Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

   

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.

Потенційними споживачами поліграфічних та копіювальних послуг є фізичні та юридичні особи, які потребують виготовленні бланків, формулярів, бюлетенів, листівок, рекламних брошур, проспектів, а також в терміновому і нетермінових виготовленні копій друкованих матеріалів

Для міні-друкарні приміщення знадобиться не дуже велике приблизно 30 - 40 квадратів плюс склад. Тут же можна організувати офіс, що б приймати замовлення. Також варто створити свій сайт, через які в майбутньому будуть приходити клієнти.

Зокрема, сьогодні багато середні і вищі навчальні заклади потребують виданні навчальних посібників, методичних матеріалів і т.п. Завідувач рекламою і збутом буде виконувати роль посередника між нашою фірмою і замовниками, представляючи зразки виготовленої поліграфічної продукції, роблячи акцент на тих вигодах, які принесе клієнту укладення договору саме з нашою фірмою.


  Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?  

Головне - визначити нішу, в якій ви збираєтеся працювати, починаючи друкарський бізнес. Якщо у вас уже є потенційні замовники, вам необхідно закупити таке обладнання, яке буде задіяно максимально. При покупці дуже потужного устаткування доведеться шукати додаткових клієнтів, щоб завантажити машини “по повній“.


Оснащення невеликих друкарень ділиться за кількома критеріями. Одні підприємці купують різографи, інші - кольорові копіри, треті - машини для офсетного друку. Різограф - це, насамперед, чорно-білий друк. Є і кольорові різографи, що дозволяють, наприклад, надрукувати чорно-білу листівку з червоним прапорцем.


На таких апаратах зазвичай робиться ділова документація, інструкції для побутової техніки і т.д.
Візитки на різографі не надрукуєш - для цього потрібна офсетна машина, яка дозволяє друкувати складні кольори і поєднувати їх. Якщо говорити про офсетного друку, то додатковими тут будуть: машина для різання, обладнання для виробництва друкованих форм (копіювальна рама і процесор для проявлення пластин), апарат для скріплення, машина для згину і т.д.


Хороший різограф коштує близько 10 тисяч доларів, хоча ціна сильно коливається залежно від комплектації. Ціна кольорового копіра - від 10 до 50 тисяч доларів.


За 10-15 тисяч доларів можна купити і стару одно - або двухкрасочную офсетну машину.


  Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?  


На ній можна буде робити і візитки, і інші прості роботи. Міні-друкарню, що складається з однієї машини офсетного друку, якщо знати ринок б/у обладнання, можна “побудувати“ і за 10-15 тисяч доларів. Але можна вкласти і 150-200 тисяч - тут все залежить від обсягу стартового капіталу.


Крім закупівлі основного обладнання для створення бізнесу міні друкарні, вам необхідно подбати про придбання додаткового обладнання - це різаки для продукції, копіювальні рами, а також машинки для брошур - в основному сшивочные машинки для обрізки та згину. Це обладнання користується попитом і коштує чималу ціну, але лише при наявності всього перерахованого друкарня зможе повноцінно працювати і випускати якісну продукцію.

1

Читайте також:

Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

Для відкриття друкарні важливо підібрати приміщення біля великих навчальних або бізнес центрів, ці люди стануть вашими постійними клієнтами. Відкриття друкарні увазі під собою наявність обладнання на яке вам знадобляться кошти на початковому етапі відкриття друкарні.

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

У послугах копі-центрів потребують багато людей від студентів до інженерних працівників архітектурно-будівельних фірм. Копі-центр однозначно повинен розташовуватися поблизу місць скупчення людей, що потребують копі-послуги.

Бізнес копі-центр | Послуги ксерокопіювання

В наш час, практично у кожного як вдома, так і на роботі стоїть комп'ютер або ноутбук. Більшість офісних місць окрім комп'ютера обладнані ще і багатофункціональним пристроєм. В рідкісної квартирі не варто принтер або сканер.

 

Тому Вперед - Вирощування ялинок для продажу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.


Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

При створенні нігтьової студії потрібно приділити увагу створенню дружньої атмосфери, яка буде допомагати для напрацювання постійних клієнток, майстер який нарощує нігті повинен входити в довіру до клієнтів.


Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей