Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

   

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.

Досить часто у людей виникають ситуації, коли необхідно зустрітися з клієнтом і обговорити можливість і деталі подальшої співпраці. Але для такої зустрічі необхідно відповідне місце. Звичайно, дуже часто переговори проводяться в якому-небудь кафе або, ще чого гіршого, прямо на вулиці.

Для більш не менш серйозного бізнесу такий підхід абсолютно не годиться. Адже для того, щоб справити гарне враження необхідна відповідна обстановка. При цьому далеко не завжди доцільно оформляти довгострокову оренду приміщення. У той час як оренда офісу на годину може стати хорошим виходом із ситуації.


  Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда  

Для початку орендуйте кімнату в офіс - центрі в пішій доступності від метро або іншого транспорту вашого міста, в хорошому районі і окремим входом. Так як офіс - центри не займаються торгівельною діяльністю, то в них мало потенційних покупців, а отже, невисока орендна плата.

Вартість кімнати 30 метрів вам обійдеться в 30 000 рублів. Далі закупіть пластикові перегородки з жалюзі, і спорудите 3-4 міні-стіл для переговорів. Ваш офіс готовий!


Наприклад, здавати офіс на деякий час в офісі можна поставити мінімум великий стіл і десяток стільців також можна поставити телефон або обладнати кімнату проектором. Все додаткове обладнання буде коштувати дорожче для орендаря.


Клієнтами можуть стати - ріелтори, які проводять зустрічі на бігу і їм просто потрібно приміщення для підписання контрактів і нетривалих зустрічей, або фрілансери які хочуть зустрітися з великим замовником.


Ви можете розмістити своє оголошення в газеті про нерухомість, про здачі офісу на деякий час і також поширити рекламу в інтернеті при цьому вам потрібно буде зробити опис послуг, що надаються вами і по можливості розмістити фотографії, щоб вас по дрібницях не турбували.


  Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда  


Давайте порахуємо прибутковість вашого бізнесу. Навіть при завантаженні кабінок в половину сили, ваша виручка за місяць складе близько 90 000 рублів на місяць, а чистий прибуток 60 000 рублів. При подальшому розвитку бізнесу, зростає завантаження і можна збільшити числа орендованих приміщень.

Великим плюсом бізнесу є те, що він практично не займає часу, ви зустрічаєте клієнтів, бере з них плату і можете займатися іншими справами.

1

Читайте також:

Офіси в оренду подобово

Для починаючого підприємця, який працює в поодинці, власний офіс - недозволена розкіш. А квартира, на жаль, - не найкраще місце для ведення бізнесу. Щонайменше вести будинку ділові переговори незручно.

Бізнес для ріелтора - Агентство нерухомості

Бізнес для ріелтора - Агентство нерухомості

Один із стабільно розвиваються видів бізнесу - робота з нерухомістю. Людям завжди потрібен дах над головою - одні виростають, створюють свої сім'ї і, відповідно свої гніздечка, інші розмінюють житло, переїжджають і т.д. Так що, незважаючи на насиченість ринку агентствами нерухомості - роботи вистачає всім. Детальніше...

 

Тому Вперед - Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Видобуток води як бізнес - Буріння свердловин

Видобуток води як бізнес - Буріння свердловин

В принципі буріння свердловин - це сезонний бізнес, але незважаючи на це бригади які займаються в даному бізнесі, цілком успішно зимують на зароблені гроші за літній сезон.


Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес></td><td><p><a href=Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

Для вирощування курчат для виробництва курячих яєць краще всього вибрати найбільш мчать породи курей. Дана ідея бізнесу найкраще підходить для сільської місцевості.


Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей