Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес для ріелтора - Агентство нерухомості

   

Агентство нерухомості.

Всі ми хочемо добре жити, купувати потрібні ( і не дуже) речі, гарний одяг, засмагати на білому пісочку ласкавого моря... І всі розуміємо, що для цього потрібно заробляти-енну суму грошових знаків, тобто відчувати свою фінансову безпеку. В сучасних умовах єдиний і ефективний спосіб досягнення фінансової стабільності - створення власного бізнесу. Якою буде бізнес, чим ви будете займатися, залежить виключно від вас - від ваших навичок, умінь, професійної підготовленості, від вашого темпераменту в кінці кінців.

Один із стабільно розвиваються видів бізнесу - робота з нерухомістю. Людям завжди потрібен дах над головою - одні виростають, створюють свої сім'ї і, відповідно свої гніздечка, інші розмінюють житло, переїжджають і т.д. Так що, незважаючи на насиченість ринку агентствами нерухомості - роботи вистачає всім.

  Бізнес для ріелтора - Агентство нерухомості  


Якщо ви достатньо наполегливі, комунікабельні, стрессоустойчивы, готові працювати не від дзвінка до дзвінка, а стільки, скільки потрібно, - дерзайте!

Як же створити своє агентство з нерухомості з нуля?

Давайте спочатку визначимо послідовність дій, які необхідні для реалізації нашого задуму під назвою Агентство Нерухомості.

Перелік дій :

1. Обов'язкова реєстрація .
Як юридична особа, якщо ви плануєте створити Агентство нерухомості з відносно великою кількістю співробітників, або в якості підприємця , дивлячись яка форма реєстрації вам більше підходить.

2. Розрахунок витрат на функціонування Агентства Нерухомості.
Оренда офісу -
Купівля меблів та оргтехніки в офіс -
Купівля витратних матеріалів (канцтовари) -
Реклама -
Зв'язок -
Ціни на оренду офісу, меблі, рекламу в кожному регіоні та місті свої, так що, я думаю, вам не складе труднощів підставити ціни свого міста і порахувати всі витрати на діяльність Агентства.

  Бізнес для ріелтора - Агентство нерухомості  


3. Визначаємо організаційну структуру Агентства нерухомості.
Думаємо, скільки нам знадобиться співробітників для успішного ведення справи. Для цього визначаємося, в якому секторі нерухомості і в якому напрямку ми будемо працювати. Якщо вирішили займатися тільки купівлею - продажем квартир на вторинному ринку, то на кожен напрямок ( 1-но, 2-х, 3-х кімнатні квартири) досить по 2 ріелтора. Звичайно, це залежить від кількості населення міста в якому ви проживаєте. Можете освоювати відразу кілька сегментів ринку, на ваш вибір, або все відразу : вторинний ринок, новобудови, елітне житло, приватний сектор, оренда житла, комерційна нерухомість (купівля - продаж та оренда) Думаю, з кількістю ріелторів все зрозуміло.
А як бути з якістю? Ось це вже питання цікаве і вирішувати його вам. Зрозуміло, що в Агентство нерухомості, яке тільки - но відкривається фахівець з достатнім досвідом роботи не піде - він швидше за все відкриє своє власне агентство. Тому доведеться брати людей без досвіду і навчати їх самому. Якщо хочете придбати цінних співробітників, будьте готові витратити свій час, енергію і гроші на навчання людей і їх мотивацію. В кінці - кінців ваші старання повернуться вам сторицею.
Які працівники потрібні ще? Секретар - для прийняття вхідних дзвінків, запис даних клієнтів, роботи з рекламою. При продажу нерухомості іноді бувають заплутані ситуації в плані сімейних відносин клієнтів і відповідно, юридичні проблеми. Тому досвідчений юрист агентству нерухомості потрібен обов'язково!
Тепер, коли ми знаємо, скільки працівників потрібно нашому Агентству нерухомості і скільки грошей коштуватиме утримання офісу, робимо наступний крок.

4. Шукаємо офіс!
Офіс може бути у адміністративному центрі міста, але це зовсім необов'язково. Як показує практика, прекрасно працюють агентства нерухомості, чиї офіси розташовані і в спальних районах. Головне, щоб він був просторим, світлим, комфортним для людей, які в ньому працюють і щоб поблизу була хороша транспортна розв'язка. Як шукати офіс, розписувати не буду, якщо ви збираєтеся відкривати своє Агентство нерухомості, то з цим завданням впораєтеся самостійно. Знайшли офіс? Відмінно! Наступний крок:

  Бізнес для ріелтора - Агентство нерухомості  


5. Набираємо персонал.
З організаційної структурою ми вже розібралися, так що тепер чітко знаємо які фахівці, або поки не фахівці ( нічого, навчимо!), нам потрібні. Даємо рекламу про вакансії в ЗМІ, інтернет, розповідаємо знайомим, друзям... І проводимо співбесіду з кандидатами у своєму новому офісі. Ви повинні чітко розуміти, що від людей, яких ви наберете в свою команду залежить успіх вашого агентства. Адже ріелтори, або агенти з нерухомості, є і консультантами з нерухомості та фінансовими консультантами і довіреними представниками ваших клієнтів, а не людьми, які тільки відкривають двері будинків на показах.

Ви все ще хочете займатися нерухомістю? Тоді успіхів вам у цій нелегкій, але дуже цікавому і прибутковому бізнесі!

Ідеї бізнесу - у сфері Нерухомості

Ідеї бізнесу - у сфері Нерухомості

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?


Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.


Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей