Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Агентство з працевлаштування | Кадрове агентство

   


Відкриваємо Агентство по працевлаштуванню

Жити добре, а добре жити - ще краще! Правда, всім відомо це висловлювання? Відомо всім, але для багатьох так і залишається просто фразою, таким собі символом нездійсненної мрії про красиве життя. А чому нездійсненною? Що заважає вам, панове, добре жити? А - а-а, грошей немає, роботи немає гарної, начальник сволота... ну і далі за списком. Так, починаємо з роботи. Які є ідеї? Хочете добре заробляти і мати найкращого в світі начальника? Ну так виберіть собі роботу і начальника. Кого вибрати начальником? Так себе, себе коханого! Яку роботу виконувати? А що ви вмієте? Які у вас є варіанти для власного бізнесу?

Насправді практично всі люди можуть і вміють дуже багато, але більшість як-то не дуже замислюється про самостійне практичне застосування своїх талантів. Якщо вам подобається спілкуватися з людьми, допомагати їм, ви від цього відчуваєте моральне задоволення, то, повірте, працюючи в потрібному напрямку, ви зможете ще відчувати задоволення від хорошої матеріальної винагороди. Давайте подивимося навколо... Ви самі шукаєте роботу? Звичайно ж ні. А що, якщо допомагати людям знаходити роботу, що відповідає їх вимогам і при цьому заробляти? Цікаво?

Тоді - відкриваємо агентство по працевлаштуванню.

  Агентство з працевлаштування | Кадрове агентство  


Агентство з працевлаштування, або кадрове агентство, один з видів бізнесу не потребує значних матеріальних вкладень на початковому етапі. Надавати свої послуги ви зможете за двома напрямками: підбір відповідних вакансій для шукачів та підбір персоналу, фахівців для фірм. Але не все відразу. Для того, щоб успішні фірми, компанії зверталися до вас за допомогою в підборі персоналу, ви повинні:
1) зарекомендувати себе як агентство, яке надає якісні послуги,
2) бути «на слуху, на виду», тобто, реклама, реклама, реклама.
Для агентства з працевлаштування, яке відкривається тільки найкраще опрацьовувати один напрям діяльності - підбір необхідних вакансій для шукачів. Дохід агентства з працевлаштування складається з оплати за послуги в розмірі заробітної плати здобувача за один місяць за фактом його працевлаштування, або фіксована сума + відсоток від заробітної плати за перший місяць.

В пам'ять про великої депресії. Біля дверей агентства з працевлаштування:

  В пам'ять про великої депресії. Біля дверей агентства з працевлаштування  


Отже, працюємо. Прораховуємо всі витрати на відкриття агентства з працевлаштування.

Кадрове агентство - визначаємо алгоритм дій.
1. Обов'язково реєструємо наше Кадрове агентство.

2. Знімаємо офіс.
Звичайно, буде краще, якщо офіс агентства буде розташовуватися в центрі міста. У всякому разі, це має бути місце з добре розвиненою інфраструктурою і транспортною розв'язкою.
Розміри офісу залежать від того, скільки людей ви плануєте найняти на роботу. Те, що офіс повинен бути комфортабельним для ваших працівників, так і для замовників - само собою зрозуміло. Намагайтеся на цьому не економити! Пам'ятайте - зустрічають все ж таки по одягу.

3. Купуємо меблі та офісну техніку.
Тут все на ваш розсуд. Хоча, маленька порада: перш ніж будете купувати меблі, зайдіть у ваш порожній офіс і уявіть собі як розставлені меблі, техніка, хто де сидить... Набагато легше буде визначитися з вибором.

4. Підбираємо персонал.
Для початку роботи Кадрового агентства цілком достатньо 3-4 фахівця. Йдуть до вас без досвіду роботи? Беріть без досвіду. Буде робота - з'явиться і досвід. Добре в такій сфері працюють люди з освітою психолога, педагога, юриста. Самі розумієте, що посаду юриста у вашому агентстві теж повинна бути обов'язково.

5. Реклама.
Це основа для вашого бізнесу. Чим більше людей дізнається про ваш Кадровому агентстві, тим краще. Давайте рекламу в ЗМІ, викладайте в Інтернеті на відповідних сайтах, розповідайте про послуги, що надаються вами знайомим, роздавайте візитки. Самі також шукайте інформацію скрізь, де, кому, які фахівці потрібні.
Коли всі моменти організаційного характеру вже позаду, ви зі своїми співробітниками приймаєте людей, згадайте, будь ласка, як вам самим раніше була потрібна робота...


  Агентство з працевлаштування | Кадрове агентство  


Тому, не треба давати адресу якоїсь фірми і зі словами (подумки) : йди туди, не знаю куди, відправляти здобувача з офісу. Не полінуйтеся, продзвонити самі, дізнайтеся, чи відкрито ще вакансія, домовтеся про зустріч потенційного роботодавця і здобувача. Повірте, ваші зусилля окупляться сторицею: здобувач швидше за все, порекомендує вас своїм знайомим, а роботодавець в разі необхідності вже сам звернеться до вас . Тоді ви зможете освоювати ще один напрямок - підбір фахівців для фірм, або рекрутинг. Удачі!


Яким бізнесом зайнятися жінці?

Яким бізнесом зайнятися жінці?

 

Відео Мистецтво підбору персоналу :

  /td>  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

На сьогоднішній день Китай по праву є лідером з виробництва різноманітних товарів. Багато великі виробники переносять свій бізнес в країни третього світу, де виробництво набагато вигідніше, ніж в розвинених країнах.


Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей