Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Облаштування спальні, як вид бізнесу

   

Облаштування спальні, як вид бізнесу
Продавці снів, що вони продають?
Продавці снів продають товари, для спальні починаючи від ліжок і закінчуючи нічними сорочками. Як зробити сни бізнесом, ви дізнаєтеся з нашої статті.


Даний вид бізнесу зі слів героїні сюжету можна починати двома способами: Перший - це створити бренд і вкласти великі гроші у його просування, або другий спосіб, яким скористалася Ірина - це завести в свої магазини близько п'ятнадцяти відомих світових брендів по продажі постільних речей та будувати свій бізнес виходячи з уподобань зарубіжних покупців. Іншими словами краще привезти з-за кордону і запропонувати цей товар нашому покупцеві.


Перший свій магазин Ірина відкрила в самому центрі Москви (чим краще бренд, тим ближче до центру), але у зв'язку з кризою цей магазин довелося закрити із-за високих орендних ставок.
На сьогоднішній день у головної героїні є бізнес не тільки за продаж, але так само і з виробництва постільних речей. Забутий сьогодні гасло «Купуйте вітчизняні товари» для власниці не порожні слова. Ірина вважає помилкою говорити, що якщо зроблено в Росії - значить, це поганий товар. Принаймні, в бізнесі постільних речей - це далеко не так! Звичайно основна маса матеріалу таких як тканини, наповнювачі і т.д. приходить з іноземних держав. У Росії вже виробляється кінцевий продукт. Звичайно, це не кожному вітчизняному покупцеві доводиться по душі, тому у завдання продавця входить роз'яснити клієнту, що насправді якість продукту залишається на висоті, а ціна знижується.

Дивіться і оцінюйте відео-ідею бізнесу облаштування спалень.
 
 

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.


Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.


Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

У наш час все більше людей починають вести здоровий спосіб життя і рішення проблеми забрудненого повітря стоїть досить гостро, особливо у великих мегаполісах. Глобально, людині який веде здоровий спосіб життя цю проблему не вирішити, а ось на рівні свого житла цілком реально. Допоможіть цим людям...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей