Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

   

Формат для кафе - морозива потрібно вибирати в залежності від місця розташування, один з демократичних варіантів, це відкриття свого кафе на території торгового центру, де багато відвідувачів.

Кафе-морозиво можна купити, створити «з нуля» або відкрити по франчайзингу. Перший варіант малодоступний: подібні заклади рідко надходять у продаж. Другий варіант найчастіше обирають професійні ресторатори. А третій - купівлю франшизи відомої компанії віддають перевагу інвестори, які не мають великого досвіду роботи в громадському харчуванні.

Росіяни купують менше морозива, ніж громадяни інших країн. За підрахунками «Союзу виробників морозива Росії», житель великого російського міста з'їдає в рік в середньому 4,5 кг морозива, тоді як на одного американця припадає 20 кг , а на європейця - 8 - 10 кг . Однак по мірі зростання доходів росіяни будуть витрачати все більше грошей на холодні ласощі.


 

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

 

Серед нових кафе, що відкриваються останнім часом став популярний суміщений формат: «морозиво і кондитерська» або «морозиво і кав'ярня». Такі кафе наприклад, вдало доповнюють свій асортимент кондитерськими виробами власного виробництва. Це розширює можливості кафе. Тим не менш, основу товарообігу - 80% - все ж складають продажу морозива.

Досвід успішних кафе показує, що продаж напоїв у їх товарообігу займає 10-15%. А наявність в меню випічки, салатів та інших страв збільшує виручку на 35-40%.

Для організації торговельно-виробничої фірми по типу «кафе-морозива» необхідно:

1. Знайти відповідне приміщення. Кафе морозива може бути стаціонарним або окремовстановленим, а також може розташовуватися в фуд-корті будь-яких торгово-розважального комплексу. Площа приміщення, необхідна для кафе морозива становить не менше 50 кв. м., причому вона повинна бути чітко розділена на торговельну, виробничу, побутову та складську зони. Для торгівлі в торговому комплексі достатньої стане площа від 5 кв. м.

2. Отримати дозвіл СЕС і замовити технологічний проект.

3. Отримати дозвіл служби пожежної охорони.

3. Укласти договір оренди на знайдене приміщення. Найкращим варіантом стане укладення довгострокового договору, який передбачає невисоку орендну ставку.

4. Здійснити в приміщенні необхідні ремонтні роботи.

5. Знайти відповідних постачальників сировини і укласти з ними договір поставки.

6. Здійснити набір відповідного персоналу. Штат кафе морозива повинен містити від 10 до 20 чоловік персоналу. Серед них: бармени, касири, продавці, кондитери, менеджери бригад кондитерів, інженер-наладчик обладнання, виконавчий директор і бухгалтер.


  Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»  

 

Існує два види кафе-морожених: стаціонарні і розташовані в торгово-розважальних центрах. Перспектив у другого формату більше.

По-перше, ведеться активне будівництво нових торгових центрів.

По-друге, в результаті оренда торговельного місця в ТРЦ обходиться дешевше, ніж аналогічна площа в звичайних будинках в жвавих рівноцінних частинах певного міста - близько $60-120 за кв. м, у звичайному ж приміщенні вартість оренди - $40-100 за кв. м загальної площі. Але при цьому орендар сплачує за туалет, коридор тощо, тобто за площу, яка не приносить прибутку.

По-третє, менше витрат, пов'язаних з ремонтом, адже робити його не треба.

По-четверте, кафе в торгових центрах - мінімізація витрат на рекламні акції. Якщо торговий центр користується популярністю, то клієнти кафе йдуть постійно.

 

Ідеальне кафе-морозиво
Площа стаціонарного приміщення - від 50 кв. м , місця в торгових центрах - від 5 кв. м Місцезнаходження: багатолюдна вулиця із зручними під'їзними шляхами, бажано в центрі міста, або фуд-корт у великому торговому комплексі.

 

Московські кафе: статистика та тенденції

• Обсяг ринку 2003 рік - $120-135 млн.
• 2004 рік - $135-150 млн.
• Прогноз на 2010 рік - $400-450 млн.
• Темпи зростання В середньому - понад 20% в рік.
• Насиченість ринку В Москві працює більше 100 кафе.

Середньомісячна прибуток

• Кафе на території торгових центрів - $12-15 тис.
• Стаціонарні кафе - $21-24 тис.

1

Читайте також:


Мій маленький улюблений бізнес - Наташкино кафе!

Ще одним моїм напрямком стало обслуговування весіль. На роботу я запросила подругу своєї мами, вона займалася оформленням тортів на весілля. Так як ця робота сезонна, вона з радістю погодилася і поєднувала її зі своєю основною роботою.

Виробництво морозива у вигляді знаменитостей

Виробництво морозива у вигляді знаменитостей

Влітку в жаркий, спекотний день хочеться чогось холодного, але при цьому смачного. Виробники морозива приходять нам на допомогу. Виробники ласощі не втомлюються нас дивувати новими смаками і формами.

Бізнес План кафе-кондитерської

Бізнес План кафе-булочної

Якщо Ви давно плекаєте мрію відкрити свій бізнес, але не знаєте, за що взятися, варто звернути увагу на незаслужено всіма забутий тип магазину, а саме булочну. Булочна-кондитерська європейського типу (звана в Європі boulangerie) не має абсолютно нічого спільного з настільки знайомими нам булочними радянських часів.


Тому Вперед -Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.


Бізнес - установка охоронних систем. Монтаж охоронних систем безпеки></td><td><p><a href=Бізнес - установка охоронних систем. Монтаж охоронних систем безпеки

У охоронних системах потребують як приватні, так і юридичні особи. Якщо у вас є знайомства і можливість виходу на великі підприємства, які потребують охоронних системах, то це відмінна ідея для запуску свого бізнесу, тому що крім продажу та монтажу охоронних систем ви так само зможете заробляти і на обслуговуванні


Бізнес - Виробництво кормів для домашніх тварин

Бізнес - Виробництво кормів для домашніх тварин

Ще якихось 10 років тому, такий бізнес, тільки набирав обертів і не всім вірилося, що колись відкриються спеціалізовані магазини по продажу товарів для домашніх тварин, а зараз ...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей