Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

   

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.

Як правило, політ в аеротрубі займає близько трьох-п'яти хвилин. Більш тривалі польоти проводити не варто. При цьому необхідно заздалегідь подбати про надання першої допомоги у випадках заколисувань і втрати свідомості. Для надання такої допомоги немає необхідності наймати медсестру, виконання її функцій цілком по силам грамотному інструктору.

Сеанс польотів можна розділити на три етапи. На першому етапі здійснюється теоретичний інструктаж і переодягання клієнта, на другому - тренувальна розминка і пробний політ і, нарешті, на третьому - сам політ, тривалістю від трьох до п'яти хвилин в аеротрубі.


  Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута  

В роботі варто враховувати, що стандартна аэротруба не може витримувати вагу клієнта болеьше ніж 100 кілограм. З цієї причини для зважування відвідувачів поруч з атракціоном необхідно встановити підлогові ваги.

В силу того, що атракціон «аэротруба» мобільний, його без особливої праці можна транспортувати в різні місця, такі як, наприклад, місця народних гулянь, що проводяться у вихідні та святкові дні, пропонувати для участі в зйомках, а також здавати в оренду разом з інструктором для корпоративних заходів.

На відміну від парашутного спорту, Вам не доведеться стрибати з висоти 4000 метрів, ризикуючи неправильно приземлитися і отримати які-небудь ушкодження. Політ в аеротрубі і стрибки з парашутом схожі між собою за гостротою відчуттів. У вільному падінні Вам також забезпечено стан невагомості, яке триває стільки, скільки Вам хочеться - воно не обмежено!

Аэротрубу можна купити або сконструювати самостійно, за схемами та кресленнями. Нічого складного в конструкції немає. Потім
слід оформлення виду діяльності та відкриття фірми або індивідуального підприємництва.

Далі для початку роботи атракціону потрібно отримати дозволи від місцевої влади і зняти відповідне приміщення. Потім закупити екіпіровку: рукавички, шоломи, комбінезони, беруші. Кожен відвідувач повинен проходити інструктаж, оскільки цей вид розваги травмонебезпечний.

Цей атракціон можна транспортувати у місця народних гулянь по вихідним і святковим дням, здавати в оренду для корпоративних заходів разом з інструктором, а також пропонувати для участі у місцевих зйомках. Один мінус - фактор погоди, при сильному вітрі і дощі атракціон доведеться закрити, але це тимчасово. Якщо у вашому місті немає такої розваги, в самий раз йому з'явитися з вашою допомогою.

У зв'язку з частими питаннями щодо купівлі аеродинамічної труби, ми трохи доповнюємо статтю. По-перше, аэротрубы умовно можна поділити на професійні, які використовуються для тренувань реальних польотів, а так само аматорські - атракціонні.

Професійні коштують значно дорожче, вони менш мобільні та вигідні тільки тим, хто пов'язаний з парашутним спортом. У Росії можна знайти приклади створення професійних аэротруб ентузіастами-парашутистами в спортивних клубах. Однак, такі конструкції досить дороги і важко зрозуміти як ліцензувати в нашій країні власну розробку.

 

Етапи організації бізнесу:

1) оформити послуги як індивідуального підприємця,
2) отримати дозвіл у місцевої адміністрації,
3) зняти приміщення, придатне для проведення атракціону,
4) закупити екіпіровку: комбінезони, шоломи, рукавички, беруші.
5) укомплектувати аптечку першої допомоги (любителів гострих відчуттів може заколисати, деякі можуть навіть втратити свідомість),
6) найняти грамотного тренера, який проведе інструктаж і при необхідності зможе замінити медсестру,
7) встановити підлогові ваги, тому звичайна аэротруба не витримає клієнта вагою понад 100 кг


  Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута  


5 хвилин польоту в такий аеротрубі коштує 2500 рублів.

У великому місті щодня кількість відвідувачів, при хорошій рекламі, може бути 15 -20 чоловік (а у вихідні навіть більше). Це близько 50 000 рублів щоденного доходу.

50 000 руб. x 30 = 1 500 000 рублів щомісячного доходу.

Поточні витрати в такому бізнесі в основному складаються із зарплат працівників (інструктор, адміністратор, медсестра, працівники технічного обслуговування). Максимум 300 000 рублів на місяць + різні додаткові витрати (електрика, опалення тощо), близько 100 000 рублів = 400 000 рублів (розрахунки дуже приблизні).

Приблизна чистий прибуток: 1 500 000 руб. - 400 000 крб = 1 100 000 рублів.

1

Читайте також:

Аэробизнес. Як організувати приватний аероклуб?

Аэробизнес. Як організувати приватний аероклуб?

Останнім часом люди все частіше вибирають активні та екстремальні види відпочинку. Багато хто з нас люблять полоскотати нерви, тому бізнес з організації аероклубу, який надає можливість політати на вертольоті або легкому літаку, набирає популярність. Один час такого польоту коштує до 500 доларів.

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

Бізнес на водних атракціонах. Це оригінальний, прибутковий і залежить тільки від вас бізнес. Наскільки ви вміло зможете привернути увагу клієнтів, стільки і бажаючих захочуть розважитися саме на ваших атракціонах. Адже конкуренція в цьому бізнесі величезна.

Бізнес План атракціонів

Бізнес План атракціонів

За середніми даними, для відкриття невеликого парку розваг у великих містах на 10 атракціонів, які працюють щодня з 10 до 20 годин потрібно близько 800000 доларів.

 

Тому Вперед - Бізнес - установка охоронних систем. Монтаж охоронних систем безпеки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація охоронного агентства. ЧОП - бізнес

Організація охоронного агентства. ЧОП - як бізнес

Організацією охоронних агентств, як правило, займаються люди, які мають відношення до правоохоронних органів, таким людям простіше бачити всю ситуацію як кажуть «з нутра».


Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

При створенні свого пабу головним завданням є забезпечення запоминаемости, щоб відвідувач захотів знову повернутися. Запам'ятовуваність можна забезпечити дизайном, визначеним меню, акціями, розіграшами - головне свій стиль.


Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Головною вашим завданням в наданні послуг по боротьбі з шкідливими комахами, повинне є бажання допомогти людям, а все інше за вас зробить сарафанне радіо.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей