках оголошень біля під'їздів житлових будинків, щоб люди знали, кого їм необхідно запросити для складання меблів в разі необхідності.
В даному випадку підприємцю доведеться витратити в середньому 2-3 тисячі рублів на друк і розклеювання оголошень, а також на оплату послуг рекламного агентства.

Що стосується цінової політики, то вартість своїх послуг можна оцінювати приблизно на 10% менше, ніж це роблять меблеві магазини. Звичайно, принести мільйонні статки це справа не зможе, особливо враховуючи, що конкуренція в цьому сегменті дуже велика. Тим не менш, при грамотному підході цілком непогано заробити теж реально.

1

Читайте також:

Дослідження ринку меблів в Росії

Дослідження ринку меблів в Росії

Ринок меблів - один з найбільш динамічно розвиваються сегментів товарного ринку Росії. Незважаючи на постійне зростання останніх років, він далекий від насичення. У 2004-2005 році спостерігалася деяка стагнація, яка була пов'язана з призупиненням зростання економіки в цілому. Детальніше...

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Перетяжка меблів як бізнес може працювати в декількох напрямках, це і перетяжка меблів на замовлення клієнта, а так само скупка б/у м'яких меблів і подальша її реставрація та модернізація з метою продажу.

Плетені меблі для домашнього бізнесу

Плетені меблі для домашнього бізнесу

C давніх часів у нашій країні славиться ремесло, у якого в національних традиціях дуже глибокі коріння. Одне з таких дуже давніх ремесел вважається плетіння різних корисних предметів застосовуються в будинку

Меблі для тварин. Будиночки для кішок і собак

Меблі для тварин

Домашні вихованці є в багатьох квартирах. Одні господарі спокійно ставляться до того, що їх кішка або собака спить у кріслі або на ліжку, а деяким не подобається постійно чистити меблі від шерсті. Але в будь-якому випадку господарі тварини, у якого є власний диванчик, матрацик або будиночок, відчувають себе задоволеними і щасливими.

 

Тому Вперед - Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.


Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

На сьогоднішній день Китай по праву є лідером з виробництва різноманітних товарів. Багато великі виробники переносять свій бізнес в країни третього світу, де виробництво набагато вигідніше, ніж в розвинених країнах.


Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей