Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво води

   

Бізнес план виробництва води.
Всім відомо, що вода для людини дуже важлива для життя. А, якщо ця вода якісна, то тим більше.

Ні для кого не секрет, що для вживання в їжу, люди намагаються вибирати найбільш чисту і якісну воду. Її виробництво та доставка в наш час є альтернативним заняттям. На думку багатьох експертів зараз відбувається певний бум в цьому роді діяльності і з часом, тенденція його зростання буде тільки збільшуватися.

Якщо хто вирішив займатися цим родом бізнесу, то для початку знадобитися грамотно складений бізнес-план. Правильно підійти до питання прорахунків всіх плюсів і мінусів і лише тоді можна починати заробляти гроші на воді. З розвитком промисловості в нашому сучасному світі, якість природної води почало помітно погіршуватися. І люди почали більш глобально звертати увагу на споживання більш якісної води.

  Бізнес План виробництво води  

Спробувавши приймати в їжу привізну воду, вже мало хто відмовляється від її вживання. Цей бізнес має хороші перспективи розвитку, адже з кожним роком якість природної води помітно погіршується і судячи по всьому дана тенденція зупинятися не збирається.

В даний час замовниками якісної води стали мільйони організацій, яких обслуговує приблизно близько 100 фірм. Але не варто думати, що цей рід діяльності вже розділений і новачкам, вже робити тут нічого. Якщо вирішили зайнятися цим питанням впритул, але не знаєте, як до нього підійти, складіть бізнес план виробництва води, після чого обміркуйте питання джерела води.

Давайте прорахуємо всі можливі витрати, які необхідні на цей бізнес план:

1. Якщо вирішите пробурити свою свердловину, вам знадобиться близько 1000руб/метр.

2. Аналіз води 50-60 доларів.

3. Обладнання, насос від 400 до 4000 доларів, установка очищення води та водопідготовки, розливний автомат в тару На все це потрібні чималі витрати близько 26000-27000 доларів, пліс до цього буде необхідна сорбційна установка, яка очищує воду, це ще близько 200 доларів у рік на обслуговування та сама установка вартістю 8500 доларів.

4. Мийка з модулем дезінфекції 3000 доларів.

5. Баки для води, з допомогою яких можна цілодобово очищати воду - 15000 доларів.

І так, давайте тепер прорахуємо рентабельність цього бізнесу. Літр води зараз як мінімум варто 37 центів, людина в день випиває в середньому 0,5 літра пляшкової води, а якщо прорахувати це на 20 робочих днів, то це вийде 10 літрів на одну людину А якщо в офісі, який ви будете обслуговувати працює 50 осіб, то за рік тільки з одного цього офісу можна заробити від 1900 до 2500 доларів. І це без урахування оренди обладнання клієнтами. Важливим нюансів вашого бізнес плану виробництва води є продаж або оренда кулерів. На продаж вони від 110 до 190 доларів, а в оренді від 12 до 15 доларів в місяць.
Після того, як ви складете бізнес план і почнете буріння свердловини, подбайте про назву свого магазину або фірми, створіть їй бренд, набирайте клієнтуру, тому що це найбільш вірогідний спосіб вивести фірму на ринок споживачів.
 
Даний вид бізнесу дуже перспективний, і прислухаючись до думок аналітиків бізнес план виробництва води можна включити те, що всі капіталовкладення можна повернути приблизно через 16-18 місяців.

 

Бізнес План виробництво води - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

В даному бізнесі вам потрібно мати грамотний колектив менеджерів, які повинні будуть переконувати клієнтів купувати саме вашу продукцію, тому що в бізнесі на питній воді, сьогодні чимало людей заробляю хороші гроші.

Бізнес-план підприємства по доставці води

Бізнес-план підприємства по доставці води

Якість води в наших будинках все погіршується, а бажання підвищити рівень життя зростає. Тому все більше людей воліють купувати воду, на цьому і будується ідея бізнесу по доставці води.

 

Тому Вперед -Бізнес План ремонт квартир

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План швейного цеху

Бізнес План швейного цеху

Якщо припустити, що у вас є достатньо великий досвід в роботі з тканинами, є перевірені лекала і великий дизайнерський потенціал, то тоді цілком можливо відкрити швейний цех і почати виробництво одягу.


Бізнес План пивного бару - Завантажити

Бізнес План пивного бару

Ви хочете почати свій бізнес? Ви хочете, що б ваше хобі приносило вам гроші? Ви хочете, що б одного разу вашою справою була зайнята вся сім'я? Тоді відкриття пивного бару це саме для вас!


Бізнес-План перукарні економ класу - Завантажити

Бізнес-План перукарні економ класу

Ринок індустрії краси розвивається дуже активно, тому для того щоб вижити в умовах конкуренції, необхідно ретельно розробити бізнес-план. При складанні бізнес-плану спершу необхідно визначити для якої категорії клієнтів буде створюватися перукарня.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей