Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Студія занять йоги. Як бізнес для вашої діяльності

   

Відкрити свою студію йоги. Бізнес ідея.

Величезну популярність серед населення на пострадянському просторі завоювали всілякі східні практики, у тому числі йога. А попит завжди народжує пропозицію. Природно, з кожним роком нових студій, секцій йоги відкривається все більше і більше. Вони можу стати тим вигідним і прибутковим бізнесом, який дозволить почати свою власну справу з нуля, хоча багатьох, які серйозно ставляться до цієї східної "ідеології" дещо бентежить той факт, що велике вчення і отримання на ньому матеріального достатку не завжди коректно узгоджуються між собою.

Головне джерело доходу студії йоги є проводяться тематичні заняття. Головне, що необхідно зробити на початковому етапі, так це встановити свої розцінки на заняття, враховуючи свій викладацький рівень з рівнем конкурентів. Як говориться, знайти "золоту" середину і свою нішу в цьому специфічному бізнесі. Як прийнято в будь-якій іншій сфері діяльності, головне правило успішності одне - покриття витрат, чого, власне, і формується прибуток.

Тому, правильно розставивши акценти з визначенням розцінок на початковому етапі діяльності, в майбутньому Вам не треба буде їх міняти, що вкрай небажано, якщо, звичайно, ці зміни не зачіпають основні критерії бізнесу для всіх. Адже навіть найменша зміна вартості занять у бік збільшення загрожує клієнтськими втратами, які позначаться на загальних Ваші втрати. Це правило застосовується скрізь, в тому числі і до занять йогою.


 

Студія занять йоги. Як бізнес для вашої діяльності

 

Додатковий дохід студії східного вчення принесуть проведення занять індивідуального плану. Їх розцінки будуть залежати від тривалості уроків, їх місця проведення і від ступеня підготовленості і досвіду інструктора, який їх проводить. Запрошення "топового" інструктора дасть студії свої плюси не тільки у вигляді отримання додаткових матеріальних засобів, цим способом суттєво підніметься імідж і "розкрученість" Вашої студії. Єдиним чинником, що таять в собі недолік, є, частіше всього, значний гонорар, який зажадає популярний інструктор. Плюс до всього, в таких випадках всі побічні витрати, пов'язані з проїздом, проживанням, також ляжуть на бюджет студії, яка проводить даний семінар.

Непоганим доповненням у вигляді доходу є і відкриття спеціалізованого магазину, в якому будуть продаватися всілякі атрибути для занять: одяг, книги і відео уроки, присвячені стародавнім вченням - йоги. Це зміцнить Ваш авторитет, буде служити своєрідною рекламою діяльності, зміцнює імідж Вашого "дітища".

Добре б для створення студії йоги знайти відповідне приміщення з хорошою розв'язкою по транспорту. Якщо в наявності є власне приміщення - то це чудовий варіант, в іншому випадку - іншим непоганим варіантом стане оренда. Ні в якому разі не варто забувати про рекламу, якість якої необхідно використовувати в електронних і друкованих ЗМІ, створити, нарешті, свій власний сайт.

Але і самим головним, що необхідно буде зробити, так це підібрати собі однодумців, від того наскільки згуртованим буде колектив Вашої студії, чи зможе він перетворитися в коло близьких друзів, буде прямо залежати і процвітання Вашої студії.

1

Читайте також:

Фітнес клуб

Фітнес клуб

Спортивна індустрія розвивається в Росії шаленими темпами, і в регіонах проникнення фітнес-послуг залишається дуже низьким. Зустрічаються прості "гойдалки", причому часто з кустарним обладнанням, а фітнес-клуби з нормальним рівнем сервісу тільки-тільки починають відкриватися.


Тому Вперед -Відкриття бізнесу автомийки. Послуги мийки автомобілів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Для початку такого бізнесу як шкільний фотограф, крім уміння робити хороші фотографії від вас також буде потрібно уміння переконувати людей у своїй професійності і необхідності


Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.


Бізнес - установка охоронних систем. Монтаж охоронних систем безпеки></td><td><p><a href=Бізнес - установка охоронних систем. Монтаж охоронних систем безпеки

У охоронних системах потребують як приватні, так і юридичні особи. Якщо у вас є знайомства і можливість виходу на великі підприємства, які потребують охоронних системах, то це відмінна ідея для запуску свого бізнесу, тому що крім продажу та монтажу охоронних систем ви так само зможете заробляти і на обслуговуванніІдеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей