Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

   

Організувати пляжний бізнес на атракціонах.

Всім відомо, що будь-яка людина дуже любить розважатися і відпочивати. І це можна використати в своїх інтересах для створення власного бізнесу.

Приміром бізнес на водних атракціонах. Це оригінальний, прибутковий і залежить тільки від вас бізнес. Наскільки ви вміло зможете привернути увагу клієнтів, стільки і бажаючих захочуть розважитися саме на ваших атракціонах. Адже конкуренція в цьому бізнесі величезна.

Хтось придумує невеликі призи або роздачу льодяників для найменших відвідувачів, хто намагається залучити незвичайним виглядом, одягнувшись в костюм клоуна, хтось виготовляє макети персонажів з улюблених і відомих мультфільмів. Фантазуйте, придумуйте і все вийде. Цей бізнес приносить чудовий заробіток і користується попитом, звичайно ж, в місцях, де дуже багато відпочиваючих.


Зазначимо, що величезних стартових вкладень у цей бізнес не буде потрібно. Але він має інші труднощі. По-перше - ризик, пов'язаний з мінливою погодою. На жаль, дощових днів у нас багато. Також, в цьому бізнесі досить велика конкуренція, але існують можливості домовитися. Як правило, конкуренти йдуть на так би мовити "мирову угоду".


 

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

 

Відстань між конкуруючими точками в ідеалі має становити 400 м.
І що ж знадобиться для організації водних атракціонів? В першу чергу - техніка і надувні атракціони.

Початком такого бізнесу може бути надувний електро-скутер. Виготовлений він з міцного вінілу, просто і легко розбирається і займає в машині небагато місця.

Але головне достоїнство цього атракціону - це безпека, тому впасти з нього практично неможливо. Електроскутер підходить для людей будь-якого віку, навіть дітей, вагою до 75 кг. Його ціна становить не більше 400 доларів. Також в комплекті передбачена батарея, яка розрахована до півтори години роботи. Отже, вам буде потрібно наявність щонайменше п'яти комплектів батарей і одного зарядного пристрою, щоб забезпечити протягом всього дня безперебійну роботу скутера і не допускати його простоювання.
Якщо ж ви відчуваєте на даний момент фінансові труднощі або не рішучі купувати надувні атракціони, існує інше рішення питання - можна взяти в оренду водні атракціони, а потім по непотрібності здати орендарю і при цьому не відчувати труднощі з їх зберіганням до наступного сезону.

Також вам необхідно орендувати місце, на якому можна встановити басейн або огородити місце у водоймі для атракціону кулі, який в останні роки дуже полюбився дітям. Також бажано встановити пляжні крісла і придбати аптечку. Але а "царицею" розваги, звичайно ж, стане водна надувна гірка. Ось тут вже відбою від бажаючих насолодитися катанням точно не буде, особливо від дітвори, та й будь-який дорослий від них не відстане.

1

Читайте також:

Бізнес План атракціонів

Бізнес План атракціонів

За середніми даними, для відкриття невеликого парку розваг у великих містах на 10 атракціонів, які працюють щодня з 10 до 20 годин потрібно близько 800000 доларів.

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.

Аэробизнес. Як організувати приватний аероклуб?

Аэробизнес. Як організувати приватний аероклуб?

Останнім часом люди все частіше вибирають активні та екстремальні види відпочинку. Багато хто з нас люблять полоскотати нерви, тому бізнес з організації аероклубу, який надає можливість політати на вертольоті або легкому літаку, набирає популярність. Один час такого польоту коштує до 500 доларів.

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

Бізнес на водних атракціонах. Це оригінальний, прибутковий і залежить тільки від вас бізнес. Наскільки ви вміло зможете привернути увагу клієнтів, стільки і бажаючих захочуть розважитися саме на ваших атракціонах. Адже конкуренція в цьому бізнесі величезна.

Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

Як варіант для направлення даного бізнесу, це організація корпоративних заходів на своєму - скеледромі, організувати спортивне змагання між учасниками.


Тому Вперед -Студія занять йоги. Як бізнес для вашої діяльності

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

Спочатку жалюзі вироблялися в домашніх умовах, потім прийшло велике виробництво і зараз з'явилося все необхідне устаткування для виробництва. Але цей бізнес до сих пір не позбавлений можливості надомного виробництва.


Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

Під новий рік безліч людей витрачає шалені гроші, купуючи подарунки, сувеніри, та іншу продукцію. Організовуючи новорічний бізнес потрібно розуміти, що заробити грошей на рік вперед навряд чи вдасться, але як додатковий заробіток - це відмінна ідея.


Ігровий зал. Бізнес на іграх

Ігровий зал. Бізнес на іграх

Ігри для багатьох людей це можливість відволіктися від насущних проблем, а діти взагалі не уявляють себе без ігор. Для початку такого бізнесу вам в першу чергу слід визначитися з приміщенням.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей