Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План тютюнового бутика

   

Тютюновий бутік - це бізнес престижу і задоволення. Дуже важко поки в цій сфері заробляти, а тим більше швидко окупити свої витрати на його відкриття. Але є і свій великий плюс у даного бізнесу, адже він тільки зароджується на нашому ринку, а значить, є місце для розвитку та входження нових гравців.

Особливо вдалим вважається робити ставку на регіони, тут інтерес до такого задоволення знаходиться на початковому етапі. Слід, звичайно, відзначити, що відкриття одного магазину або двох, які відповідно до бізнес-плану, будуть представляти тільки тютюнові вироби, невигідно, швидше за все, даний бізнес доведеться закрити, так і не окупивши його. Для того щоб запустити конкурентоспроможний бізнес, тютюнових бутиків необхідно відкривати мінімум п'ять магазинів, але завжди існують і винятки. Отже, перейдемо до бізнес-плану.

Необхідні інвестиції складуть суму від $90 тис., якщо відкривати один бутік. Якщо все-таки відкривати мережу, що складається з п'яти магазинів необхідні інвестиції - $450 тис.

1. витрати на те, щоб обладнати один бутік складуть суму від $10 тис. до $50 тис.,
- Оптимальна площа приміщення - від 15 до 30 кв. м. найкращий варіант, якщо приміщення буде у власності, але можлива і оренда, яка убезпечить ризики неефективних вкладень, у разі недовговічності бізнесу. Особливу увагу слід приділити - розташування магазину. Якщо бутік розташувати в центральному районі, швидше всього хорошого доходу не буде, але ви будете працювати на престиж, спальні райони, є більш прибутковими.

- На першу закупівлю повного асортименту товару знадобитися не менше $70 тис., в бутіку не повинно бути дешевих тютюнових виробів, тільки найкращі.
- закупівля сигар -$10 тис.,
- закупівля курильних трубок-20 тис.,
- закупівля кальянів, тютюну, сигарил і супутніх аксесуарів -$50 тис.

- Вкладення в спеціальне обладнання - виставкового х'юмідору, який являє собою шафу або кімнату, ціна відповідно $1, 5 тис. -$10 тис., додатково може знадобитися установка витяжки та кондиціонування - від $5 тис. до $10 тис.

  Бізнес План тютюнового бутика  

2. Витрати на рекламу -$2 тис. на місяць. Для того щоб розкрутити знову відкрився тютюновий бутік не варто витрачатися на рекламу на телебаченні або радіо, вона не дасть належного ефекту і при цьому коштує дуже дорого. Кращий варіант - це дати рекламу в ділових друкованих ЗМІ, які відносяться до конкретного регіону, а також є ефективним розміщення зовнішньої реклами та розповсюдження презентаційних буклетів з пристойним будинках і офісах. Якщо ви зупинилися на приміщенні, яке буде розташоване в торговому центрі, то замовте рекламні оголошення по репродуктору.

3. Оформлення сертифікатів та ліцензій. Ніяких спеціальних документів не потрібно, робота тютюнового бутіка може здійснюватись у відповідності з встановленими правилами, які стосуються дрібнооптової торгівлі.

4. Оподаткування. Найкращим варіантом буде використання режиму ЕНВД, пільги не покладаються.

5. Персонал і графік роботи.
З персоналу знадобитися один або два компетентних продавця, які повинні легко орієнтуватися в усьому розмаїтті товару, знати історію і правила куріння і вміють заманити клієнта, для того щоб він став постійним. А також охоронець, якщо магазин не буде розташовуватися в торговому центрі.

Режим роботи тютюнових магазинів має бути без вихідних з графіком: з 9 до 22 годин.

5. Прогнозна щомісячна прибуток - $6 - $15 тис.
Основну виручку будуть приносити постійні клієнти з середнім і високим достатком.

6. Окупність порахувати неможливо: від року до нескінченності.
Перші півроку тютюновий бутік буде працювати в мінус, потім у другу половину року вийде в нуль. Скільки буде клієнтів в бутіку і яка у нього збереться виручка за день прорахувати і передбачити дуже складно, тому що всі ці умови для бізнесу тютюнового бутіка непередбачувані. Тут можливо сотні клієнтів в день, але виручка буде невеликий оскільки будуть продаватися тільки товари за дрібниці, або варіант, коли в магазин прийде один заможний клієнт і скупитися на суму, яка становить місячний дохід.

 

Бізнес План тютюнового бутіка - Завантажити

1

Читайте також:

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Торгівлю тютюном можна розділити на два різних бізнесу. У першому випадку, це масова торгівля звичайними сигаретами, в такому випадку діють свої умови бізнесу. У другому випадку, це продаж якісного тютюну для справжніх цінителів смаку.

Бізнес План кальянной

Бізнес План кальянной

Якщо Ви бажаєте реалізувати себе в бізнесі, безпосередньо пов'язаному зі сферою розваг, але при цьому приносить непоганий прибуток - тоді відкриття кальянной це те, що Вам потрібно. Але перш, ніж приступити до справи, Ви повинні розуміти, що, для того щоб успішно управляти кальянной

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво виробів з пластмас

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План манікюрного салону

Бізнес План манікюрного салону

Щоб не відбувалося у світі, прекрасна половина людства завжди буде стежити за собою. І, звичайно, краще довірити свою зовнішність професіоналу. Саме це обумовлює прибутковість манікюрного салону.


Бізнес План автошколи

Бізнес План автошколи

Послуги автошколи користуються попитом і взимку і влітку, в будь-якому місті. А автошколи, обладнані сучасними автомобілями, що мають у своєму штаті досвідчених інструкторів і бездоганну організацію якісного процесу навчання користуються найбільшим попитом у жителів.


Бізнес План більярдній

Бізнес План більярдній

Зазвичай зацікавленість у відкритті такого специфічного закладу як більярдний клуб мають люди, які в якійсь мірі вже задіяні в цій сфері, наприклад професійні гравці. А отже, головним завданням перед побудовою самої концепції розвитку більярдної буде те, що клуб подобався вам самим


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей