Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес-план по міні виробництва теплоблоков

   

Зміст:

Резюме
Про технології
Переваги

Організація міні бізнесу:
Будівництво «під ключ» як послуга
Виробництво теплоблоков для невеликих будівельних бригад
Міні завод по виробництву теплоплоков і будівництво «під ключ»

Оснащення бізнесу:
Приміщення
Персонал
Обладнання для виробництва теплоблоков

Фінансовий план:
Інвестиції в міні бізнес
Терміни окупності

Маркетинг:
Реклама
Збут продукції


Резюме:

  виробництво теплоблоков міні бізнес - резюме бізнес плану  

Про технології.
Сучасні будівельні технології дозволяють виготовити різноманітні енергозберігаючі матеріали для капітального будівництва. Матеріали для швидкомонтованих технологій зараз затребувані в не меншій мірі, ніж якісне енергозберігаюче сировину. А конкурентоспроможність будь-якого будівельного матеріалу підвищується за умови низької вартості.

Теплоблоки - це унікальна російська технологія для цивільного будівництва, переважно малоповерхового, що поєднує в собі найактуальніші фактори конкурентоспроможності.

Переваги.
Блок являє собою тришарову систему (керамзитобетон, пінополістирол, зовнішнє оздоблення з щільного бетону) з зовнішньою обробкою, тобто поєднують у собі зовнішню естетику, енергозбереження, надійність і низьку вартість будівництва. Швидкість зведення будівель з теплоблоков досягає 1 кв. м за 20 хв. Для зведення не потрібно особлива будівельна кваліфікація, таким чином, система може бути застосована при самостійному будівництві.
Витрати на будівництво знижуються за рахунок:
- кладки стіни в один ряд, ланцюговий метод;
- зменшення витрати цементного розчину (37 м2 = 1 м3 розчину цементу);
- відсутня зовнішня обробка як окремий процес;
- зменшення вартості робіт каменяра;
- зменшення навантаження на фундамент, що дозволяє застосовувати стрічкові фундаменти;
- знижуються транспортні витрати за рахунок зниження ваги (у 2-3 рази) у порівнянні з цегляною стіною;
- збільшується корисна площа будинку (будинок 10*10 метрів буде мати площу на 15 кв. метрів більше).
Пропонована технологія здатна задовольнити попит на будівельному ринку і надати недорогі будівельні матеріали, що значно перевершують існуючі, при скороченні загальної трудомісткості, як виробництва, так і будівництва. У цілому може бути використана як виробнича основа для роботи будівельних бригад. Теплоблоки можуть бути застосовані при малоповерховому будівництві (до 5 поверхів), без обмеження поверховості - при каркасному будівництві.

Організація міні бізнесу.
Бізнес по виробництву і реалізації теплоблоков може бути розгорнутий в декількох форматах, які передбачають різні особливості і позиціонування при реалізації продукції.

Будівництво «під ключ» як послуга.
Обладнання по виробництву теплоблоков може бути придбано професійної бригадою, яка бажає розширити спектр послуг. Суть пропозиції і його конкурентоспроможність в тому, що при використанні власної сировини бригада може надавати послуги швидкомонтованого будівництва «під ключ» за умови підвищення норми прибутку і зниження трудомісткості. Теплоблоки дозволяють оптимізувати витрати на будівництво і скоротити витрати праці при збереженні інших показників якості будівництва. При цьому клієнт отримує більш низьку вартість на енергозберігаючий будинок за умови зведення за кілька місяців.
При 8-годинному робочому дні в середньому бригада може викласти стіни загальною площею 25 кв. м, відповідно, для забезпечення роботи бригади знадобитися обладнання, що дозволяє виробляти близько 25 кв. м.

Виробництво теплоблоков для невеликих будівельних бригад.
Виробництво теплоблоков може бути налагоджено в розрахунку на роботу з професійними будівельними бригадами і приватниками, що займаються самостійним будівництвом котеджів і малоповерховим будівництвом. В цьому випадку можна придбати устаткування у мінімальної конфігурації, що дозволяє випускати до 5 кв. м у день. Цього цілком достатньо для старту бізнесу при можливості розширення.

Міні завод по виробництву теплоплоков і будівництво «під ключ».
При бажанні може бути придбано обладнання по виробництву теплоблоков. Існують автоматизовані лінії по виробництву 50 куб. м теплоблоков в день. Такі обсяги виробництва дозволяють будувати будинки «під ключ» силами власних бригад реалізовувати в роздріб.

Приміщення.
Для встановлення обладнання по виробництву теплоблоков знадобиться приміщення площею близько 500 м, це універсальна площа, на якій може бути розгорнутий комплекс по виробництву як 20 куб. м на день, так і більш. При малому комплекті устаткування, приміщення може бути використане як склад готової продукції, палеттированная продукція може зберігатися на відкритому майданчику.
По суті, приміщення являє собою виробничий цех по виробництву бетонних виробів, тому може бути оснащене згідно зі стандартними вимогами до ЖБК.

Персонал.
Обслуговуючий міні-встановлення персонал не перевищує 5-7 осіб (20 куб. м), при збільшенні трудомісткості і обсягу виробництва кількість персоналу може бути збільшено до 20 осіб.

Обладнання для виробництва теплоблоков.
Найбільш оптимальний варіант інвестицій, що дозволяє забезпечити максимально швидку окупність, розрахований на випуск 20 куб. м теплоблоков в день. Наведемо комплект обладнання, необхідний для виробництва:
- вібропрес для виготовлення 15-17 куб. м теплоблоков розміром 400*140*400;
- вибростул з фіксаторами для добірних блоків розміром 200*800*750;
- стіл для розкрою пінопласту - 2 шт.;
- пластикові форми кілька різновидів;
- пластикові форми для половинчастих блоків;
- опалубка для виробництва кутових блоків розміром 250*190*450, 36 комплектів;
- універсальна орні опалубка;
- металева пластина для отворів;
- знімач опалубки;
- лотки з ДСП для вібропресу.
Вартість такого комплекту складає близько 800 тис. рублів.
Додатково буде потрібно:
- обладнання для різання пінопласту - 100-130 тис. рублів;
- навантажувач - 100 тис. рублів;
- парогенератор 60 кВт - 100 тис. рублів;
- стелажі;
- пропарочная камера.


Полумеханический вібропрес з оснащенням буде коштувати близько 1,6 млн. рублів. Полумеханическая лінія може виготовляти цілий ряд бетонних виробів, а також блоки іншого типу, наприклад, пескоблоки.
Потрібно сказати, що набагато вигідніше купувати новий комплект обладнання, що готовий бізнес, так як налагодження ділових контактів не становить особливих труднощів із-за високої затребуваності продукції. Вартість готового бізнесу з установкою за даними брокерських компаній для виробництва 20 куб. м на день коштує в середньому 3 млн. рублів.

Фінансовий план.
Наведемо фінансовий план, що дозволяє оцінити ефективність і прибутковість бізнесу:
- витрати на нове обладнання без транспортних витрат у регіон становлять близько 850 тис. рублів;
- вартість додаткового обладнання - 350-400 тис. рублів;
- вартість оренди приміщення - 60 тис. рублів з комунальними витратами;
- собівартість теплоблока - близько 55 рублів, вартість реалізації - 165 рублів;
- продуктивність - 640 блоків за зміну при 8-ми годинному робочому дні (20 куб. м);
- виручка за 24 робочих днях становить близько 2,5 млн. рублів.
- дохід - 1,6 млн. рублів;
- середньорічна прибуток - 400-500 тис. рублів місяць.
Термін окупності навіть за умови покупки готового бізнесу складає від півроку до 1 року. У середньому, можна говорити про окупність бізнесу з виробництва теплоблоков протягом одного будівельного сезону.

Інвестиції в міні бізнес.
Інвестиції в міні бізнес - це способи вкладення коштів у бізнес, не тягнуть особистих трудовитрат, але дозволяють стати власником бізнесу і отримувати дохід. Зараз існує цілий ряд брокерських компаній, що пропонують інвестувати в міні бізнес інших людей, таким чином, досягає кооперація - коли один компаньйон вкладає власний працю, другий - фінансові кошти. Завдяки брокерським компаніям можна інвестувати бізнеси, що знаходяться по всій Росії, таким чином, формуючи цілий пакет портфельної власності.

Терміни окупності.
Незважаючи на те, що реальні терміни окупності можуть скласти один будівельний сезон, потрібно враховувати слабо прогнозовані ризики і повільну адаптацію власника до нової діяльності, тому реально варто розраховувати на окупність міні бізнесу з виробництва теплоблоков протягом 2-3 років. Мінімальний термін окупності - 6 місяців.

Маркетинг.
Маркетингова політика міні бізнесу з виробництва теплоблоков істотно впливає на терміни окупності. Загалом, позиціонування та просування продукції цілком залежить від вибраного формату бізнесу. З одного боку потрібно популяризація нової технології будівництва, її переваг. Ця інформація повинна бути донесена до широких мас, для цього застосовуються відповідні методи реклами.
У першому випадку, при роботі бригади, що забезпечує себе будматеріалами, потрібно просування будівництва енергозберігаючих будинків «під ключ». Технологія повинна бути порівняно з будівництвом дерев'яних і канадських будинків. Основна особливість - швидке зведення.
У другому випадку, коли устаткування купується для реалізації теплоблоков, повинні бути укладені домовленості з будівельними бригадами та магазинами.
Третій формат передбачає композицію заходів перших двох випадків по залученню клієнтів. Ефективним підходом вважається укладання договорів з селищами, в яких ведуться будівельні роботи.
Також можна говорити про ефективне індивідуальному бізнесі, який передбачає виробництва блоків в особистих цілях. Отримання доходу забезпечується за рахунок будівництва будинку з метою подальшого продажу. Міні установка по виробництву теплоблоков дозволяє знизити трудомісткість будівництва і вартість матеріалів.

Реклама.
Потрібно відзначити, що споживач досить недовірливо ставиться до нових технологій, тому потрібно популяризація нових технологій будівництва. Важливим моментом буде співпраця з бригадами, які виконують роботи з будівництва.
В якості методів реклами може бути застосована реклама на радіо та телебаченні в прайм-тайм, публікації в газетах про гідність технології, реклама через інтернет і власний веб-сайт.

Збут продукції.
Збут продукції здійснюється відповідно до обраної маркетингової політикою, загальні риси і особливості якої описані в цьому огляді. Технологи є новою, нераспространенной і конкурентоспроможної, що гарантує їй успіх у потенційних покупців. При цьому термін окупності залежить від активності власників.

 
 

Міні виробництво теплоблоков - Бізнес-план - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План виробництво шлакоблоків

Бізнес План виробництво шлакоблоків

Як виробляють газобетон?

Як виробляють газобетон?

Бізнес виробництво цегли: міні-завод в домашніх умовах

Бізнес виробництво цегли: міні-завод в домашніх умовах

Продаж вторинної (Б/У) цегли - як бізнес після демонтажу будівель

Продаж вторинної (Б/У) цегли - як бізнес після демонтажу будівель

 

Бізнес: міні виробництво газобетону і пінобетону

В процесі будівництва використовують два види бетонних блоків-керамічна цегла. Випуск несучих стін пов'язаний з виготовленням міцного газобетону, оскільки такі блоки несуть основне навантаження всієї конструкції споруди.

 

Тому Вперед - Готовий бізнес-план автомийки з розрахунками по прибутку

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План швейного цеху

Бізнес План швейного цеху

Якщо припустити, що у вас є достатньо великий досвід в роботі з тканинами, є перевірені лекала і великий дизайнерський потенціал, то тоді цілком можливо відкрити швейний цех і почати виробництво одягу.


Бізнес План пивного бару - Завантажити

Бізнес План пивного бару

Ви хочете почати свій бізнес? Ви хочете, що б ваше хобі приносило вам гроші? Ви хочете, що б одного разу вашою справою була зайнята вся сім'я? Тоді відкриття пивного бару це саме для вас!


Бізнес-План перукарні економ класу - Завантажити

Бізнес-План перукарні економ класу

Ринок індустрії краси розвивається дуже активно, тому для того щоб вижити в умовах конкуренції, необхідно ретельно розробити бізнес-план. При складанні бізнес-плану спершу необхідно визначити для якої категорії клієнтів буде створюватися перукарня.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011



Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей