Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

   

Даний бізнес є сезонним і найбільш підходить тим людям, які живуть в курортних містах і основні засоби заробляють під час пляжного сезону і напливу туристів.

Відкривши свій пункт прокату і працюючи кожен день, ви помітите, що пляж відвідують одні й ті ж люди. Для того щоб їх інтерес не пропадав, ваш пункт повинен ломитися від пропонованого асортименту. Необхідно відразу затвердити прейскурант на послуги, наприклад, вартість прокату надувного матраца в годину можна визначити у розмірі 50 руб. У разі, якщо пляж є приватним, вам доведеться складання договору-оренди певної ділянки або ж отримання дозволу на пересування по пляжу.

Надалі, коли бізнес почне приносити прибуток, можна організувати ще кілька додаткових точок прокату. В цьому випадку вже буде необхідно найняти додатковий штат співробітників. Розширення вашої мережі прокатів дозволить значно збільшити прибуток і підвищити впізнаваність вашого бізнесу.


  Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу  

В літній період часу цей бізнес, на мій погляд, є одним з найбільш вигідних, при співвідношенні одержуваного доходу та вкладених в нього коштів. Навіть за умови, що вам доведеться оплачувати оренду, податки, закуповувати іграшки та інвентар, ваші витрати швидко окупляться, після чого ви почнете одержувати свою хорошу чистий прибуток від організованого бізнесу. Пам'ятайте, що для успішного ведення справ і розвитку бізнесу необхідно уважно стежити за появою новинок і, по можливості, намагатися поповнювати ними свій асортимент товарів.

Перші кроки для організації цього бізнесу?

1) Знайти оптову фірму з хорошим асортиментом. Асортимент в даному випадку відіграє дуже важливу роль, особливо якщо ви на обраному пляжі не одні.

Але навіть якщо вам пощастить, і ви опинитеся першопрохідцем в якомусь місці (а це цілком реально), це місце можуть по кілька днів відвідувати одні й ті ж люди. Щоб вони не втратили інтерес до вашого пункту прокату, він повинен просто ломиться від достатку.

Вартість деяких виправдається вже на першому клієнта, найдорожчі окупаються за пару днів, але вони зазвичай є й самими цікавими і приваблюють погляди потенційних користувачів. На придбання інвентарю може знадобитися 5 000 - 10 000 рублів.

2) Домовитися з адміністрацією пляжу про оренду невеликій території. При цьому бажано бути зареєстрованим приватним підприємцем (хоча не завжди обов'язково). Можливо, вам нададуть якесь порожнє обладнане місце, якщо немає - парасольки від сонця і сітки-загородження буде достатньо. Орендну плату у таких випадках зазвичай стягують щодня, що вельми обтяжливо.

3) Запрошуєте працівника і виконуєте пункти 1) і 2) в іншому місці. Дуже важлива продумана цінова політика, наявність як можна більш помітного прейскуранта цін і контроль. Наявність декількох пунктів прокату зробить ваш дохід більш відчутним.

Основні пляжні аксесуари:

Пляжне рушник
100,00 - руб./день

Шезлонг
150,00 - руб./день

Зонт
100,00 - руб./день

Для створення пункту прокату пляжного інвентарю потрібно приміщення . Воно необхідно для зберігання обладнання. Через те, що воно не є габаритним, багато місця не знадобиться. Можна зняти в оренду невелике приміщення, що обійдеться приблизно в 100 доларів в місяць або в 400 доларів за весь сезон.


  Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу  

 

Ще однією статтею витрат стануть транспортні витрати, а саме:
- транспортні витрати господаря бізнесу - 60 доларів.
Разом за сезон на оплату транспортних витрат піде близько 100 доларів.
Крім того, реєстрація в якості індивідуального підприємця також спричинить за собою певні витрати. Їх розмір залежить від обраної системи оподаткування та місцевої влади і може змінюватись.

У найбільш загальному виді організація пункту прокату пляжного устаткування потребує фінансових вкладень в сумі близько 5 тисяч доларів без урахування податків, з них придбання інвентарю - 3,8 тисяч доларів, оренда приміщення - 400 доларів, виплата заробітної плати - 700 доларів, транспортні витрати - 100 доларів.

При цьому, необхідно мати на увазі, що у разі прийняття рішення про продовження цього нехитрого бізнесу в наступному сезоні витрат на придбання устаткування не буде. Таким чином, рівень витрат скоротитися до 1,2 тисяч доларів, а прибуток, відповідно зросте до 8,4 тисяч доларів за сезон.

Для подальшого розвитку бізнесу можна відкрити ще кілька пунктів прокату . Це дозволить досить суттєво збільшити прибуток, а також підвищити впізнаваність бізнесу. Крім того, для успішного розвитку слід постійно стежити за новинками, намагатися оперативно реагувати і поповнювати ними асортимент пропонованого напрокат обладнання.

Варто відзначити, що з точки зору співвідношення вкладених в бізнес витрат і принесеного доходу саме цей вид бізнесу є найбільш привабливим і вигідним у літній сезон.

1


Тому Вперед - Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

В даному бізнесі вам потрібно мати грамотний колектив менеджерів, які повинні будуть переконувати клієнтів купувати саме вашу продукцію, тому що в бізнесі на питній воді, сьогодні чимало людей заробляю хороші гроші.


Бізнес на неоні. Неонове світлове обладнання

Бізнес на неоні. Неонове світлове обладнання

Бізнес на неоні - це виготовлення різноманітних підсвічувань і реклами. Найскладніше в даному бізнесі, це знайти хорошого склодува, який тягнутиме на собі виробничу складову фірми


Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Для запуску даного бізнесу необхідно визначитися з місцем установки масажних крісел, від цього буде залежати ваша майбутня прибуток. Місця установки повинні бути з великою прохідністю людей і в той же самий час, люди бажають скористатися вашою послугою, повинні мати можливість розслабитися.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей