Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

   

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.


Щоб розпочати свій бізнес , крім вибору напряму діяльності, необхідно вирішити організаційні питання. Перше питання - це вибір приміщення для вашої «плантації». Площа для цього бізнесу може бути практично будь-яка, в залежності від вашого бажання і можливостей. Але, виходячи з габаритів гідропонній установки, вона повинна складати не менше 5 кв.м. Можна використовувати вільну кімнату, гараж або сарай. Основний критерій вибору приміщення - наявність електрики та опалення.


Перед початком даного виду бізнесу вам необхідно буде прочитати матеріали про вирощування кімнатних квітів, яке їм необхідно освітлення, який грунт, як часто потрібно поливати і так далі, всю необхідну інформацію ви можете почерпнути з спеціалізованої літератури, а так само з мережі інтернет, на форумах і т.д.


Бізнес з розведення квітів можна починати в квартирі, але найбільш оптимально для цих цілей підійде приватний будинок з окремою кімнатою з великими вікнами.


  Вирощування квітів - свій невеликий бізнес  

Бажано, щоб площа кімнати, яку планується використовувати під розведення квітів повинна становити не менше 20 кв.м.
Так в кімнаті площею 20 квадратних метра, можна розмістити до 100-150 рослин, час для догляду за такою кількістю рослин займе 1,5 -2 години в день.

 

Вирощування Сенполій:

Витрати 200$ на покупку розсади (діток) за 1,5$ за шт. Стелажі зроблені з підручного матеріалу, лампи теж б\у були.

Тепер те, що я зробила за ці півроку:


1. Пересадивши діток в горщики побільше, протягом 2 місяців безжально обривала з них листя для посадки (хто не знає - фіалки розмножуються живцями).

2. Куплена розсада через 2-3 місяці зацвіла, і була продана за 5$ через квітковий магазин (на ці гроші були куплені горщики, мох, грунт).

3. Відірвані листочки через 4 місяці дали по 3-6 діток кожен.


В даний момент я маю близько 500 молодих рослин, які можна змусити цвісти в будь-який потрібний мені час (ставиш під світло - і через 1,5-2 місяці цвітуть).


Процес розмноження знаходиться в повному розпалі, планую до 8 березня виростити і продати 1000 шт. по 5$ = 5000$ при витратах на кожну квітку (горщик+мох+грунт) менше 1$.


 

  Вирощування квітів - свій невеликий бізнес  


Вирощування гіацинтів
Щоб розпочати вирощування гіацинтів в домашніх умовах необхідно придбати цибулини гіацинтів. Потім купуємо різні за величиною горщики, насипаємо туди землі для квітів і садимо гіацинти по одному в горщик, у великі горщики можна садити по три. Цибулини садимо по «плечики», як прості цибулинні квіти які ми вирощуємо вдома. Початкова вирощування гіацинтів повинно проходити при температурі не вище п'яти градусів протягом 2 місяців, його називають вигонки. За цей час з цибулин повинні з'явиться чубчики листочків 6-8 сантиметрів.


Вирощування гіацинтів в домашніх умовах краще всього проводити на вікнах північної сторони, тоді вони будуть красивими і пухнастими. З допомогою зміни температури можна регулювати початок цвітіння, тому вирощування квітів на продаж можна підганяти прямо до свята. Під розсаду можна використовувати одноразові стакани з під пива, але потрібно зробити дірочки на денці. При кімнатній температурі гіацинти почнуть цвітіння вже через два тижні.


Бізнес вирощування квітів гіацинтів в домашніх умовах на продаж дуже прибутковий, так як рентабельність цього бізнесу становить 400%, тому ціни на квіти гіацинти краще ставити в півтора рази нижче голландських. Цибулини краще купувати в оптових фірмах.

Почавши свій бізнес на цілорічному вирощуванні рослин, ви не розчаруєтеся, так як його рентабельність становить більше 150 %. Врожайність рослин у таких установках дуже хороша. Наприклад, з одного кв.м. можна отримати 35 кг. цибулі-пера, 12 кг. петрушки, 400 шт. тюльпанів, 500 шт. нарцисів або гладіолусів і т.д.

Реалізацію продукції налагодити не складно, так як такі рослини є екологічно чистими і будуть затребувані в магазинах, ресторанах, кафе, їдальнях на підприємствах, дитячих садах і т.д.

Початкові витрати: 40 тис. рублів. Щомісячний дохід: від 30 тис. рублів.

1

Читайте також:

Квітковий бізнес

Квітковий бізнес

Як продати квіти?
Кращі місця для продажу квітів - це звичайно прохідні місця, біля доріг з великим машинопотом. Так само продаж квітів можна здійснювати з доставкою до офісу квартири. Продаж квітів через інтернет. Організація весіль, корпоративів.Детальніше...
Квітковий кіоск - свій маленький бізнес

Квітковий кіоск - свій маленький бізнес

Відкриваючи свій маленький бізнес по продажу квітів ви повинні визначитися з вибором місця. Це безперечно має бути добре прохідне місце, бажано поблизу великих офісів і студентських закладів. У чому величезний плюс даного бізнесу, в його легкому запуску. І окупність біля квіткового кіоску досить швидка.

Детальніше...

Іграшки з живих квітів

Іграшки з живих квітів

Іграшки з квітів додатковий дохід у квітковому бізнесі.

Ідея бізнесу створення іграшок з живих квітів достатньо, нова і дуже перспективна.
Як окремий бізнес створення подарункових іграшок з квітів не вимагає великих витрат, потрібно лише ваше творчість і дизайнерська думка.

Детальніше...

 

Бізнес з вирощування орхідей

Бізнес з вирощування орхідей

Бізнес по вирощуванню розсади і насіння в домашніх умовах

Бізнес по вирощуванню розсади і насіння в домашніх умовах

Вирощування і продаж хижих рослин

Вирощування і продаж хижих рослин

 

Тому Вперед - Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

При створенні свого пабу головним завданням є забезпечення запоминаемости, щоб відвідувач захотів знову повернутися. Запам'ятовуваність можна забезпечити дизайном, визначеним меню, акціями, розіграшами - головне свій стиль.


Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Головною вашим завданням в наданні послуг по боротьбі з шкідливими комахами, повинне є бажання допомогти людям, а все інше за вас зробить сарафанне радіо.


Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Робота з деревом приховує в собі безліч особливостей і тонкощів цієї справи, якість виробленого продукту залежить не тільки від устаткування, але і подальшого зберігання та обробки.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей