Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План пивного бару

   

Ви хочете почати свій бізнес? Ви хочете, що б ваше хобі приносило вам гроші? Ви хочете, що б одного разу вашою справою була зайнята вся сім'я? Тоді відкриття пивного бару це саме для вас! На даний момент у світі існують тисячі воістину успішних закладів подібного роду, але в нашій країні, на жаль, а, напевно, до вашого щастя таких зовсім небагато. Так чому б не почати прямо зараз?

Для цього вам потрібно скласти грамотний бізнес план.
Для початку потрібно визначитися з місцем розташування вашого закладу, і якщо в невеликому місті це не буде мати великого значення, то у мегаполісі саме належність до якогось району буде створювати вам певну цільову аудиторію. Так що не соромтеся, пройдіться по дворах, подивіться, хто і як живе дізнайтесь про наявність бізнес-центрів та інших великих роботодавців, загалом, визначитеся з тим - кому ви будете продавати свій продукт.

  Бізнес План пивного бару - Скачать  

Далі вам потрібно попрацювати над майбутньою атмосферою вашого бару. А саме проробити все до найдрібніших деталей: дизайн приміщення, на саме приміщення, історія вашого пабу, стилістика персоналу, кухня, всі аж до виду з вікна.

Розумітися тут роботи не початий край, хоча за великим рахунком саме це і буде приносити вам основну статтю доходів. З цього, потрібно приділити особливу увагу до побудови самого іміджу бару, а значить засвоїти кілька незаперечних постулатів, простих аксіом бізнесу в сфері послуг.
По, перше, ви повинні уникати конфліктів з покупцем будь-якою ціною, влаштовуючи йому різні «акції» та інші «плюшки». Адже ваша репутація на перших порах буде створювати вам першу клієнтуру.
Во, друге ви повинні нести персональну відповідальність за кухню вашого бару, вона повинна бути не тільки якісною, а більш того, різноманітною.

Пиво має бути та кегове і пляшкове, а по можливості ще й власного виробництва, благо подібне в Європі давно не в новинку. По-третє, це персонал, він повинен продовжувати ваш бар, він буде або домашнім, або суворим, або розв'язною - він головний рупор вашого закладу.

Зрозуміло, в процесі роботи ви внесете купу змін, як, наприклад, відкриття магазину пивний або футбольної атрибутики, але ми все одно сподіваємося, що даний бізнес-план, який ви завжди можете завантажити, задасть позитивний тон вашим майбутнім починанням.

 

Бізнес План пивного бару - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План пивоварні - Скачать

Бізнес План пивоварні

Виробництво пива завжди вважалося прибутковим видом бізнесу. З кожним роком відкриваються нові пивоварні, яких на сьогоднішній день налічується більше 300 підприємств, що випускають в загальній складності понад 750млн. літрів пива в рік.

Бізнес План магазину пива

Пивний бізнес має свою специфіку, але вважається одним з найприбутковіших, 11 % всього виробленого пива російськими компаніями реалізується через магазини розливного пива, або "пивні бутіки", як їх називають самі власники.

Продаж пива на розлив

Продаж пива на розлив

Багатомільйонний український ринок пива контролюється кількома виробниками-важкоатлетами. Населення забезпечується ними в основному дешевим і «мертвим» пивом, яке пройшло пастеризацію і може зберігатися місяцями.

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.

 

Тому Вперед -Бізнес-План перукарні економ класу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План швейного цеху

Бізнес План швейного цеху

Якщо припустити, що у вас є достатньо великий досвід в роботі з тканинами, є перевірені лекала і великий дизайнерський потенціал, то тоді цілком можливо відкрити швейний цех і почати виробництво одягу.


Бізнес План пивного бару - Завантажити

Бізнес План пивного бару

Ви хочете почати свій бізнес? Ви хочете, що б ваше хобі приносило вам гроші? Ви хочете, що б одного разу вашою справою була зайнята вся сім'я? Тоді відкриття пивного бару це саме для вас!


Бізнес-План перукарні економ класу - Завантажити

Бізнес-План перукарні економ класу

Ринок індустрії краси розвивається дуже активно, тому для того щоб вижити в умовах конкуренції, необхідно ретельно розробити бізнес-план. При складанні бізнес-плану спершу необхідно визначити для якої категорії клієнтів буде створюватися перукарня.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей