Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

   

Торгівлю тютюном можна розділити на два різних бізнесу. У першому випадку, це масова торгівля звичайними сигаретами, в такому випадку діють свої умови бізнесу. У другому випадку, це продаж якісного тютюну для справжніх цінителів смаку.

Для організації бізнесу з торгівлі тютюновою продукцією не потрібно одержання будь-яких спеціальних ліцензій. У цій сфері діють звичайні правила дрібнороздрібної торгівлі, а найбільш зручною та доцільною системою оподаткування є єдиний податок на поставлений дохід (ЕНВД).

Для розміщення магазину знадобиться приміщення. Його оптимальна площа становить не менше 15 квадратних метрів, краще - 25-30. Приміщення можна придбати або взяти в оренду. На початковому етапі кращим варіантом стане саме оренда. Але в разі успішного розвитку бізнесу все-таки варто задуматися про придбання власних площ. Тим більше, що це повністю застрахує від ризику відмови в продовженні договору оренди.


 

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

 

Для тютюнового бутіка величезне значення має місцеположення. Найбільшу вигоду принесе розміщення магазину в центральній частині міста.

Цигарки, сигари, люльки, мундштуки, папиросницы, кисети і скриньки для зберігання тютюну - це лише частина із списку можливого асортименту. Дорогі сигарети - бренд, модний атрибут і стиль чоловіки самодостатнього і має поняття смаку. Тому і тютюновий магазин не може бути звичайною торговою палаткою-забегаловкой.

Вибирати аромат не можна набігу, в поспіху. Сигарний запах, як ексклюзивні парфуми, треба вибирати індивідуально і ретельно. В хорошому магазині продавець - це консультант, порадник і відмінний знавець своєї справи. До кожного має бути свій підхід. Сигари - штучний товар, але якщо абсолютно правильно підібраний аромат і смак, можете розраховувати на постійного покупця.

Цілком логічно, що дуже часто сигари і люльки купують в якості сувеніра. Такий подарунок доречний у багатьох випадках. До того ж, трубки повертаються в чоловічу моду, стаючи невід'ємним класичним аксесуаром певного шару населення. Ось чому, необхідно, як можна серйозніше поставитися до підбору і місця розташування торгової точки.

Щоб відкрити тютюновий кіоск, немає необхідності купувати спеціальні ліцензії. До тютюнового бізнесу застосовуються стандартні правила дрібнороздрібної торгівлі, а податкова інспекція вимагає виробляти звіт тільки на основі єдиного податку на поставлений дохід (ЕНВД).

Починаючи проект і складаючи бізнес-план, відразу визначите для себе способи постачання товару. Особливості тютюнового бізнесу в тому, що дилерські пільги можуть надаватися лише одному покупцю держави-імпортера. Всі наступні національні компанії, що виходять на ринок, будуть зобов'язані перекуповувати товар або розкручувати бренди нових з'явилися виробників. В такому випадку, гідні бариші прийдуть не відразу.

Аналітики виявляться правими, якщо розвиток такого бізнесу досягне державних масштабів. Забезпечити ж рентабельність одного тютюнового магазину цілком реально і при умовах жорсткого вибору постачальника. Були б початкові інвестиції. Ні багато ні мало, потрібно близько ста тисяч доларів. Половина суми піде на первинну закупівлю товару, а решта витратяться на ремонт приміщення та обладнання. Знову ж таки, реклама та узгодження з різними службами. Додайте сюди витрати на навчання продавців. Передбачте оплату електроенергії за місяць та авансові виплати працівникам.


  Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів  

 

Для відкриття тютюнового магазину необхідно приміщення з площею в 15 - 30 квадратних метрів. Для підприємців, які мають обмежений бюджет можна порекомендувати оренду тютюнових кіосків. При створенні тютюнового бізнесу необхідно особливу увагу звернути на ремонт інтер'єру будівлі. Тут важливі всі нюанси - обробка приміщення, меблі і інтер'єр. Бажано не економити на ремонті тютюнового бутіка, особливо, якщо Ви хочете залучити солідних клієнтів.

Щоб відкрити тютюновий кіоск буде потрібно 100 тисяч доларів. Для того щоб відкрити мережу тютюнових бутиків слід викласти 450 тисяч доларів. Слід мати на увазі, що отримати свій прибуток у 6 - 15 тисяч доларів, власник тютюнового кіоску зможе лише через рік.

1

Читайте також:

Бізнес План тютюнового бутика

Бізнес План тютюнового бутика

Тютюновий бутік - це бізнес престижу і задоволення. Дуже важко поки в цій сфері заробляти, а тим більше швидко окупити свої витрати на його відкриття. Але є і свій великий плюс у даного бізнесу, адже він тільки зароджується на нашому ринку, а значить, є місце для розвитку та входження нових гравців.


Тому Вперед -Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.


Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Найголовніше в розведенні папуг організувати для птахів оптимальні умови розмноження і заздалегідь уявляти собі ринок збуту.


Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Для такого бізнесу вам слід мати навички зварника, розбиратися в матеріалах, знати, де дешево купувати залізо. Для збуту, так само можна домовитися з великими магазинами, взяти на реалізацію виготовлений мангал.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей