Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

   

У послугах копі-центрів потребують багато людей від студентів до інженерних працівників архітектурно-будівельних фірм. Копі-центр однозначно повинен розташовуватися поблизу місць скупчення людей, що потребують копі-послуги.


Сьогодні потреба в послугах копіювальних центрів зростає день від дня. Необхідність в копіюванні різних документів, матеріалів, їх лістингу, збереження інформації на CD або флеш-карті виникає постійно. Якщо ви шукаєте цікаву ідею, щоб почати власний прибутковий бізнес - копіювальний центр - це один з оптимальних варіантів.


Послугами копальні центру користувався кожен, і не одного разу. Зробити копії документів, роздрукувати курсову, диплом, шкільний реферат, скопіювати інформацію на диск та флеш-карту, заламінувати важливі документи, заправити картридж, заповнити складні бланки - це далеко не повний список послуг, які надають копальні центри.


  Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр  

Потенційні клієнти копі-центру: співробітники офісів, державних установ, студенти і т. д. Цей бізнес практично не піддається сезонним коливанням, попит на послуги є завжди.

Краще розмістити копі-центр в центрі міста або в людному місці з великою прохідністю. Відмінно підходять приміщення, розташовані в безпосередній близькості від Вузів, офісних будівель, бізнес-центрів, адміністративних установ і т. д.

Кількість і види обладнання залежать від переліку надаваних послуг. У мінімальний набір обладнання входить копіювальний апарат, комп'ютер, принтер, сканер. Придбати обладнання не складно - сьогодні постачанням різної оргтехніки займається значна кількість компаній, багато з яких забезпечують також і сервісне обслуговування, постачання витратних матеріалів. Майстри з такої компанії здійснюють монтаж і налаштування обладнання в офісі.

Ціни на послуги визначаються у відповідності з попитом і рівнем конкуренції. Найбільш затребуваними послугами є копіювання та друк документів. На них доцільно встановлювати найменші ціни. Запис інформації на диск або флешку, складання і заповнення бланків і т. п. затребувані менше, їх вартість може бути трохи вище. При наявності необхідних навичок можна здійснювати заправку картриджів, на цю послугу можна встановити досить високу ціну, так як заправка в будь-якому випадку обійдеться дешевше, ніж придбання фірмових витратних матеріалів.

Копі-центр - це приватне підприємство, яке потрібно реєструвати в податковій адміністрації за всіма правилами. З цього і потрібно починати. Після оформлення всієї паперової тяганини, потрібно подумати про техніку, яка «буде заробляти гроші». Це повинен бути копір з хорошим ресурсом і картриджем, розрахованим мінімум на півтори тисячі примірників. Добре б поставити ще й комп'ютер з кольоровим лазерним принтером та сканером. Він себе виправдає у «важкі дні сесії», коли бажаючих роздрукувати сторінок, десь 50-100 буде дуже багато. На перший час можна домовитися постачальниками подібної техніки про оренду з правом викупу або оплатити всі відразу. Найголовніше в цьому бізнесі - це правильне місце розташування. Це повинен бути навчальний корпус, з гарною відвідуваністю і прохідністю. На початку роботи Копі-центру, можна розвісити рекламні оголошення в біля лежачих місцях або залишити інформацію в гуртожитках студентського містечка.

 

  Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр  


Однак, незважаючи на досить високу затребуваність цієї послуги, ціна на неї часто немаленька. Як ви розумієте, сучасний копі-центр вимагає кваліфікованих фахівців. У штаті повинен бути дизайнер, для обробки документів і всілякої їх коригування, сучасне цифрове обладнання вимагає хорошого фахівця, незважаючи на простоту в обігу.


І, звичайно, витрати на рекламу, без якої не обходиться відкриття жодного підприємства. Для того щоб залучити клієнтів, необхідно затратити кошти на рекламу. Наберіть на комп'ютері і роздрукуйте рекламні листівки, роздайте їх студентам, щоб у разі потреби, вони знали куди звертатися. Повісьте на вхідних дверях яскраву вивіску з назвою копі-центру або біля входу в будівлю поставте рекламний щит.


Відмінним способом залучити клієнтів, розміщення інформації про вашу фірму в мережі Інтернет. Таким способом ви привернете увагу не лише студентів, але і багатьох бажаючих скористатися вашими послугами. Розмістіть на сайті інформацію про пропоновані послуги і прайс-лист з цінами на них. Подібно розкажіть, на якому обладнанні ви працюєте, зацікавте клієнтів знижками та бонусами.


Тепер давайте підрахуємо витрати і доходи копі-центру. За оренду приміщення потрібно буде платити, в середньому, $200, в залежності від місця розташування. На обладнання піде ще до 1000 доларів. Не забувайте, що раз в місяць доведеться викладати приблизно по $100 на папір, витратні матеріали. Якщо у вас не буде можливості самостійно обслуговувати клієнтів вашого копі-центру, доведеться найняти оператора ПК. Тоді врахуйте при розрахунку його щомісячну зарплату - близько $200. В сумі, вам доведеться витрачати щомісяця 500 доларів.


Як показує практика, звичайний копіювальний центр в місяць приносить від $1000 до $1500 доходу. Все залежить від того, де він буде розташований, які послуги надаватиме і скільки ці самі будуть коштувати. Виходить, що подібний проект окупається за 3-4 місяці.

1

Читайте також:

Бізнес копі-центр | Послуги ксерокопіювання

В наш час, практично у кожного як вдома, так і на роботі стоїть комп'ютер або ноутбук. Більшість офісних місць окрім комп'ютера обладнані ще і багатофункціональним пристроєм. В рідкісної квартирі не варто принтер або сканер.

Бізнес на друку - шовкографія. Технології шовкографії

Бізнес на друку - шовкографія

Щоб нанести на сувенірний або рекламний матеріал якусь символіку, дуже зручно скористатися методом шовкографії. На сьогоднішній день бізнес, побудований на використанні методу шовкографії, є досить прибутковою та перспективною справою в області друку.

Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.

 

Тому Вперед - Бізнес виробництво кондитерських виробів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей