Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

   

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Пиво - легкий спиртний напій, любителів цього напою безліч, не тільки у нас в країні, але і по всьому земній кулі. Немає нічого кращого, вважають вони, ніж кухоль свіжого, прохолодного пива в літню спеку. Тому відкриття пивної торгової точки - це найбільш підходящий варіант для початку своєї справи.


Паби не можна плутати із звичайними генделиками, але все ж вони на один рівень нижче, ніж пивні ресторани. А для того, щоб не розгубитися в такому розмаїтті, потрібно знати, чим виділитися. Одним з найпопулярніших способів виділитися - це проявити етнічний ознака, коли.


  Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива  

Тільки на території нашої країни є англійські, бельгійські та ірландські пивні заклади, причому меню кожного з таких закладів відповідає смакам і традиціям представленої в цьому закладі країни. Головний акцент все одно залишається на живому пиві, яке можна спробувати тільки зараз і тільки тут. Так у нас в країні насиченість пабів дуже велика.


Тільки в столиці 50 відсотків таких закладів, а в інших великих містах, де по 40 відсотків. Причому при збільшенні кількості таких закладів, немає особливої конкуренції, адже клієнтів стає все більше. Так як більшість відвідувачів віддають перевагу демократичним закладам. Якщо брати в облік офіційні дані, то рентабельність пабів, на сьогоднішній день, складає десь від 25 до 35 відсотків.


Наступна особливість пивного бару це цільова аудиторія. Справа в тому, що пивоваріння процес не дешевий і тому ціна на даний напій у вашому закладі буде досить високою. Це означає, що вашими основними клієнтами будуть люди середнього класу і вище, а це істотно звужує потік потенційних клієнтів у ваш бар.

  Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива  

І щоб саме ця цільова аудиторія стала вашими постійними клієнтами потрібно правильно просувати свій бізнес і вкласти в рекламу дуже серйозні кошти. По-перше, рекламна кампанія в цьому бізнесі повинна бути дуже масштабною. Будь-який житель вашого населеного повинен знати, що саме у вашому барі він зможе спробувати справжнє свіжозварене пиво. По-друге, рекламна інформація, яку ви будете поширювати в ЗМІ повинна повністю відображати репутацію вашого солідного бару. Люди повинні розуміти - щоб відвідати ваш заклад доведеться витратити трохи більшу суму грошей, ніж у звичайному барі.


Оскільки постійними клієнтами таких закладів є забезпечені люди, то відповідно і інтер'єр повинен відповідати солідного статусу бару. Найкращим результатом є інтер'єр виконаний в стилі чеської, англійської або ірландського пабу. Хто з чоловіків не мріяв хоч раз опинитися в подібних місцях за кордоном? І якщо ви зможете "переносити" своїх клієнтів в обстановку закордонних барів і пабів, то процес отримання сталого потоку клієнтів не триватиме дуже довго. Ну і звичайно, для створення відповідного дизайну вашого закладу потрібна значна сума коштів.

Останнім часом відвідувачі стали більш вимогливими і розпещеними, тому щоб їх задовольнити, треба використати всі свої сили. Для початку треба мати просторе приміщення, яке слід обставити і створити в нім приємну і затишну атмосферу. Зараз же можна купити вже готовий бізнес-план і готове рішення для дизайну інтер'єру вашого майбутнього закладу. Для центральних міст в нашій країні потрібно приблизно 400 тисяч доларів. Створення пивного бізнесу має на увазі під собою оренду приміщення, а в мегаполісах це буде коштувати не малі гроші.


  Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива  


Оплата праці в Пивному Барі.
Якщо Ви будете платити бармену 5 тисяч рублів на місяць, а він від Вас не буде йти, продовжуючи працювати і не падаючи при цьому в голодні непритомності, то на що Ви розраховуєте? Знайте, що деякі досвідчені бармени, «заробляють» стільки, що цілком могли б купити Вас разом з Вашим баром. Масштаби крадіжки можуть досягати 50% від виручки.


Найбільш популярна мотивація при влаштуванні на роботу в торгівлю і особливо в громадське харчування - можливість красти. Відсоток від прибутку - ідеальний інструмент для формування мотивації нормальною. У цьому випадку Ваш персонал буде битися разом з Вами за кожен рубль прибутку.


Взагалі Вам треба подумати про те, як би виростити свою власну команду з нуля (необов'язково з студентів, підійдуть і дорослі люди). Не боги горщики обпалюють, навчаться і дуже швидко, особливо якщо ці люди - розумні. Інакше до Вас прийде по оголошенню бригада веселих перемигивающихся шахраїв, які, відпливши подалі від берега, розгорнутий свій піратський прапор і виберуть собі капітана.
Отже, на першому етапі - не розслаблятися, а все робити самому, вникаючи в роботу кожного гвинтика машини під назвою «бар». Починати спочивати на лаврах і стригти купони (делегувати повноваження керуючим) можна лише після того, як був оптимізований кожен процес. Мінімум, приймайте участь у роботі: від організації складського обліку до розробки меню. Ви відразу помітите, де відбувається збій і зрозумієте його причину.


Оптимальний режим роботи бару - з 12 до 24. В його асортимент повинні входити не тільки різні сорти пива та закуски до нього, але і гарячі страви, горілка, а також інші алкогольні напої. Для того щоб забезпечити відвідуваність в денний час, потрібно організувати продаж бізнес-ланчів. Безумовно, основна маса клієнтів буде приходити в бар ввечері. Як показує практика, найбільшою популярністю користуються бари, які транслюють спортивні змагання, тому необхідно розмістити в залі кілька телевізорів. У літній час залучити великий потік клієнтів допоможе відкритий майданчик. Крім цього, до уваги відвідувачів можна запропонувати більярд, нарди, караоке.

1

Читайте також:

Бізнес План пивного бару - Скачать

Бізнес План пивного бару

Ви хочете почати свій бізнес? Ви хочете, що б ваше хобі приносило вам гроші? Ви хочете, що б одного разу вашою справою була зайнята вся сім'я? Тоді відкриття пивного бару це саме для вас!

Бізнес План магазину пива

Пивний бізнес має свою специфіку, але вважається одним з найприбутковіших, 11 % всього виробленого пива російськими компаніями реалізується через магазини розливного пива, або "пивні бутіки", як їх називають самі власники.

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

При створенні свого пабу головним завданням є забезпечення запоминаемости, щоб відвідувач захотів знову повернутися. Запам'ятовуваність можна забезпечити дизайном, визначеним меню, акціями, розіграшами - головне свій стиль.

 

Тому Вперед - Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.


Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей