Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво печива

   

Серед відомих кондитерських виробів найпопулярнішими є печива, і попит на них з кожним роком зростає. Тому відкриття бізнесу по виробництву улюбленого багатьма ласощі обіцяє тільки райдужні перспективи. Щоб об'єктивно оцінити необхідні вкладення, чисельність персоналу, можливий дохід, термін окупності необхідний добре продуманий бізнес-план по відкриттю виробництва печива.

1. Дослідження ринку з виробництва печива.
Попит на печива постійно зростає, природно, зростають і ціни на них. Тому придбання сучасного обладнання для налагодження такого виробництва дуже доцільна. Тим паче, що конкуренція в справі виробництва печива невелика: якщо і є такі компанії, то вони, як правило, давно працюють на застарілому обладнанні.
 
2. Обладнання для виробництва печива.
Щоб забезпечити гідні товарообіги печива, підприємцю необхідно ультрасучасне обладнання з відмінними технічними характеристиками. Сучасні автоматичні лінії, які виробляють це кондитерське ласощі зможуть не тільки зменшити необхідні витрати на сировину, але й модернізувати рецептуру приготування, а також знизити собівартість печива при стовідсотковому збереженні його якості.

3. Приміщення для розміщення виробництва.
Для зручного розташування автоматичної лінії потрібно приміщення з площею не менше 200 кв.м. Великі розміри будівлі необхідні для самого виробництва, для складських і побутових приміщень. Приміщення обов'язково повинно бути підключено до водопостачання, каналізації, у ньому повинно бути електрику і, звичайно, зручний під'їзд.

4. Ринки збуту.
Характерною особливістю виробництва печива є його територіальна прив'язаність до конкретного регіону. Здійснювати транспортування на далекі відстані економічно не вигідно. Тому навіть невеликі подібні компанії можуть добре досягти успіху, тим більше що купується частка іноземного печива досить низька.
Реалізовувати продукцію можна або через регіональні і федеральні мережі, або через оптовики, які спеціалізуються на продуктах харчування, доставляють їх безпосередньо в супермаркет, магазин і т.д.

  Бізнес План виробництво печива  

5. Асортимент товару.
Для збільшення прибутку і кількості покупців, асортимент продукції бажано зробити великий. Найбільшим попитом зараз користуються печива без хімічних добавок. Також зростає попит на діабетичні печива і печива з біологічно активними добавками.
Бізнес план повинен обов'язково пильну увагу приділити техніко-економічними розрахунками виробництва печива. У них докладно повинні відбитися капітальні витрати, виручка кондитерського цеху, собівартість, загальні витрати, розрахунок прибутковості, окупність. За розрахунками спеціалістів, які можна знайти і завантажити на спеціалізованих сайтах, середній термін окупності такого проекту складе 33 місяці.

 

Бізнес План виробництво печива - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...

Бізнес План кондитерського магазину

Бізнес План кондитерського магазину

Різні кондитерські магазинчики і цеху стають досить прибутковою справою, адже так приємно побалувати себе солодкими тістечками та тортами. Специфіка продукції такого магазину передбачає тільки розвиток на локальному ринку, що зумовлює його маркетингову стратегію.

Бізнес План кафе-кондитерської

Бізнес План кафе-булочної-пекарні

Якщо Ви давно плекаєте мрію відкрити свій бізнес, але не знаєте, за що взятися, варто звернути увагу на незаслужено всіма забутий тип магазину, а саме булочну. Булочна-кондитерська європейського типу (звана в Європі boulangerie) не має абсолютно нічого спільного з настільки знайомими нам булочними радянських часів.

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво пакетів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину жіночої білизни

Бізнес План магазину жіночої білизни

В останні роки зріс попит на жіночу білизну, про що свідчить збільшення обсягу продажів даного товару. Не дивно, що все більше підприємців вкладають кошти в цю сферу бізнесу.


Бізнес План квіткового магазину

Бізнес План квіткового магазину

Як відкрити квітковий магазин? У даного підприємства, як і у будь-якого іншого є свої нюанси. У цьому бізнес плані ми розглянемо особливості квіткового бізнесу, а також порахуємо наскільки рентабельно дане підприємство.


Бізнес План магазину пива

Пивний бізнес має свою специфіку, але вважається одним з найприбутковіших, 11 % всього виробленого пива російськими компаніями реалізується через магазини розливного пива, або "пивні бутіки", як їх називають самі власники.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей