Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

   

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.

В чому ж полягає суть ідеї? Наливна парфумерія поставляється в сувенірні магазини або відділи біжутерії, канцтоварів, іграшок. При цьому необхідно віддавати їх близько 30% від виручки. Тобто, по суті, ви стаєте дилером.


Суть бізнесу полягає в тому, що вартість готової (розлитої по флаконам і упакованої продукції збільшується на 200 відсотків, у той час як готове ароматична сировина може коштувати копійки - власне так воно і відбувається, особливо при розливі напівсинтетичних духів, тобто тих в яких частка штучного сировини понад 80%.


Так, наприклад, флакон знаменитих парфумів "Шанель №5", коштує близько 200$, аналогічний аромат, створений на основі штучних ароматів, буде коштувати 20 центів! Можливо, знавці наділені особливою чутливістю до відмінності запахів різницю і помітять, але обивателям це просто не під силу. Таким чином, ви цілком можете відшукати публіку, якій подобаються «дорогі» аромати, але купувати натуральні продукти їм просто не по кишені. А таких, у Росії сьогоднішнього дня переважна більшість.


  Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами  

Практика показує, що у новому, не розкручений відділі, можна продати близько 1л. Парфумів в місяць, а в розкручених до 3л. Вам потрібно налагодити постачання флаконів, пробників, дозаторів парфумів з великими дилерами які продають парфуми на розлив оптом. Частина прибутку, близько 30% потрібно буде віддати продавцю вашої продукції, решта залишиться. Прибуток від такої торгівлі може скласти до 300%.

Тонкощі бізнесу:
1) Ви повинні отримати сертифікати на продукцію.
2) Придбати спеціальне обладнання - дозатори, флакони, змінні наконечники і т. п.
3) Ви повинні знати, які виробники парфумів є найбільш популярними і визнаними у світі. Безумовними лідерами на сьогоднішній день є французькі, англійські, італійські виробники. Відомі марки, парфюмные будинку також надають послугу продажу многолитрового товару, з наданням сертифіката. Це вигідно і вам, і виробникам.

Для початку торгівлі немає необхідності в наявності великого стартового капіталу. Для однієї торгової точки достатньо мати від 20 до 25 ароматів, 75% яких призначені для жінок, 25% - для чоловіків.

1

Читайте також:


Відкрити свій магазин парфумерії та косметики

Перед відкриттям свого парфумерно - косметичного магазину ви обов'язково повинні скласти бізнес-план, де в подробицях повинні описати всі свої переваги перед основними конкурентами. В даний момент на ринку косметики та парфумерії у вас будуть два основних конкурента. Про них ви можете прочитати в нашій статті. Так само ви можете завантажити зразок бізнес-плану магазину парфумерії та косметики.

Бізнес План магазину косметики

Бізнес План магазину косметики

Сьогодні стає все більше людей, які б хотіли працювати на себе, і найпоширенішим видом приватного бізнесу була і залишається торгівля. Ідея щодо відкриття магазину косметики досить популярна, тому що такий товар постійно користується попитом у потенційних покупців, не тільки жінок, але й чоловіків.


Тому Вперед - Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Даний бізнес є сезонним і найбільш підходить тим людям, які живуть в курортних містах і основні засоби заробляють під час пляжного сезону і напливу туристів.


Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Сендвіч-панелі відносяться до будівельних матеріалів. Сендвіч-панелі бувають декількох видів, основні, це на пластиковій або металевій основі, мають шар утеплення з пінопласту або пінополістиролу.


Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Як організувати свій бізнес на пельменях? Крім первісних вкладень у приміщення, обладнання і технології, від вас так само потрібно організувати збут продукції, а так само визначити всі свої плюси і мінуси, проти ваших конкурентів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей