Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

   

Магазин стокового одягу орієнтований на людей у яких фінансовий достаток нижче середнього. Особливість СТОК магазинів полягає в частому оновленні продукції.


Принцип сток-бізнесу дуже простий. Власники стокових магазинів виграють за рахунок швидкого повернення коштів і частої зміни товару. Вони закуповують уцінені лінії на спеціальних стічних базах за кордоном і продають вже з націнкою, яку поступово знижують. Для покупця це виглядає досить спокусливо: мало того що брендова річ спочатку знижена в ціні, на неї ще додаткові знижки.


Купівля у стоках - це аукціон, тільки ціни знижують, а не підвищують. Якщо річ людині сподобалася, спрацьовує бажання купити відразу, адже навряд чи станеш чекати, коли заощадити можна буде 95%, річ може купити хтось інший. Так що зазвичай більше ніж на 50% магазинах ціну знижувати не доводиться.


Основний момент вигідного стокового бізнесу - часте оновлення асортименту. Чотири рази на місяць - це мінімум. Націнка на стоковий товар становить у середньому 150%, а іноді і вище. Відсоток націнки буде залежати від того, як швидко ви хочете продати товар.


  Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК  

Закуп товару можна здійснювати у оптових постачальників, в роздрібних магазинах, у самих виробників. Основні оптовики знаходяться в Москві і Санкт-Петербурзі. Товар можна як викуповувати, так і брати на реалізацію. Працювати бажано з відомими постачальниками або самостійно поштучно вибирати потрібний вам товар.


Перша партія товару повинна становити не менше ніж 300-400 одиниць, асортимент відповідати сезону. Сума першої закупівлі - приблизно 70 - 100 тис. рублів. На початковій стадії бізнесу краще брати змішаний асортимент одягу, щоб з'ясувати потреби ваших покупців. Далі можна буде купувати взуття та аксесуари.


У великих містах ця ідея бізнесу вже оцінена по достоїнству. Останнім часом стали активно з'являтися й успішно функціонувати стокові магазини. Тим не менш, цей сегмент ринку досі залишається не заповненим і відносно вільним у нашій країні. Основну категорію покупців стокового одягу представляють студенти, багатодітні сім'ї, молодята, «середній клас», літні люди та ін

На початковому етапі краще працювати зі змішаним асортиментом товару. Це дозволить найкращим чином з'ясувати потреби і вимоги покупців. Можна організувати продаж не тільки одягу, але і взуття і аксесуарів. Товар необхідно закуповувати у відповідності з сезоном і постійно оновлювати (мінімум чотири рази в місяць).
Як правило в стоках продаються товари минулих колекцій, речі з різними видами дефектів, неходові розміри та ін.

Початківці власники стокових магазинів часто починають з так званих «стокових пакетів» - готових партій товарів з каталогів Quelle, Otto, Appart. Продаються вони також як і секонд-хенд товари - на вагу.

Оскільки дізнатися що саме входить в сформований пакет заздалегідь не представляється можливим новачки часто «потрапляють» - товар виявляється лежалым, а іноді і з дефектом.

Тому перш ніж купувати товар у незнайомих оптовиків наведіть довідки. Те ж стосується і численних баз «конфіскату». Найчастіше це неякісні товари, які шиються на коліні, а потім видаються за конфісковані партії.


Початкові витрати на відкриття стокового магазину складуть від 150 до 200 тис. рублів. Націнку на стоковий товар в середньому встановлюють на рівні 150%. Щомісячний дохід від бізнесу становить суму від 50 тис. рублів.


Стоковий магазин дитячого одягу.

  Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК  

У спеціалізованого дитячого стокового магазину є такі переваги:

  • його площа може бути зовсім невеликий, на 10 метрах цілком можна розмістити солідний асортимент товару, а на 20 створити і зовсім прекрасну експозицію
  • при закупівлі дитячого стоку зазвичай не потребує такої уваги, як при закупівлі дорослої одягу, його навіть цілком можна замовляти дистанційно, орієнтуючись тільки на бренд (в дитячому одязі головне - якість і зручність, а не "модність" речі)
  • разом з дитячим одягом, в стоковому магазині можна з успіхом продавати супутні товари: дитяче взуття сток, дитячу біжутерію стік і т.п.

З іншого боку, відкриття спеціалізованого стокового дитячого магазину одягу супроводжується деякими труднощами:

  • Складнощі з вибором місця оренди (докладніше про це далі)
  • Менший оборот і прибуток у порівнянні з звичайним магазином стоковим
  • Не виключено більш пильну увагу перевіряючих органів до сертифікатів на одяг

Якщо ж організовувати окремий кут або стійку під дитячий сток в звичайному стоковому магазині, то, з одного боку, це може послужити джерелом додаткового прибутку, з іншого - при неправильному втіленні може істотно зіпсувати вигляд магазину і тим самим відвернути певні категорії покупців.

1

Читайте також:

Як відкрити стоковий магазин?

Як відкрити стоковий магазин?

Стокові магазини не є радикально новим явищем на українському ринку. Однак за темпами розвитку даний формат поступається лише магазинах «секонд-хенд». В бізнес-середовищі під терміном «stock» зазвичай розуміють магазин економ-класу, що реалізує фірмову одяг минулих сезонів за низькими цінами.

 

Тому Вперед - Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.


Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.


Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей