Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво пакетів

   

Поліетиленові пакети увійшли в наше життя не так давно, проте дуже міцно. Пройшли ті часи, коли їх прали і використовували повторно. Зараз практично кожен навіть невеликий магазин упакує ваш ваговий товар в поліетиленовий пакет, а мережі побільше - в пакет з власним логотипом. Заробити на виробництві поліетиленових пакетів можна, якщо правильно організувати свій бізнес. У цьому вам допоможе даний бізнес-план, який ви можете скачати нижче.

Оглядовий розділ
Скільки коштує пакет? 5-10 рублів. Таких витрат наш гаманець не помічає, проте багато хто не знають, що рентабельність бізнесу з виробництва пакетів досягає 300%. Звичайно, це стосується великих підприємств, так як для великих прибутків необхідний значний обсяг виробництва.

Особливістю бізнесу також є те, що придбавши якось обладнання, ви з легкістю можете надалі виготовляти пластикові пляшки, кришки, пробки, бочки, труби та інше практично без модернізації.

Важливою складовою виробництва є необхідність утилізації відходів. Можливо два варіанти розвитку подій: придбання переробного відходи обладнання та налагодження відносин з переробним підприємством. Другий варіант менш витратний і простий, проте в першому випадку ви можете виробляти продукцію, яка користується незмінним попитом, як, наприклад, сміттєві пакети.

  Бізнес План виробництво пакетів  

Аналіз ринку
Знайти свою нішу в цьому бізнесі можливо. В одному регіоні можуть існувати від п'яти до десяти виробників пакетів, наявність одного великого підприємства не завадить організації декількох міні-цехів.

Виробничий план
В першу чергу необхідно придбати обладнання. Для реалізації бізнес плану знадобитися екструдер, машина для різання плівки на потрібні шматки і спайки цих шматків, вирубний прес для виробництва пакетів з ручками, флексографічне обладнання для нанесення малюнків, обладнання для переробки відходів, якщо підприємство такою буде займатися. Купити обладнання не становить праці,- вибір вітчизняних та зарубіжних машин великий. Крім того, виробники обладнання його налагодять і можуть навчити ваш персонал.

Приміщення для підприємства краще придбати або орендувати в промисловій зоні,- виробництво передбачає викиди відходів, близько 100-150 квадратних метрів. Висота стель від 8 до 10 метрів, так як обладнання висока. Приміщення необхідно з гарною вентиляцією і сухе, тому що сировина вбирає вологу, що негативно позначається на якості кінцевого продукту.
Персонал слід підбирати з приблизного розрахунку одна машина - один робочий, який спеціальної кваліфікації не потрібно.

Фінансовий план
Для закупівлі обладнання необхідно близько 300-350 тисяч рублів. З розрахунком, що обладнання виробляє 50 одиниць товару в хвилину, собівартість пакету - 10 копійок, а вартість 0,4 рубля, можна мати 30 рублів чистого прибутку з пакета. Таким чином, за 8-годинну зміну можна заробити 9000 рублів, а за місяць 190 тисяч рублів.

Такий підрахунок приблизний з урахуванням хорошого збуту, про який слід подумати на етапі складання бізнес-плану. Окупність бізнесу з хорошою організацією - близько півроку.

 

Бізнес План виробництво пакетів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес з виробництва поліетиленової продукції, краще всього підходить вже діючого підприємства, яке займається переробкою вторсировини з пластику.

Виробництво одноразового пластикового посуду

Виробництво одноразового пластикового посуду

Ринок одноразового посуду в останні роки знаходиться на стадії сталого зростання. Асортимент пропонованої продукції постійно розширюється. У хід йдуть все нові і нові матеріали. Тому все більша кількість підприємців готові вкласти кошти у виробництво одноразового посуду.

Бізнес ідея - Переробка пластикових пляшок

В даний час, практично у всіх галузях торгівлі, і громадського харчування використовується пластикова упаковка. Яка потім, за непотрібністю, просто відправляється в сміття. А між тим, на цьому можна побудувати бізнес, який на даний момент не має конкуренції.

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

На всіх підприємствах торгівлі (на ринках, у магазинах, кафе і так далі) використовуються продукти в упаковках, які потім йдуть у відходи (пластикові пляшки, ящики, макулатура і так далі). Багато ці відходи просто викидаються в контейнер.

 

Тому Вперед - Бізнес план переробка сміття

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Інтернет настільки розширив можливості нашого життя, що відкриття інтернет-магазину сьогодні приваблює багатьох підприємців-початківців. Дійсно, чого ж простіше, адже платити за оренду торгової площі, наймати продавців не потрібно , потрібно лише створити гарний сайт і почати продавати вибраний товар.


Бізнес План чайного магазину

Бізнес План чайного магазину

Чайний магазин - можливо найкращий напрямок бізнесу для тих, хто любить заробляти завжди залишаючи клієнта задоволеним. Чай - це те, що завжди буде користуватися величезним попитом і його різновид велика.


Бізнес План магазину жіночої білизни

Бізнес План магазину жіночої білизни

В останні роки зріс попит на жіночу білизну, про що свідчить збільшення обсягу продажів даного товару. Не дивно, що все більше підприємців вкладають кошти в цю сферу бізнесу.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей