Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Лазерне шоу - як рекламний бізнес

   

Лазерне шоу в даний час досить молодий напрямок в рекламному бізнесі. В даному бізнесі велика частина інвестицій піде на закупівлю обладнання, і рекламу.

Лазерне шоу - це новий, прогресивний вид зовнішньої реклами, який представляє собою чудову ідею для організації бізнесу. Крім того, його можна застосувати не тільки в рекламі, але і здійснювати організацію лазерних шоу на різноманітних святах і розважальних заходах. Лазерний бізнес передбачає серйозні вкладення грошових коштів, але дуже швидко окупається.

Промені лазера, танцюючі в тумані, мимобіжні, як шпаги, як світлові мечі, ковзні, що пронизують дим. Промені, які малюють картинки і написи прямо в повітрі, в струменях фонтану, на стіні будинку, на листях дерев. Ці картинки розкриваються, як квіти, обертаються, стискаються і розтягуються в такт музиці, нарешті, завмирають. Потім вони розчиняються, зникають, але тільки для того, щоб на їх місці з'явилося нове зображення.


  Лазерне шоу - як рекламний бізнес  

Для організації бізнесу, заснованого на створенні лазерних шоу, в першу чергу варто подбати про придбання спеціального обладнання. На сьогоднішній день існує досить велика кількість організацій, що пропонують продаж різних лазерних установок, які відрізняються між собою за складністю відтворюваних ефектів і кількістю квітів.

Вартість найпростіший з них - одноколірної, складе суму в розмірі приблизно дорівнює 500 тис. рублів, багатобарвна буде коштувати вже близько 700 тис. рублів. Крім установки, слід придбати екрани, призначені для статичних і динамічних зображень і димову гармату. На це доведеться витратити ще близько 100 тис. рублів.


  Лазерне шоу - як рекламний бізнес  


Організовуючи 10 шоу в місяць, початкові витрати окупляться за 2 місяці. При цьому важливо вийти на ринок ближче до новорічних канікул, за якими підуть Різдво, 14 і 23 лютого, 8 березня. Далі в роботі почнеться не сезон і до літа робота обмежиться тільки корпоративними заходами. Заробити в ці місяці можна близько 300 000 - 400 000 рублів. Влітку ж почнеться період відпочинку на свіжому повітрі, а також весілля, річна прибуток буде порівнянна з прибутком під Новий рік.

1

Читайте також:

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

У цій статті піде мова про те, як відкрити майстерню з виготовлення світлових вивісок і панно. Для початку - про гроші. Вам знадобиться від 5 до 13 тисяч доларів. Витрати окупаються за кілька місяців. «Живе» неонова реклама приблизно три роки.

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.

Установка рекламних банерів та стендів - рекламний бізнес

Установка рекламних банерів та стендів

Реклама залучає до себе більшу кількість клієнтів і дозволяє не просто боротися за успіх у бізнесі, але і напрацьовувати авторитет у клієнтів. Суть ідеї: розміщення рекламних стендів в місцях з великою прохідністю людей. Заробляти гроші від продажу рекламних місць, флаєрів, візитниць, банерів і т.д.

 

Тому Вперед - Кредитне бюро - як бізнес. Бізнес на кредитуванні

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.


Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Рибальський магазин - це такий вид бізнесу, який здатний працювати і приносити прибуток у будь-якому форматі від малого до великого, тут головне підхід, а він полягає в деталях...


Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей