Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Видобуток води як бізнес - Буріння свердловин

   

В принципі буріння свердловин - це сезонний бізнес, але незважаючи на це бригади які займаються в даному бізнесі, цілком успішно зимують на зароблені гроші за літній сезон.

За статистикою, 70% прісної води зосереджені в льодовиках, 25% - у підземних водах і близько 2% - у наземних водоймах. Добування води з льодовиків досить ускладнене умовами. Поверхневі води невеликі і в більшості своїй сильно забруднені людиною. На нинішній момент самим надійним способом видобутку води з підземних вод є буріння свердловин на воду.

Оскільки темпи міського і заміського будівництва постійно збільшуються, це обумовлює кількість видобутку і споживання води. Тому буріння свердловин на воду залишається завжди актуальним і прибутковим бізнесом.


 

Видобуток води як бізнес - Буріння свердловин

 

Монтажем свердловин можна займатися самостійно або вдатися до додаткової допомоги. Єдиним нюансом у другому випадку є обов'язкове вміння помічника звертатися з електрозварюванням. Варто відзначити, що буріння свердловин - досить складна робота. Тому, якщо цей вид бізнесу вирішила освоїти жінка або чоловік у віці без сторонньої допомоги обійтися навряд чи вдасться. У цьому випадку ідеальним варіантом стане формування декількох бригад, здійснюють безпосередньо саме буріння свердловин для води, в той час як для власника бізнесу має сенс тільки займатися пошуком клієнтів, замовлень та укладенням відповідних договорів.

Дохід бригад при цьому варто ділити між усіма працівниками на рівні частини. У підсумку, реальний щомісячний дохід може досягти трьох і більше тисяч доларів.

Які роботи може виконувати бригада:

буріння свердловини на воду для індивідуальних користувачів;
буріння свердловини на воду для колективних господарств;
буріння свердловини на воду для промислових підприємств;
водопостачання об'єктів від свердловини (або колодязя), включаючи підбір та монтаж водоподаючого обладнання, прокладання водопроводу до будинку, розведення всередині приміщення;
підбір і монтаж обладнання для водоочищення;
підбір і монтаж системи поливу;
підбір і монтаж автономної каналізації;
будівництво колодязів.

Що ж знадобиться для того, щоб бурити свердловини для води? Вам будуть потрібні труби, насоси, згони, насадки фільтрів та інші. Труби ви легко отримаєте на металобазах, а насоси та інші матеріали купіть готовими. Але, готове обладнання може вам дорого обійтися. Щоб заощадити, знайдіть хорошого токаря, який виготовить насадки фільтрів, насоси та іншу атрибутику самостійно. І візьме за це набагато меншу суму.

Не так давно для буріння свердловин під воду застосовували різні саморобні агрегати, але на сьогоднішній день ринок насичений великою кількістю бурових установок за найдемократичнішими цінами. Можна придбати агрегат за 60 тис. руб., а можна за 150 тис. або дорожче. Кожен віддає перевагу тієї чи іншої моделі, виходячи з особистих потреб (точніше з потреб своїх потенційних клієнтів) і можливостей.

Рекомендуємо перед початком робіт під замовлення трохи попрактикуватися в бурінні. Оптимально якщо у Вас є у власності особистий ділянку. Якщо такого немає - можливо, першим клієнтам буріння свердловини провести зі знижкою або безкоштовно. Це піде на користь і клієнта і Вам. У випадку, якщо щось не вийде, то вам не доведеться червоніти, тому ви робите це безкоштовно.


  Видобуток води як бізнес - Буріння свердловин  

 

Шукати місце для установки свердловини не потрібно. Вода є практично скрізь, тому забивати свердловину потрібно в тому місці, на яке вкаже сам господар. Якщо все ж стався настільки рідкісний випадок, і фільтр свердловини не може потрапити у водоносний горизонт, необхідно якомога далі відійти від цього місця і забивати нову свердловину. Втрати в такому разі складуть дві години часу і близько 1,5 тис. рублів.

У будь-якому випадку, перед початком здійснення робіт варто з'ясувати, на якій глибині в даному регіоні залягають ґрунтові води. Це легко дізнатися, просто опустивши прив'язану на нитці гайку у найближчу готову свердловину або колодязь.

Фізичні властивості води і Закон всесвітнього тяжіння обумовлюють той факт, що забивні свердловини функціонують на рівні залягання ґрунтових вод до 8 метрів. Однак, як правило, стандартний рівень залягання становить не більше 3-7 метрів.

1

Читайте також:

Бізнес-план підприємства по доставці води

Бізнес-план підприємства по доставці води

Якість води в наших будинках все погіршується, а бажання підвищити рівень життя зростає. Тому все більше людей воліють купувати воду, на цьому і будується ідея бізнесу по доставці води.
Бізнес План виробництво води

Бізнес План виробництво води

Ні для кого не секрет, що для вживання в їжу, люди намагаються вибирати найбільш чисту і якісну воду. Її виробництво та доставка в наш час є альтернативним заняттям. На думку багатьох експертів зараз відбувається певний бум в цьому роді діяльності і з часом, тенденція його зростання буде тільки збільшуватися.

Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

В даному бізнесі вам потрібно мати грамотний колектив менеджерів, які повинні будуть переконувати клієнтів купувати саме вашу продукцію, тому що в бізнесі на питній воді, сьогодні чимало людей заробляю хороші гроші.


Тому Вперед -Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

Термодрук дозволяє створювати бізнес на сувенірах, також допоможе вам розвивати свій рекламний або ще якоюсь бізнес. Малюнки за допомогою термодруку можна наносити практично на будь-яку поверхню.


Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Перед початком бізнесу на сувенірній продукції вам потрібно визначитися, на кого ви будете орієнтувати свій товар, це можуть бути як підприємці так і туристи, або постаратися поєднати і те, і інше.


Будівництво гаражів. Бізнес на будівництво гаражів

Будівництво гаражів. Бізнес на будівництво гаражів

Будівництво на сьогоднішній день бізнес з хорошою рентабельністю, так і будівництво гаражів здатне приносити хороший прибуток, але на відміну від будівництва житлових будинків, потрібно менше паперової тяганини.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей