Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Саморозвиток в Бізнесі. Виховання Особистості /

Ваше оточення не дає вам розвиватися? Вплив близьких людей.

   

Наше оточення має величезний вплив на нас. Ми оточені родичами, друзями, знайомими, приятелями, колегами по роботі, просто не знайомими людьми. Родичі і друзі є найближчими для нас людьми.

Якщо ви потрапите в скрутну ситуацію, то першу допомогу вам нададуть родичі. Із-за сильного взаємодії з друзями та родичами та постійного спілкування з ними, ці люди є нашими путівниками по життю. Ви вже не можете жити без їхніх порад. Немає нічого більш "здорового" ніж їх критика. А між іншим, вплив друзів і родичів не завжди є позитивним та їх критика не завжди "здорової". Просто ми звикли сприймати їх вчинки і слова як щось святе. У кожної людини є власний, найтісніший коло спілкування. Щоб зрозуміти те, наскільки сильно його вплив на особистість, можна проаналізувати притчу про діамант, яка найбільш яскраво показує силу такого впливу.

Діамант - це дуже красивий і міцний камінь. А алмаз є настільки міцним, що з його допомогою можна подрібнювати пісок. Одного разу прекрасний діамант величезного розміру поклали на березі моря. Кілька років прекрасний міцний діамант пролежав на одному і тому ж місці, омиваний хвилями безкрайнього моря (ваше оточення). Після того, як спробували відшукати його на цьому березі, по подію безлічі часу, діаманта не знайшли, а знайшли лише маленький камінчик, мутний порівняно з іншими морськими камінчиками. Таким чином, великий, красивий і міцний діамант перетворився в простий морський камінчик. Те ж саме може зробити і оточення з людиною. Вплив оточення, безумовно, просто величезна. Наші цілі, наші бажання часто формуються за рахунок того середовища, в якій ми знаходимося. Інтереси ваших друзів і знайомих дуже впливають на вашу особистість. Якщо ви будете спілкуватися з питущими людьми, то ви і самі будете п'є і не зможете кинути цю згубну звичку до тих пір, поки не "зав'яжете" зі старою компанією. Якщо ваші друзі не читають книжок, то навряд чи ви теж будете мати інтерес до книг. Якщо ваші друзі або родичі є тринькати гроші, то велика ймовірність того, що ви теж будете марнотратним.
Що б не потрапити в залежність від людей, які насправді роблять на вас поганий вплив, задайте собі кілька питань.
1. Як можна охарактеризувати тих людей з якими я спілкуюся?
2. Роблять люди з мого оточення щось корисне для мене?
3. Чи приносить мені задоволення спілкування з людьми з мого оточення?

Якщо ви не можете дати позитивні відповіді на ці питання, а скоріше відповіді будуть-негативними, тоді дайте відповідь ще на такі питання:
1. Порадили чи ваші знайомі прочитати вам які-небудь книги?
2. які місця порекомендували вам відвідати ваші знайомі?
3. Мали вплив ваші знайомі на ваші думки, вчинки та почуття? Найголовнішим питанням є: "чи Допомагає мені моє оточення рухатися до своєї мрії?"

Якщо у вашому оточенні є люди, які постійно відсувають вас від досягнення ваших цілей, не замислюючись розлучатися з ними. Спілкуватися треба з тими людьми, які здатні підвищити вашу самооцінку і тягнути вас вгору. Якщо у вашому житті вас оточують невдачі і ваші справи постійно йдуть погано, то причина такого становища криється, швидше за все, у вашому оточенні.

Ви повинні позбутися не потрібних вам людей і познайомитися з новими цікавими людьми, які будуть сприяти вашому вдосконалення. Навчіться говорить ні марним для вас людям. Рвіть не замислюючись відносини з ними на корені. Ви гідні кращого! Оточуйте себе людьми, які будуть просувати вас до вашої мрії!

 

Від автора: Сергій Азімов

Почнемо, мабуть, з російських народних прислів'їв.
З вовками жити, по вовчому вити.
Яблуко від яблуні недалеко піддає.
Короля мочалит свита.
Скажи мені хто твій друг і я скажу чим ти хворий.
Отже: Що стосується оточення, існує так звана точка відліку. Тобто ті параметри, на які ти не міг, чи не можеш вплинути. Наприклад: батьки, місце проживання, мова, освіта, професія і т.д. тобто все Те, що у тебе з'явився досі. Твоє минуле, на яке ти зараз вплинути не можеш.

Так як мова йде про гроші в даний момент, задаємо питання, що стосується грошей.
Питання - Що зробив вчора, ваше найближче оточення, щоб ви заробляли п'ять, десять, двадцять тисяч американських рублів на місяць?
Вам тато сказав - «Синок. Ти повинен йти на роботу. У мене виконроб знайомий, тебе візьмуть в бригаду.»
Або мама сказала, що спеціально для вас вибила місце в аспірантурі?
Вам сказала подруга - «Трахни мене, по-людськи, як чоловік».
Або вам сказав друг - «Пий, Клинское, нехай відсохне»

Я ні в якому разі не ставлю під сумнів їхні людські якості та цінності. Просто зараз йдеться про інше. Ви можете продовжувати любити і цінувати їх за те, що вони у вас є, але от тільки слухати і слідувати їх радам у відношення грошей, - не рекомендую, за винятком тих випадків, коли вони вже чогось досягли.

Найжахливіше, що вони самі того не підозрюючи затягують (як правило) вас назад туди де знаходяться самі, по одній причині - вони теж не знають, що треба робити і тому на всяк випадок треба сидіти тихо і не сіпатися. А то й це заберуть.

Причому на будь-яку вашу ідею, або спробу, або пропозиція автоматично включається критика.
(До речі, вони в цьому не винні. Просто людська природа так влаштована, що спочатку і причому дуже потужно, спрацьовує механізм захисту.)
І другий аспект - людина починає відчувати себе значних як тільки отримує можливість висловити свою думку як критика-експерта.
Але так як мало людей можуть з ходу сказати ЯК ТРЕБА ПРАВИЛЬНО ЗРОБИТИ, а вакуум треба заповнювати, то ви і отримуєте відповідно: «е-Е-е... Ну, загалом, там обережніше....а краще не треба... мало чого...і в газеті писали он теж...»

Загалом, - «Ми в дупі. Залишайтеся з нами. Тому що іншого жопи у нас для вас немає».

Приклад для наочності.
Уявіть собі, що ви, зовсім випадково, в компанію, що складаються з
1. десять мільйонерів
2. десяти каратистів
3. десяти гомосексуалістів
4. десяти акордеоністів
5. десяти ваших найближчих друзів та родичів (тато, мама, подруга. Друг, брат, сестра, теща наприкінці так кінців. Теж не остання людина.)
Різниці, де це відбувається практично немає. Можете взяти для прикладу корабель-клуб «Аїда», безлюдний острів, або (за бажанням) тюремну камеру.
І наступне умова - ви проводите в цій компанії один рік свого життя.
Питання перше. До кого ви хотіли б потрапити?
Питання друге, якщо відповідь не пункт 5 - а чому ви ще не з ними, так би мовити, за життя?
Запитання третє, - ким ви звідти вийдете? Ха-ха-ха, про пункт 3.
Питання четверте - чому?
Висновок - ви неминуче зазнають впливу вашого оточення, так як кожна людина з самого дитинства використовує найчастіше один і той же метод навчання - наслідування.
Хто є твоїми вчителями? - Правильно, твоє оточення.
Ви можете уявити себе у вигляді каменю, на якому кожен ваш знайомий креше те, що вважає за потрібне.
Кожен день в ваш процесор якісь люди намагаються запхати свою програму, вважаючи її самої крутий. (Прям як я зараз.) І встає, піднімається неминучий питання - «Люди, кому вірити?»
Проста відповідь - якщо в тій області, яка тобі цікава (наприклад, риття ями іншому), людина домігся більшого, ніж ти, в такому разі ти можеш вислухати його раду, а слідувати чи ні, вирішуй сам.
То що ти повинен робити кожен день, це - фізично створювати своє оточення.

Сергій Азімов
«Як заробляти гроші без стартового капіталу».

 

Тому Вперед - Від мети до бізнесу - один крок! Правило успіху.

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей