Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на неоні. Неонове світлове обладнання

   

Бізнес на неоні - це виготовлення різноманітних підсвічувань і реклами. Найскладніше в даному бізнесі, це знайти хорошого склодува, який тягнутиме на собі виробничу складову фірми.

Сама бізнес-ідея по виготовленню та продажу неонового світлового обладнання цілком доступна для здійснення і гарантовано прибуткова. Причому, існують відомі світові виробники (російські, в тому числі), що спеціалізуються на постачанні повної комплектації неонових міні-заводів для приватного бізнесу.

Для організації процесу виробництва вам знадобляться неоновий міні-завод, неон і скляні труби. На сьогоднішній день російські і зарубіжні виробники продають виробництва "під ключ". Самий доступний комплект неонового заводу іноземного виробництва коштуватиме 9 200 доларів. Набагато більш вигідно придбати обладнання у російських виробників. Це дозволить використовувати ряд переваг і більш низьку вартість обладнання.


  Бізнес на неоні. Неонове світлове обладнання  

Однак найвигідніше купувати обладнання у російських фірм. Воно має цілий ряд переваг. Головна перевага в тому, що вітчизняні відкачні системи зроблені з металу, а не з крихкого скла, як, скажімо, у американців. Причому, на відміну від штатівських постів з ручним керуванням, наші - напівавтоматичні. Тобто для відкачування повітря і заповнення трубки газом не треба послідовно відкручувати краники - досить натиснути на одну кнопку. Вартість же російських постів більш ніж у два рази менше, ніж західних, - всього близько $4 тис.

Не виробляють в Росії тільки пальника. Але порівняно з откачным постом це не такі вже й великі гроші: стрічкову пальник можна придбати за $600, гарматну - за $400, ручну - за $150.

Таким чином, у "російсько-американському варіанті все технологічне оснащення виробництва обійдеться приблизно в $5 тис., в два рази дешевше, ніж імпортна. Плюс істотно більш дешеве обслуговування.

З усім виробництвом можуть впоратися дві людини - склодув і откачник. Але саме в тому, щоб знайти таких фахівців, і полягає головна проблема при організації неонового виробництва. За словами Володимира Матвєєва, одного з кращих склодувів Москви, багато років тому починав працювати ще на «Газосвете», справжнім майстром за кілька днів і навіть тижнів не станеш. Для повного оволодіння майстерністю потрібно час і постійна практика протягом ніяк не менше року. Звичайно, якісь основні операції можна освоїти за кілька місяців: навчитися припаювати електроди, гнути скло. Але найдорожчий елемент неонової реклами - літери та малюнки складної конфігурації (так званий прописний шрифт) - склодув так скоро не освоїть. Навіть дуже здібна людина на кожну лампу буде витрачати кілька годин. Погодьтеся, тут вже не до прибутку: прибуток робиться на потоці. Тільки через півтора року майстер-новачок зможе видавати за день до п'ятдесяти погонних метрів ламп простої конфігурації або до десяти метрів складною.

Навчити початківця склодува беруться всі фірми, які торгують обладнанням. Приміром, We R.Sings за навчання протягом чотирьох тижнів просить $1,8 тис. А фірми, що торгують російським устаткуванням, візьмуться за цю роботу і за $300 в місяць, плюс, звичайно, витратні матеріали (трубки і електроди), але зазвичай для тренінгів використовуються непотрібні обрізки.


  Бізнес на неоні. Неонове світлове обладнання  


Професійного склодува також можна переманити з іншої, конкуруючої фірми. В цьому випадку йому доведеться запропонувати хорошу зарплату, більшу, ніж він отримував «до». Як правило, майстри просять від $1 до $3 за погонний метр лампи (якщо працюють відрядно), або не менше $600 в місяць. Зарплата суперпрофесіонала починається від $1 тис.

Праця откачника цінується трохи дешевше - близько $500 в місяць. Якщо ж у вас спочатку замовлень не так багато, то можна обмежитися і одним фахівцем: склодув теж може займатися відкачуванням повітря із трубок.

Однієї каністри неону місткістю 1,25 л і тиском в 1 атмосферу (за ціною в $26) вистачає на 300 метрів ламп, а літра ртуті достатньо, щоб заповнити 3 кілометри трубок!

Тому навіть новачок, який вироблятиме 500 погонних метрів ламп на місяць, зможе заробити $2,5-3 тис. чистого прибутку.

Ну а прибуток середньої фірми, на якій працюють три склодува і один откачник, продуктивністю до 1,5 тис. метрів неону різної складності в місяць складе не менше 15 тисяч доларів. Виходить, що всі вкладення можуть окупитися вже через місяць.

1

Читайте також:

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

У цій статті піде мова про те, як відкрити майстерню з виготовлення світлових вивісок і панно. Для початку - про гроші. Вам знадобиться від 5 до 13 тисяч доларів. Витрати окупаються за кілька місяців. «Живе» неонова реклама приблизно три роки.

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.

Лазерне шоу - як рекламний бізнес

Лазерне шоу - як рекламний бізнес

Лазерне шоу в даний час досить молодий напрямок в рекламному бізнесі. В даному бізнесі велика частина інвестицій піде на закупівлю обладнання, і рекламу.

 

Тому Вперед - Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

При правильному математичному розрахунку, букмекерська контора, є досить прибутковим бізнесом з невеликими початковими інвестиціями. Але перед відкриттям букмекерської контори, потрібно чітко розуміти, на яку аудиторію клієнтів, а саме матеріальний стан, ви будете розраховувати.


Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Перш ніж починати бізнес з розведення бджіл і продаж меду, потрібно хоча б теоретично навчитися цьому специфічному справі, благо джерел інформації вдосталь, адже бджіл розводять з глибокої давнини.


Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей