Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

   

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


Починати свій бізнес на каву можна при наявності лише одного автомата. Однак у такій ситуації вибір місця - головний фактор. Саме він визначає, наскільки Ваш бізнес буде прибутковим. Якщо ви вирішили взяти свій перший кавовий автомат в оренду, будьте обережні і беріть його краще у відомих фірм, так як є думка, що часто недобросовісні фірми здають свої кави автомати в оренду з метою визначення найбільш вдалих точок продажу кави, а потім забирають їх, знаходячи на те причину. Не менш важливим моментом є і асортимент пропонованої продукції. Його необхідно продумати залежно від того, де передбачається поставити автомат.


Такі апарати сьогодні можна зустріти практично на кожному кроці - в супермаркетах, банках, ділових і офісних центрах, а часом і просто на вулиці. І, природно, можна помітити, як багато людей щодня користується ними. Виходить, що бізнес на каву автоматах є одним з найбільш вигідних і рентабельних.

 

Запуск кавового бізнесу

  Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу  

Вибір місця

Починати краще з перевірених варіантів - вузів, станцій техобслуговування, перукарень, офісних і торгових центрів. В ідеалі недалеко від передбачуваного місця розміщення кавомату повинна бути розетка, ще краще, якщо поряд стоять дивани або крісла.


Майданчик також повинна володіти високою прохідністю - кілька сотень або навіть тисяч чоловік в день. Але це правило дотримується не завжди. Наприклад, у продовольчих магазинах, де щодня буває від тисячі відвідувачів, люди воліють швидко зробити покупку і піти. Для порівняння в офісі, де працює всього 70 співробітників установка кавового апарату буде потенційно ефективніше, тому що більша частина цих співробітників постійно купує каву.


Згідно з даними експертів, середня вартість оренди становить 1,5 тис. руб. в місяць. Деякі торгові центри призначають ціну від 5 тис. руб. і вище. Частина орендодавців погоджуються розмістити апарат безкоштовно. Але для цього їх потрібно переконати, що кофемат - зручний сервіс. Державні установи проводять тендери на розміщення кавових апаратів.

 

  Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу  


В нинішній час за оцінками експертів кавові автомати займають майже 65% ринку. Ще 30-40% належить автоматів з (чіпсами, жуйками, горішками і т.д.). І весь цей список можна закрити автоматами з продажу газет і журналів. Але самим рентабельним автоматом, вважають автомат з кавою.

Так як на іншому товарі багато не заробиш. Вартість однієї чашки чорної кави, звареної з якісних продуктів, становить 4-6 рубля. Якщо в нього додати ще молоко, шоколад, вершки і т.д., то ціна виростає до 8 рублів. Відпускна ціна чашки кави становить 10-18 рублів, а наприклад, мокачино або капучіно від 20-28 рублів. Якщо автомат буде продавати в день, хоча б 40 чашок в день, бізнес окупається приблизно за рік.


На інших автоматах неможливо зробити навіть 100% націнку. З кавовими автоматами працювати набагато легше, засипавши всі інгредієнти можна про нього забути на деякий час, особливо якщо знати приблизний обсяг продажів. В один тільки автомат можна завантажити понад 300 склянок. І тоді власнику не потрібно приїжджати раніше ніж через тиждень. Осередки в інших автоматах потрібно заповнювати набагато чаші. В них передбачено близько 32 найменувань продукції, а в кавових автоматах до 16. Але не варто на довго залишати автомати з кавою без нагляду. За ними потрібен догляд, хоча б раз в 3 дні. Так як пролите кави моментально утворює не приємний запах, який буде відштовхувати покупців.

 

  Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу  


Один такий автомат займає один кв.м. За даними експертів 28% таких автоматів стоїть в офісах великих компаній, 26% - у торгових центрах, інші на вокзалах, аеропортах і т.д. В нинішній час найбільш вигідним місцем для власника автомата вважаються школи, університети, коледжі і т.д.

Організовуючи свій бізнес з кавових автоматів, головне-знайти правильне розташування, не варто автомат ставити за кутом або під темною сходами, так як автомат просто ніхто не буде помічати.
Найменша оренда становить 1000 руб. в місяць, а рівень споживання дуже високий. Головне шукати місця, де автомат буде вигідним, так як на приклад в офісі може працювати і 200 чоловік, а випивати будуть тільки 10, а буває що 10 чоловік, а випивають як 300. У більш великих будівлях, таких як аеропорт, наприклад сума оренди місця, може становити до 500$ в місяць.

Що потрібно для запуску кавового бізнесу?
Для відкриття свого вендинг-бізнесу з торгівлі кавою з автоматів потрібно зареєструватися в якості індивідуального підприємця, людина обслуговує апарати повинен мати медичну книжку, торговий апарат і продукція продається через нього повинна мати усі необхідні сертифікати. Зазвичай з торгового апарату стягується податок з квадратного метра площі.

Прибуток внаслідок продажу кави через спеціальні машини ви отримаєте практично одразу ж, і якщо будете вести бізнес правильно, то з кожним днем дохід буде все вище і вище.

1

Читайте також:

Бізнес План кавові автомати - Скачать

Бізнес План кавові автомати

Створити свій бізнес на кавових автоматах нескладно, достатньо лише скласти бізнес-план і мати невеликий стартовий капітал. Ви можете скачати цей бізнес план і скористатися ним для відкриття власної справи.

 

Тому Вперед - Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Формат для кафе - морозива потрібно вибирати в залежності від місця розташування, один з демократичних варіантів, це відкриття свого кафе на території торгового центру, де багато відвідувачів.


Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Торгівля літаючими радіокерованими рибами як окремий бізнес навряд чи можна розглядати, а ось додаток до вже існуючого магазину іграшок відмінно підійде.


Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей