Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - фітнес клуб

   

Спортивна індустрія розвивається в Росії шаленими темпами, і в регіонах проникнення фітнес-послуг залишається дуже низьким. Зустрічаються прості "гойдалки", причому часто з кустарним обладнанням, а фітнес-клуби з нормальним рівнем сервісу тільки-тільки починають відкриватися. Конкуренція в цьому виді послуг слабка, тому такий бізнес залишається перспективним. У цій статті ми розповімо, як відкрити фітнес-центр або простий спортивний клуб, опишемо приблизно як скласти бізнес-план фітнес-центру.

Переваги
Мінімальна кількість дозволів
Не потрібно отримувати ліцензію
Слабка конкуренція на ринку

Недоліки
Ринок преміум послуг фітнесу вже заповнений, тому залишається орієнтуватися на середній і економ клас
Жителі регіонів рідко готові платити за дорогі послуги або персональні тренера консультації

Ризики
Основний ризик пов'язаний з довгостроковою тенденцією придбання росіянами домашніх тренажерів, таким чином знижується попит на послуги тренажерного залу

Реалізація
Для початку, необхідно вивчити ринок спортивних послуг у тому місці, де ви хочете відкрити ваш фітнес клуб. Можна замовити платне маркетингове дослідження, але всі операції можна зробити і самому. Необхідно чітко уявляти, хто буде вашим відвідувачем, яким статком володіє, і які послуги йому можуть бути цікаві. На підставі отриманої інформації можна планувати ваші послуги, прайс-лист і складати бізнес-план вашого фітнес-центру.

Не вірте сайтів, активно агитирующим послуги консалтингових фірм - вам розкажуть, як важко здійснити дослідження, і відкрити бізнес без чужої допомоги ви нібито зовсім не можете! Насправді, якщо мати голову на плечах, і проявити завзятість у досягненні мети, всі кроки ви легко зробите самостійно! Більш того, якщо справа стосується малого бізнесу, серйозне дослідження може і не знадобитися: вашими клієнтами можуть опинитися мешканці найближчих кварталів, а якщо фітнес клубів поблизу немає, до вас будуть ходити просто тому що ви ближче. Якщо, наприклад, відкривати просту "гойдалку" економ класу, ви можете не пропонувати якихось особливих сервісів: на послуги інструктора у населення рідко вистачає грошей, точніше рідко виникає бажання їх витрачати. Молодь, наприклад, часто активно тренується з допомогою своїх більш досвідчених однолітків - по-перше, в "качалку" ходять групами, щоб не було нудно, по-друге, навіть якщо ви приходите одні, вам завжди допоможуть інші відвідувачі. Заняття спортом завжди заохочується суспільством, і саме тому випадковій людині готові допомогти і навчити правильно виконувати вправи "старожили" таких гойдалок.

Якщо ж відкривати великий спортивний центр із широким спектром послуг, куди наприклад, можуть входити і басейн, і секції єдиноборств - маркетингові дослідження дійсно потрібні, АЛЕ такий бізнес навряд чи можна назвати малим. Тому в даній статті будемо говорити про мінімальному наборі послуг, тим більше що навіть такий простий вид фітнесу як тренажерний зал буде приносити прибуток.
При складанні докладного бізнес-плану фітнес-клубу (з цифрами, запланованими доходами і витратами), необхідно вивчити конкуренцію, яких послуг на ринку не вистачає, що можна поліпшити, придумати, чим буде вигідно відрізнятися від конкурентів саме ваш клуб.

Після розробки бізнес-плану вашого спортивного клубу, підбирайте приміщення. Розташування - важливий фактор, адже типова аудиторія фітнес-клубів - дорослі люди, ведучі активний спосіб життя, і не готові витрачати зайвий час на транспорт. Ідеальним варіантом розташування буде спальний район або межа спального та бізнес району - тоді ваш клуб буде легко відвідати по дорозі з роботи додому. Підійде і оренда, лише б вона була довгострокова. Розмір приміщення потрібно підбирати не тільки з урахуванням ваших поточних послуг, але і з доробком на майбутнє. Якщо ви захочете надавати додаткові послуги, такі як масаж, бажано щоб була можливість орендувати додаткові кімнати. Що стосується дизайну, навряд чи вам буде потрібно щось особливе - у фітнес клуб приходять займатися спортом, а не милуватися красою інтер'єру - фізичні навантаження цього теж не сприяють. Тим більше, якщо відкривати просту "гойдалку" - вистачить мінімального ремонту.

Для реєстрації бізнесу підійде будь-яка форма, тут вже вибирати вам, які ризики ви готові нести, за що відповідати. Якщо ви хочете нести фіксовану відповідальність, то ТОВ буде оптимальним варіантів - воно несе відповідальність тільки в розмірі свого статутного капіталу.

З персоналу вам потрібен прибиральниця, адміністратор, він же касир, і, можливо, тренери. Адміністратор буде продавати абонементи на відвідування та клубні карти, а тренер - консультувати з виконання вправ, ну і в якості віп-послуги займатися індивідуальним комплексним фізичним розвитком відвідувачів клубу. Іноді власники невеликих залів заради економії призначають функції адміністратора тренеру - для нього це не додає багато роботи, зате дозволяє мати на одного працівника менше.
Що стосується дозволів, це теж залежить від того, які послуги ви надаєте. Забезпечення занять спортом на тренажерах не вимагає якихось особливих ліцензій, але як тільки ви почнете надавати, наприклад, послугу медичного кабінету, то без ліцензії не обійтися. Загалом, для більшості невеликих фітнес-клубів це взагалі не проблема, тим більше на старті.

З обладнання вибирайте будь якісний, відповідне концепції та рівнем вашого фітнес-клубу. Не обов'язково купувати найдорожче, але і зварене кустарним методом залізо теж брати не варто. Загалом, можна сказати, що починаючи з певного рівня ціни, всі тренажери однаково придатні для занять спортом, а відмінності будуть тільки в дрібних "фішки" і гучності бренду. Орієнтуйтеся на ті бренди, які забезпечують якість і довгий термін служби обладнання за ціною, яка вас влаштує, адже не секрет, що в популярних клубах займаються спортом буквально з ранку до самої ночі. Ви можете купити почала тільки основні тренажери, а решта докуповувати по мірі можливості і попиту з боку відвідувачів.

Реклама може знадобитися, залежно від рівня вашого закладу і від його розташування. Можна впевнено сказати, що фітнес-клуб економ-класу, розташований в спальному районі, зажадає мінімум реклами - важливо лише, щоб мешканці прилеглих будинків дізналися про ваше існування. Найбільше підійдуть розклеєні оголошення біля під'їздів, якщо цього буде недостатньо, можна дати оголошення в місцевій газеті.
А от якщо ваш клуб надає недешеві послуги, тут вже йде боротьба не за цінами і близькості до клієнта, а - хто може дати кращий рівень сервісу, куди зручніше добиратися, у кого більш розкручений бренд і т.д. Тут звичайно без серйозної рекламної кампанії не обійтися: може знадобитися і реклама на ТБ, в інших ЗМІ, презентації та спільні акції з іншими підприємствами міста. До речі, для фітнес клубу будь-якого рівня клубні карти, знижки та акції типу "приведи друга" - відмінний маркетинговий інструмент.

Якщо ви успішно виконали всі пункти бізнес-плану, то ваш фітнес-клуб окупиться протягом року-двох, і вам залишиться думати про розширення списку послуг, а може і про відкриття додаткових залів, перетворенні вашого бізнесу в мережевий.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.


Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок - це сезонний бізнес, основна частка продажів якого доводиться під новий рік. Вирощування ялинок на відміну від вирощування квітів потребує набагато більших територій і приміщень.


Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Весільні журнали бувають трьох видів: 1) Електронний весільний журнал;
2)Глянсовий весільний журнал; 3) Змішаний - це друковане видання та CD диск.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей