Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес з вирощування орхідей

   

До одним з найбільш зачаровывающих кольорів належать орхідеї. Їх краса, тонкість і вишуканість оцінена у багатьох країнах. В Росію орхідеї в основному потрапляють з Голландії і Таїланду, коштують вони недешево - ціна однієї гілочка може досягати більше тисячі рублів.

Зараз все частіше стали з'являтися орхідеї, вирощені в Росії. Але в цьому бізнесі важливі терміни. Справа в тому, що їхнє насіння, зацвітають через п'ять років , але при цьому дітки з нирок - через кілька років і їх вже можна продавати. Тому російський виробник орхідей може незабаром витіснити іноземної.

Але потрібно розуміти, що займатися вирощуванням орхідей далеко не просто. Для промислового вирощування таких квітів потрібно чимало знань і досвіду. Якщо їх немає, краще найняти професійного квітникаря. При цьому можна займатися вирощуванням тільки певних видів сортів. Але вирощування будь-яких сортів орхідей - дуже копітка праця, що вимагає ретельного дотримання всіх встановлених норм, особливо це стосується розведення на квітконосах.

Тут важливо стежити за правильною організацією автоматичного поливу, технологією туманоутворення, достатнім освітленням. Не можна допускати впливу на квіти спеки та холоду. Тому теплиці повинні знаходитися тільки в тіні, квіти слід висвітлювати приблизно шістнадцять годин на добу. При вирощуванні орхідей потрібно звертати пильну увагу на їх стан. Хворі рослини зазвичай відразу себе видають. У здорових квіток пагони і листя з кожним роком трохи збільшуються в розмірах.


 

Бізнес з вирощування орхідей

 

Перед початком робіт по вирощуванню цього делікатного квітки, важливо прикинути розмір можливого доходу цього заходу. З одного тепличного квадратного метра в рік можна заробити 3-4 тисячі рублів. Якщо брати до уваги стартовий капітал у межах п'ятисот тисяч, то можлива площа теплиці може скласти близько п'ятдесяти квадратних метрів. Також на ці гроші потрібно буде придбати необхідну техніку для створення клімату на грунті, грунт, добрива і самі квіткові матеріали. Якщо початкові суми будуть невеликі, то швидкої окупності не вийде.

З податками у даного бізнесу зазвичай проблем не виникає. Якщо орхідеї вирощуються у приватного будинку, то зареєструвати даного виробництво можна як «Декоративне садівництво та виробництво продукції розсадників». При цьому може лише знадобиться документ з Департаменту управління або відповідного садового товариства.

Бізнес з вирощування орхідей не найпростіший, але так як попит на це надзвичайне за витонченістю рослина не спадає, то його вирощування має великі перспективи.

1

Читайте також:

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.

Бонсаї - створення карликових дерев

Бонсаї - створення карликових дерев

Ціле мистецтво, яке завітало до нас з Японії - це бонсаї. Бонсаї - дерева в мініатюрі, які ростуть в домашніх умовах і є точною копією великих дерев: ялинок, сосен, яблунь, беріз та ін.

Бізнес по вирощуванню розсади і насіння в домашніх умовах

Бізнес по вирощуванню розсади і насіння в домашніх умовах

У нашій країні приблизно третина населення проводить теплу пору року у себе на дачних ділянках, де, як правило, завжди є хоча б кілька грядок. Але багато хто з дачників - це міські жителі, у яких дуже часто не вистачає ні часу, ні можливостей, щоб вирощувати розсаду у себе вдома, а тому вони воліють купувати її в магазинах або на ринках.

Виробництво теплиць і парників

Виробництво теплиць і парників

Не дивлячись на постійне вдосконалення процесу вирощування овочів, він все ще вважається однією з проблемних завдань у сільському господарстві. Велика кількість бур'янових рослин, різні шкідники (комахи)

Вирощування кімнатних рослин

Вирощування кімнатних рослин

Вирощуванням кімнатних рослин , так чи інакше займаються в кожній квартирі, але далеко не всі люди крім естетичного задоволення отримують ще й прибуток.

Вирощування і продаж хижих рослин

Вирощування і продаж хижих рослин

Для втілення бізнес-ідеї по вирощуванню хижих рослин вам не потрібно мати великий початковий капітал. Вирощувати хижі рослини ви зможете у себе вдома, відвівши для цього окремий простір. Закупити потрібно тільки освітлювальні прилади і горщики.


Тому Вперед -Магазин продуктів «Фрукти-Овочі» як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Торгівлю тютюном можна розділити на два різних бізнесу. У першому випадку, це масова торгівля звичайними сигаретами, в такому випадку діють свої умови бізнесу. У другому випадку, це продаж якісного тютюну для справжніх цінителів смаку.


Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

У бізнесі з фасування горішок в красиву упаковку, важливою деталлю є сама упаковка, так як багато в чому від упаковки залежить кількість продажів. Тобто перед початком бізнесу, зверніться до фахівців для розробки яскравою і такою, що запам'ятовується упаковки.


Флокування - одержання оксамитової поверхні. Бізнес Ідея

Флокування - одержання оксамитової поверхні. Бізнес Ідея

Даний бізнес матиме успіх і приносити хороший прибуток, якщо буде створюватися що називається «під клієнта», вашими клієнтами можуть бути хто завгодно, починаючи від виробників меблів і закінчуючи авто виробниками.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей