Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво виробів з пластмас

   

Попит, наприклад, плити з пінополістиролу в Росії в найближчі роки буде тільки зростати, звідси випливає висновок, що організація такого виробництва - справа дуже перспективна. Але не тільки на плитах можна непогано заробляти, з спінених полімерів також можна багато чого робити.

Рентабельність випуску товарів зі спінених полімерів складе від 3 до 30%, її ступінь залежить, насамперед, від того, що за продукт буде випускатися. Величезну роль належить стартового капіталу. Щоб організувати високорентабельне виробництво знадобиться близько 100-150 тис. у.о. Така сума буде достатньою для організації виробництва теплоізоляційних виробів. Але можна і обійтися і менш значними коштами.

Що краще робити

Найкраще зайнятися виготовленням всяких труб, листів і панелей, стаканчиків, тари, різноманітних видів упаковки. Особливо затребувані ринком пластмасові поддончики, які служать тарою для фасування тушок курки і різної продукції з неї. Про збуті передбачуваної продукції слід подумати не після, а до створення такого виробництва.

Приміщення та дозволи

Для розміщення виробничих потужностей підійде будь-яке приміщення, лише б стелі не протікали. Жорстких вимог немає. Виняток становитиме виробництво, де процес спінювання буде здійснюватися за допомогою вибухонебезпечного пентану. Тому, в цьому випадку треба керуватися загальні вимогами до такого виду діяльності та правилами пожежної безпеки. Бажано приміщення для такого виробництва знайти далеко від "спальних" районів, а зосередиться на пошуку десь в промзоні або на околиці міста. Площа під технологічні лінії знадобиться від 40 до 200 кв.м. Додатково необхідний склад, готова продукція буде важить мало, а місця займе неабияк. Полімери в гранулах слід зберігати в сухому і, якщо буде можливість, опалювальному приміщенні, адже якість понад усе. Природно, багато питань необхідно буде вирішити з різними інстанціями, "дають добро на відкриття", від органів місцевої виконавчої влади і до санепідемстанції, пожежної інспекції тощо Швидкість "прийняття рішень" багато в чому буде залежати від вправності бізнесмена.

  Бізнес План виробництво виробів із пластмас  

Обладнання

Обладнання можна розшукати різної якості. Зараз на багатьох вітчизняних підприємствах цілі цехи стоять з "мовчазним" обладнанням, яке можна купити за "хороші" гроші і, провівши належну модернізацію, привести в робочий стан. Хоча, якщо Ви готові вкласти кошти, краще купити щось новіше.

Персонал

Для роботи буде потрібно від 2 до 10 чоловік. Найняти їх можна за відносно невеликі гроші, це може бути в місті $200-250 в місяць, може й того менше. Технологу краще не скупитися, такий фахівець коштує $400-500 і це не межа для гарного професіонала.

Сировину

Ціни на полімери в гранулах стабільністю не відрізняються. У середньому, гранульований поліетилен - коштує близько $1 тис. за 1 тонну, поліпропілен у гранулах приблизно відсотків на 15 дешевше. Не забудьте за модифікуючі добавки, що вводяться в оригінальний склад в кількості 0,5-2% від усього обсягу. Вартість кілограма будь такий сумішей близько $5-6.

При наявності відповідної технології, правильної кадрової політики і вдалим ходом розвитку виробництва, Ваше виробництво виробів із пластмас незабаром стане рентабельним.

 

Бізнес План виробництво виробів із пластмас - Завантажити

1

Читайте також:

Виробництво одноразового пластикового посуду

Виробництво одноразового пластикового посуду

Ринок одноразового посуду в останні роки знаходиться на стадії сталого зростання. Асортимент пропонованої продукції постійно розширюється. У хід йдуть все нові і нові матеріали. Тому все більша кількість підприємців готові вкласти кошти у виробництво одноразового посуду.

Бізнес ідея - Переробка пластикових пляшок

В даний час, практично у всіх галузях торгівлі, і громадського харчування використовується пластикова упаковка. Яка потім, за непотрібністю, просто відправляється в сміття. А між тим, на цьому можна побудувати бізнес, який на даний момент не має конкуренції.

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

На всіх підприємствах торгівлі (на ринках, у магазинах, кафе і так далі) використовуються продукти в упаковках, які потім йдуть у відходи (пластикові пляшки, ящики, макулатура і так далі). Багато ці відходи просто викидаються в контейнер.

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво печива

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину нижньої білизни

Бізнес План магазину нижньої білизни

Відкрити власний магазин нижньої білизни є серйозним і відповідальним кроком у світ бізнесу, тому при цьому потрібно брати до уваги багато чинників - ситуацію на ринку, зацікавленість населення в даній продукції, а також вашу конкурентоспроможність.


Бізнес План магазину дитячого одягу

Бізнес План магазину дитячого одягу

Магазини, що займаються торгівлею дитячим одягом це бізнес, який удостоєний уваги завжди. Діти дуже швидко ростуть, звідси потреба в декількох парах взуття, а що говорити про кофтинках, брюках, спідничках, колготках і т.п. Це дорослі можуть не купувати річ, яка не є першою необхідністю для себе, а для своїх дітей купується все і завжди.


Бізнес-план магазину модного одягу

Бізнес-план магазину модного одягу

Людина кожен день потребує гарної та якісної одязі.
Численні опитування громадської думки показують, що витрати на гардероб росіян щороку складають більше, ніж двісті млн доларів.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей