Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Магазин продуктів «Фрукти-Овочі» як бізнес

   

З приходом зими купівля фруктів і овочів стає все більш актуальною , тому відкриття невеликого магазину по продажу цих продуктів буде дуже перспективним заходом. Магазин овочів-фруктів може принести його власникові дохід, рівний $3 тисяч, а в сезон і до $10 тисяч.

Але з організацією такого магазину не все так просто в юридичному плані. Дозвільні документи знадобляться і від пожежної служби, і від Держсанепіднагляду, і від інших організацій.

Все це зажадає декількох тижнів копіткої роботи. Потрібні також договори з різними фірмами з обслуговування різного роду магазинного обладнання.

Приміщення для такого магазину краще підбирати або в спальних районах, або поряд з метро. У будь-якому випадку дане приміщення повинне неодмінно відповідати всім необхідним вимогам. Якщо відкривати звичайну лавку, то приміщення в 50кв. м. цілком підійде, 40 кв. м.
піде на сам торговий зал, решта-підсобні приміщення зручно розташуються на решті території.

Потрібно відзначити, що невеликі фруктово-овочеві магазини в спальних районах при правильній їх організації мають багато переваг. У таких крамницях легше забезпечити свіжість продуктів, їх закупівлю вигідно здійснювати щодня. А якщо в такому магазинчику буде завжди ввічливий і усміхнений продавець, приємні продуктові запахи, то завсідників такого магазинчика буде чимало.


 

Магазин продуктів «Фрукти-Овочі» бізнес

 

В процесі вибору постачальників важливо здійснювати закупівлі у різних фірм. Підприємцю, який займається закупівлями товару, неважко буде визначиться з якістю товару, його ціною і з сумлінністю постачальника. Щоденні закупівлі повинні проводиться на суму від 30 до 50 тис. рублів. Несвіжа продукція в таких крамницях неприйнятна. Трохи зіпсований товар може продаватися з істотною знижкою.

До вибору асортименту потрібно підходити дуже відповідально та виважено. Серед продаваних продуктів має бути мінімум 70-80 найменувань. Покупець повинен мати можливість придбання тут і елементарної буряків, і будь-якого екзотичного фрукта.
Фрукти, розташовані не за склом, а на відкритих полицях будуть виділяти приємний запах, який може стати додатковим стимулом до покупки в цьому магазині. Для створення апетитною атмосфери можна використовувати штучно приготовлені аромати. В якості додаткового асортименту можна використовувати різні олії, фруктові консерви, свіжовичавлені соки і ін

Велика роль при цьому відводиться продавцю. Уміння ввічливо звертатися з постійними покупцями, приділяти їм належну увагу багато в чому визначить якісні рівень лавки і обсяг її щоденних продажів.

1

Читайте також:

Ідея бізнесу - спеції і приправи

Ідея бізнесу - спеції та приправи

З кожним роком в нашій країні залишається все менше людей, які вважають, що у світі є лише дві спеції: та, що в перечнице і та, що в солонці. Паралельно з цим, популярність набуває здоровий спосіб життя за східним методикам: заняття йогою, східні єдиноборства, системи правильного харчування.

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

Чим менше натуральних продуктів залишається на вітринах магазинів, тим більший попит на них з'являється. Так само розвитку бізнесу на продаж свіжих соків сприяє прагнення людей вести здоровий спосіб життя.

Карвінг - різьба по фруктам

Карвінг - різьба по фруктам

Якщо ви творча людина і любите оригінальні ідеї, то «карвінг» - це різьба по фруктам повинна припасти вам до душі. Для початку даної бізнес ідеї не потрібно первинних вкладень, від вас потрібно тільки акуратність, терпіння і наявність твердих сортів фруктів і овочів.

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Бізнес на вирощуванні зелені вимагає від вас терпіння, турботи при низьких якщо не сказати, що нульових початкових витрат. Зелень таку як кріп і петрушка можна вирощувати в будь-який час року, але більший прибуток ви зможете отримати реалізуючи вирощену зелень в зимовий період.

Вирощування зеленого лука у себе вдома

Вирощування зеленого лука у себе вдома

Необхідно обзавестися ящиками, грунтом, лампами денного світла, насіння, цибульна розсада. Ідея вирощування цибулі практично без початкових вкладень, яка підійде для пенсіонерів мають вільну кімнату в квартирі або приміщення в приватному будинку.

Вирощування майорану

Вирощування майорану

Початкові інвестиції з урахуванням наявного ділянки мінімальні витрати тільки на купівлю насіння майорану. Майоран невибаглива рослина і може вирощуватися в стандартних умовах.


Тому Вперед -Відкриття тиру - бізнес на стрільбі

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?


Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.


Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей