Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - зовнішня реклама

   

У цій статті піде мова про те, як відкрити майстерню по виготовленню світлових вивісок і панно. Для початку - про гроші. Вам знадобиться від 5 до 13 тисяч доларів. Витрати окупаються за кілька місяців. «Живе» неонова реклама приблизно три роки. Якщо Ви сподобаєтеся замовнику, він через три роки звернеться знову до Вас. І обслуговувати неонову рекламу теж будете Ви.

Хто ж Ваші потенційні замовники?
1. ресторани і бари,

2.ночные клуби,

3.элитные магазини,

4. торгові центри

5. інші суспільно-корисні місця.

Реклама таких місць має бути яскравою, помітною, веселою, «дорогий», манкою - то є підбирайте які завгодно епітети, але головне, чого хочуть всі Ваші потенційні замовники: їх заклад повинен створювати у споживача відчуття «Бродвею» або нічний європейської столиці. Тобто їм потрібна казка, а точніше декорації до казки. Найефектнішою, яскравою і красивою є технологія неонових газорозрядних ламп.

Це виробництво називають «One-Person Neon Plant» - тобто неоновий завод однієї людини, тому що для виготовлення всього цього пишності всього потрібен сарай і від одного до максимум трьох робочих.

До приміщення пред'являється одна, але суттєва вимога: його необхідно обладнати потужною витяжкою для видалення вирвалися на свободу газів.

Основна операція - згинання скляних трубочок або брендинг. якщо Ви коли-небудь працювали руками і маєте до того ж уява, то легко зрозумієте - це найскладніша операція. Склодув нагріває відрізок труби на відкритому полум'я газового пальника, а потім дуже швидко, поки трубочка не охолола, згинає її вручну, звіряючи її з шаблоном, підготовленим дизайнером. Потім до обох кінців трубочки припаюються електроди - і робота завершена.

Для здійснення цього технологічного процесу Вам знадобиться:

1. Стіл з жаростійкого матеріалу висотою не менше 80 см, площею стільниці 2x3 м. Взагалі параметри столу варіюються, так як залежать від зростання склодува.

2. Вам також знадобляться три види пальників:

а) стрічкова - для одночасного і рівномірного нагріву протяжного відрізка трубки; б) перехресна - для точкового нагріву і отримання гострих кутів;

3) ручна - для тонких робіт і споювання трубок між собою.

Для роботи пальників необхідно підвести газ пропан, хоча його можна закуповувати балонами, як чинить більшість неонових фірм.

Остаточний етап:
1. Відкачування повітря з трубочки;

2. Додавання в неї крапельки ртуті, для отримання необхідної яскравості;

3. Заповнення трубки газом, причому неон дає відтінки червоного, аргон - все інші кольори.

4. Приєднання трубки до «откачному посаді». Це саме дороге устаткування в усьому виробництві.

5. Підключення високовольтного трансформатора

6. «Прогін» або включення лампи на спеціальному стенді протягом доби.

Якщо лампа світиться мигаючи рівним світлом, не спалахує розрядами, значить, склодув і робітник, що займається відкачуванням повітря, якісно виконали свою роботу. Якщо виникли проблеми - трубка переробляється і знову наповнюється газом.

Хочете купити готовий завод?
У Москві є кілька фірм, що продають неонові міні-заводи американського виробництва «під ключ». Весь комплект обладнання розміщується на площі 20 кв. м . Самий дешевий імпортний комплект можна придбати тут за $9,2 тис.

Тим не менш, найвигідніше купувати обладнання у російських фірм, так як воно має цілий ряд переваг.

Головне: вітчизняні відкачні системи зроблені з металу, а не з крихкого скла, як у американців.

Далі: на відміну від імпортних постів з ручним керуванням, наші - напівавтоматичні. Не треба відкручувати краники - досить натиснути на кнопку. Вартість же російських постів більш ніж в два рази менше - всього близько $4 тис.

Пальники ж доведеться купувати на Заході, так як їх не виробляють в Росії.

- Ціна стрічкової пальника - $600;

- гарматної - $400;

ручну - $150.

Всі оснащення виробництва обійдеться приблизно в $5 тис. До цього потрібно додати, що у цього обладнання більш дешеве обслуговування - всього $300 в рік - скільки приблизно коштує десятилитровая каністра масла. Ремонт насоса або скляного трубопроводу поста фірми EGL (американське виробництво) може обійтися Вам в $1000.

Хто такі склодуви
Для того, щоб Ваш завод запрацював на повну потужність, Вам знадобляться всього два людини - склодув і откачник. Але спробуйте знайти таких фахівців! Асом за кілька тижнів або місяців не станеш. Для повного оволодіння майстерністю потрібно не менш року. Найдорожчий елемент неонової реклами - букви і прописний шрифт - склодув скоро не освоїть. Навіть дуже здібна людина на кожну лампу буде витрачати кілька годин. А прибуток , як Ви знаєте, робиться на потоці. Тільки через півтора року новачок зможе робити в день 50 метрів простих ламп або до десяти метрів ламп складної конфігурації.

Навчити початківця склодува беруться всі фірми, які торгують обладнанням. Зазвичай для тренінгів використовуються непотрібні обрізки.

Деякі імпортні фірми за чотири тижні навчання хочуть $1,8 тис. Фірми, торгують вітчизняним обладнанням, візьмуться за цю роботу за $300 в місяць, вмикайте сюди витратні матеріали-трубки, електроди.

Склодува-аса можна, звичайно, переманити з конкуруючої фірми. В цьому випадку йому доведеться запропонувати більшу зарплату. Як правило, майстри просять від $1 до $3 за погонний метр лампи (якщо працюють відрядно), або не менше $600 в місяць. Зарплата суперпрофесіонала починається від $1 тис.

Праця откачника більш дешевий - близько $500. Склодув теж може займатися відкачуванням повітря із трубок. Правда, якщо у вас працює всього один склодув, Ви входите в цілковиту залежність від людського чинника. Хвороби, примхи - і все виробництво встане. Наше попередження цілком здорове, так як з цим стикалися майже всі, хто займався виробництвом неонових ламп.

Проте на всяку хворобу є і свої ліки. У нашому випадку їх, як мінімум, два:

1.необхідно мати в наявності запасного майстра

2. Зробити склодува співзасновником Вашої фірми. Це означає ділитися з ним частиною прибутку. По-іншому, як показує практика, найчастіше не можна. У кожного хорошого майстра є бажання відкрити свою справу і піти на вільні хліба.

Доходи і вкладення

Складність конфігурації неонових ламп прямо пропорційна їх вартості. Вимірюються ж вони в погонних метрах.

1.Самые дешеві (прямі) лампи коштують від $12 за п. м.

2. Злегка вигнуті - $13 за п. м.

3. Лампи, що повторюють форму простого шрифту - 14 $п. м.

4. І,нарешті, літери прописом коштують від $15 за п. м.

Це найнижчі розцінки, встановлені гравцями для рекламників. У більшості фірм вони вище в два рази. Витратні матеріали (електроди і скло) займають третина кінцевої ціни. Інше: оренда приміщення, зарплата, прибуток. В принципі, можна заощадити на оренді: розмістившись в підвалах майстерень, знімних кутах на заводських територіях.

Витратні матеріали в столиці продають близько десяти фірм. Є серед них і ті, хто виробляє, і ті, хто перепродують. Стандартну трубку (довжиною 1,22 або 1,5 м), можна придбати від $1,5 до $7. Максимальна ціна дається за рідкісний колер або забарвлене скло, покрите тим чи іншим люмінофором, від якого, власне, колір і залежить.

Цікавий факт: деякі бізнесмени не вносять витрати на такі матеріали, як ртуть, аргон і неон в собівартість лампочки. Чому, здивуєтеся Ви? Та просто витрата їх настільки мікроскопічно малий, що ним можна знехтувати як статистичною похибкою. Наведемо приклад на конкретних цифрах. Однієї каністри неону місткістю 1,25 л і тиск
м в 1 атмосферу (за ціною в $26) вистачає на 300 метрів ламп. Одного літра ртуті достатньо, щоб заповнити 3 кілометри трубок.

$2,5-3 тис. чистого прибутку принесе вам 500 погонних метрів ламп в місяць. Однак не забувайте, що скільки-то необхідно витрачати на податки і рекламу.

Хто такий замовник і де його шукати
Розмах виробництва залежить від обсягів продажів. Скільки клієнтів треба мати, щоб працювати стабільно?

Отже, прикинемо. Для того щоб виготовити 17 вивісок зі словом «Продукти», Вам вистачить п'ятсот метрів (500 м) трубочок з неоном. Чекають свого оформлювача кафе, кінотеатри і вітрини в торгових залах.
Провінція, хоч і не Москва, теж чекає своїх неонових чарівників.

Тут практично немає вулиць в стилі «Бродвей», які ввечері повинні загорятися шаленою ілюмінацією. За винятком однієї-двох центральних вулиць, на яких ще висять залишки радянських гірлянд, весь інший місто, це як правило, темна територія вандалів. Але торгівля розвивається, так що і в невеликих містах стає приємно виходити на вулицю ввечері і обиватель навіть починає це якоюсь мірою цінувати. А собівартість продукції тут нижче.

Ваша головна задача - знайти склодува. це було і залишається завданням номер один.

2. Запуск реклами; встановлення контакту з усіма місцевими агентствами, які займаються зовнішньою рекламою-вони потенційні споживачі неону.

Якщо продавати свої лампи безпосередньо спраглим Вас казино, прибуток буде у два-три рази вище. Отже: не через агентства! Ціна питання: наявність в штаті команди монтажників, яких можна залучати тимчасово, за договором.

Тонкощі розкрутки
Більшість розміщує рекламу в спеціалізованих журналах для магазинів і ресторанів. Найміть агентів для того, щоб ті навели контакти з потенційними споживачами неону. Агент отримує 10 - 20% від вартості замовлення. Переговори і контроль за монтажем веде самостійно. Для допомоги в роботі агенту Вам необхідно мати красиве і розлоге портфоліо. Деякі, сьогодні вже розкручені на ринку компанії, починали з того, що підсовували в якості своїх шедеврів чужі роботи наївному замовнику...

Будь-який, навіть далекий від бізнесу людина, розуміє, що клієнти це найвигідніші великі компанії. Ось їх-то і найскладніше залучити в свої тенета. Потрібно причарувати людей, які є начальниками рекламних відділів корпорацій, і зацікавити їх у співпраці. Як же «зацікавити», запитаєте Ви? Відкат, відкат і ще раз відкат - ось головний «двигун торгівлі» на сьогоднішній чорний день.

Загалом, виготовлення, монтаж і обслуговування неонової реклами справа, яка майстра боїться: воно і важкий, і цікаве, і прибуткове. Тепер Ваше завдання - терміново починати шукати склодува, тому що все інше - дрібниці і дурниці, характерні для будь-якого іншого бізнесу.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Магазин стокового одягу орієнтований на людей у яких фінансовий достаток нижче середнього. Особливість СТОК магазинів полягає в частому оновленні продукції.


Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

З появою інтернету друкована книга стала користуватися меншим попитом. Але тим не менш книга надрукована на папері може дати своєму власникові набагато більше ніж електронна, її можна погортати помацати руками, поставити на полицю щоб оточуючі бачили яку літературу ви віддаєте перевагу.


Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей