Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

   

У наш час все більше людей починають вести здоровий спосіб життя і рішення проблеми забрудненого повітря стоїть досить гостро, особливо у великих мегаполісах. Глобально, людині який веде здоровий спосіб життя цю проблему не вирішити, а ось на рівні свого житла цілком реально. Допоможіть цим людям...

Мешканець цивілізованого міста близько 90% свого часу проводить в приміщеннях. Уявляєте, скільки енергії витрачає організм на нейтралізацію всієї цієї гидоти? Звідси найбільш поширені наслідки цієї ситуації: алергія, сонливість, головний біль, дратівливість, втома, подразнення слизової оболонки очей, часті простудні та інфекційні захворювання, відсутність енергії, безсоння.

Повітря було б ідеальним товаром, що користується постійним і необмеженим попитом, якщо б не один мінус - повітря є скрізь, і проблем з вільним доступом до нього не спостерігається. Здавалося б, можна відкинути цю ідею і більше до неї не повертатися.


  Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря  

В природі невимірне кількість води, що не заважає підприємливим бізнесменам робити на неї величезні гроші. Отже, товаром може бути не просто якийсь продукт, а продукт певної якості і властивостей. В даному випадку це - чиста вода, якої в природі не так вже й багато. Тоді, за аналогією з водою, і чисте повітря може бути затребуваним на ринку товаром.

Придбання для дому стисненого повітря у важких і громіздких балонах, з шлангами і дихальними апаратами теж навряд чи буде зручним для громадян. Єдиним реальним варіантом виглядає не доставка чистого повітря в квартири ззовні, а ефективна очистка наявного.

Реальним виходом стало б використання багатофункціонального та ефективного апарату для очищення повітря. При такому широкому споживчому ринку і практично повній відсутності конкурентів компанія-виробник подібного пристрою та її регіональні представники були б просто приречені на успіх.

І такий апарат існує! Це нова розробка американських фахівців, зовсім недавно з'явилася на світових ринках і практично невідома широким колам споживачів. Придбати пристрій поки досить складно, але один примірник все-таки вдалося замовити для тестування, результати якого приємно вразили.

Прилад опробовался у звичайній квартирі у зимовий час, коли закриті із-за морозу вікна і включений обігрівач створювали в приміщенні дуже важкий мікроклімат. За відгуками господарів, однієї ночі роботи пристрою вистачило, щоб зникла спертость повітря, покращилося самопочуття мешканців.


  Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря  


Включений в туалеті на режим «експрес санація», апарат за дві години прибрав стійкий запах, постійно там присутній. Яких тільки випробувань не піддавали це «диво техніки» - поміщали в прокурену кімнату і в квартиру, де тільки що був завершений ремонт, змушували виконувати санацію одягу прямо в шафі, підсовували смердючі кросівки... Апарат завжди був на висоті! Особливо порадував відгук страждає алергією людини, відзначив реальне покращення свого самопочуття.

З досвіду можна сказати, що в середньому за розміром місті на продажу подібного товару можна щомісяця заробляти від 3 до 5 тисяч доларів. Навіть конкуренція не страшна при такому широкому, практично безмежний ринку збуту. Розкрутка бізнесу проста і недорога, досить невеликий реклами в пресі, інше зробить за вас «сарафанне радіо».

1

Читайте також:

Як зробити гроші з повітря?

Те саме відео де люди заробляють гроші з повітря. Тут ви побачите історії успіху. Чоловік зумів обміняти канцелярську скріпку на свій власний будинок. Як він усе провернув? Відповідь ви знайдете, подивившись дану відеозапис.

Як відкрити бізнес на 1000$

Сьогодні ми розповімо про підприємливих людей, які не тільки придумали, на чому заробити, але і змогли розвернутися з мінімальним стартовим капіталом. Як знати, можливо, натхнені їх прикладом, ви нарешті реалізуєте свої найсміливіші мрії в області малого підприємництва.

Поради мільярдерів

Тринадцяти хвилинне відео, в якому показують не тільки наших вітчизняних мільярдерів, але і відомих зарубіжних. У цьому відео багаті люди представляють свої погляди на життя.

 

Тому Вперед - Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Цей бізнес можливість заробітку в домашніх умовах. Тільки підхід до розведення рибок повинен бути цілком серйозним, знання і досвід доведеться оплачувати з власної кишені, так як багато рибок гине на самому початку.


Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Виробниче приміщення краще всього підбирати з розрахунком на можливі прямі продажі, так як черепиця найчастіше використовується в приватному будівництві будинків, тому, особливо на початку бізнесу, говорити про оптових продажах зарано.


Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес з виробництва поліетиленової продукції, краще всього підходить вже діючого підприємства, яке займається переробкою вторсировини з пластику.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей