Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Саморозвиток в Бізнесі. Виховання Особистості /

Від мети бізнесу - один крок! Правило успіху.

   

У кожного існує свій, індивідуальний рецепт щастя. Але є сфери людської діяльності, які базуються на загальних законах, які будуть сприяти досягненню поставленої мети.

Будь-який підприємець прагне створити такий бізнес, який буде відмінним від інших своєю унікальністю. Тому докладає неймовірних зусиль, щоб виявити залишені без уваги ніші і зацікавити споживача незвичайною пропозицією - унікальною новинкою. Пропозиція має бути єдиним у своєму роді, інакше як обійти конкурентів і досягти успіху?

Перше, що потрібно зробити для втілення задуманого - візуалізувати поставлену мету. Тоді розпливчаста мрія отримає чітку форму у вигляді картинки, фото, рядки з тексту чи предмета, і буде асоціюватися у вас з досягненням бажаної мети. Цьому правилу не відразу довіряють і спочатку висміюють, але на практиці цей метод спрацьовує безпомилково. І справа тут зовсім не в магічному "залучення успіху" і усвідомленні основних принципів роботи.

Просто, щоб легше було домогтися задуманого, необхідно реалізувати спочатку в невеликих об'ємах, нарощуючи надалі. Якщо правило візуалізації виконати не вийде, можна вдатися до прийому, які використовують менеджери з продажу. Для виконання щомісячних планів вони пишуть суму, яку хочуть виручити до кінця місяця, на стікері, і встановлюють її на видному місці.

Щодня ця запис мотивує їх на більш продуктивну працю і є нагадуванням про винагороду за свою наполегливу роботу. Коли кінцева мета весь час буде знаходитися у вашому полі зору, легше виявляються фактори, що заважають добиватися її досягнення. Щоб швидше реалізувати задумане, потрібно налаштовувати себе на позитивну хвилю. Побачивши черговий развизуализированную мета, радіти і відчувати щастя від здійснення мрії.

Друге - дотримуватися регулярність. Рухатися до задуманої мети потрібно постійно, крок за кроком, кожен день. Тільки таким способом можна до неї наблизитися.

Третє правило - необхідно вибрати оптимальний напрямок. Для коригування та підтримки правильного напрямку занесіть в свій бізнес-план SWOT-аналіз, який виявить всі недоліки та переваги вашого бізнесу. Завдяки аналізу можна буде прорахувати можливий потенціал, запобігти загрози і побачити реальну картину речей.

Четверте правило - скласти список людей, які можуть надати допомогу у вашій справі. Бувають моменти, коли підтримка може знадобитися кожному підприємцю. Її вигляд і актуальність буде залежати від типу вашого бізнесу. Складений список буде корисний у важкий момент, так як ви легко виберете ту людину, на яку можете покластися і який зможе надати посильну допомогу. Після проведеного SWOT-аналізу та ретельного прорахунку всіляких ризиків, складання списку помічників логічно продовжить планування вашого успіху. Допомагати і позитивно впливати на бізнес можуть не тільки люди, але і інші речі. Необхідно ретельно продумати і включити їх до списку помічників. Наприклад, гра в теніс, після якої в голові народжуються нові ідеї та свіжі рішення і ніякі форс-мажорні обставини не зможуть вибити вас з колії.

П'яте правило допоможе припинити чинити опір своєму успіху. Багато підприємців, вийшовши на фінішну пряму, неусвідомлено починають упиратися і чинити опір успіху, втрачаючи при цьому мотивацію, або опиняються в скрутному становищі. У психології страх перед успіхом називається "синдром самозванця" і він притаманний кожному. Щоб не втратити інтерес до майже досягнутої мети і не злякатися прийдешньої відповідальності потрібно дотримувати всі правила описані вище. Досягнення успіху сприяє не везіння і випадковість, а щоденна праця й особливий стан душі.

 

Тому  

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей