Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

   

На сьогоднішній день Китай по праву є лідером з виробництва різноманітних товарів. Багато великі виробники переносять свій бізнес в країни третього світу, де виробництво набагато вигідніше, ніж в розвинених країнах.

Кожен рік і Європа і Америка все нові і нові галузі переміщали в Китай, і кожен раз на великих китайських виставках були такі теми, які тепер стали китайськими». Тобто з'являються товари, які тепер вигідно везти з Китаю.

Як правило, в цьому випадку вони дешевшають у 3-4 рази порівняно з європейськими або американськими, при тому, що якість майже не відрізняється від оригіналів.

У різний час це були такі напрямки як електроінструмент, лазерне обладнання, медичне обладнання, компресори, двері, сантехніка, бензоінструмент, зварювальні апарати, велосипеди, пластикові труби, аерографи, ручний інструмент, підйомники, СТО обладнання, автомийки, кондиціонери, вентилятори, акумуляторний інструмент, квадроцикли, хлібопечі, енергозберігаючі лампочки, фототехніка, дитячий одяг, сноуборди, спортивний інвентар, і т.д. і т.п.
Якщо вчасно «піймати хвилю», то можна дуже добре заробити на новий товар або напрямку.


  Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі  

Помилка більшості іноземних бізнесменів полягає в зайвому довірі. Наприклад, зразки, отримані на виставках або торгових порталах, не є показниками всієї продукції, що випускається виробником. Найчастіше зразки виробляються окремо, зі спеціально завищеним рівнем якості і з використанням кращого сорту матеріалів. Тільки в 20% випадків зразки і випускається продукція повністю збігається. Перевірити це, в принципі, реально.

Як же зв'язатися з компанією-виробником? Насамперед, варто зауважити, якщо розміщення замовлення на сайті виробника з допомогою посередника з Китаю - це запорука гарантованих проблем. Пам'ятайте, що більшість організацій в Китаї, вже зарекомендували себе на ринку вже не надають ніякого значення рекламі, і, спираючись на інформацію на китайських сайтах, ви можете прийти прямо в лапи шахраїв. Випадки, коли посередник по закупівлі товарів у Китаї, раптово просто зникав, не відповідаю ні на дзвінки, ні на листи - далеко не рідкість. Крім того, пошук на сайтах дасть вам в кращому разі поверхневу картину, далеко не повну й часто вже не актуальне.


  Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі  


Для початку потрібно точно дізнатися, чи є компанія, що надала зразки безпосередньо виробником, або це посередник. Найкраще ретельно перевірити всю пропоновану документацію та сертифікати. Так само рекомендується замовити аудит фабрики-виробника або відвідати її особисто.

Аудит на високому рівні може провести хороша консалтингова компанія, яка збере максимум даних, можливо, колишніх недоступними при особистому візиті бізнесмена на фабрику. Ці дані можуть стосуватися як сумлінність і порядність виробника, так і якості продукції і устаткування, виду реально використовуваних матеріалів виробництва.

1

Читайте також:

Ваше оточення не дає вам розвиватися? Вплив близьких людей.

Наше оточення має величезний вплив на нас. Ми оточені родичами, друзями, знайомими, приятелями, колегами по роботі, просто не знайомими людьми. Родичі і друзі є найближчими для нас людьми.

Від мети бізнесу - один крок! Правило успіху.

У кожного існує свій, індивідуальний рецепт щастя. Але є сфери людської діяльності, які базуються на загальних законах, які будуть сприяти досягненню поставленої мети.

Як навчитися користуватися власним гаманцем

Безсумнівно, до основних людських потреб слід віднести необхідність відчувати себе в безпеці. Зараз війни не ведуться так регулярно, як в минулі століття, і головним джерелом неспокою є привид банкрутства.

Барахолка або ринок вихідного дня

Ця бізнес-ідея стара, як світ, та її актуальність у той же час не слабшає навіть зараз. Щоб почати такий бізнес вам не будуть потрібні серйозні фінансові вливання, від вас буде потрібно лише трохи часу та кмітливості.

Як відкрити бізнес на 1000$

Сьогодні ми розповімо про підприємливих людей, які не тільки придумали, на чому заробити, але і змогли розвернутися з мінімальним стартовим капіталом. Як знати, можливо, натхнені їх прикладом, ви нарешті реалізуєте свої найсміливіші мрії в області малого підприємництва.

 

Тому Вперед - Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - Виробництво кормів для домашніх тварин

Бізнес - Виробництво кормів для домашніх тварин

Ще якихось 10 років тому, такий бізнес, тільки набирав обертів і не всім вірилося, що колись відкриються спеціалізовані магазини по продажу товарів для домашніх тварин, а зараз ...


Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Головна задача, яка веде до успіху в цьому бізнесі - це доступ до інформації, а саме вміння знаходити ті самі рідкісні книги, для подальшої оцифровки.


Бізнес - магазин автозапчастин | Млин Бізнес Ідей

Бізнес - магазин автозапчастин

При відкритті магазину автозапчастин варто приділити увагу підбору персоналу, так як багато авто власники приходячи в магазин за запчастинами для своєї машини, хочуть ще й отримати грамотну консультацію.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей