Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину жіночої білизни

   

В останні роки зріс попит на жіночу білизну, про що свідчить збільшення обсягу продажів даного товару. Не дивно, що все більше підприємців вкладають кошти в цю сферу бізнесу. Для прийняття рішення про можливості отримання прибутку від інвестування цього виду діяльності необхідний бізнес план магазину жіночої білизни.

Аспекти реалізації бізнес ідеї:
Для початку необхідно підібрати приміщення під магазин, площа якого буде достатньою в 10-20 квадратних метри, в якомусь торговому центрі. Покупниці люблять приміряти обновки, тому приміщення повинно бути обладнане примірювальній з дзеркалом.

Бізнес План магазину жіночої білизни
Слід розмістити різні манекени, які будуть представляти зразки рекламованого товару. На вішалках, стелажах і вітринах розподіляється інший товар. Обов'язковим чинником функціонування магазину є наявність касового апарату. Необхідний початковий капітал в 1000 доларів для придбання та оснащення магазина.

Велику роль у виборі товару відіграє торговельна марка виробника, колірна палітра, різноманітність моделей, фасонів, а також наявність всіх розмірів. Найчастіше жінки воліють купувати комплект нижньої білизни, тому не тільки окремо потрібно пропонувати товар.

Для виграшного ведення справи в бізнес плані магазину жіночої білизни важливо наявність досвідченого продавця, який за особливостями фігури покупниці допоможе з вибором товару.
Бізнес план:

Основною метою є відкриття магазину, орієнтованого на покупців середнього матеріального достатку.

1. Залучення покупців, за рахунок безперервного оновлення товару.

2. Наявність багатого вибору товару, представленого різними розмірами.

3. Білизна має бути високоякісним:

матеріал стійкий до прання, фарба не повинна залишати слідів на шкірі.

4. Кваліфікований персонал. Продавець повинен орієнтуватися у всьому товар, щоб проконсультувати зацікавленого покупця і допомогти йому з купівлею білизни.

5. Правильний маркетинг.

6. Наявність в магазині роздягалень та інвентарю.

Для того, щоб визначити ступінь конкуренції і попит на товар, необхідно виконати аналіз ринку.

Для високих продажів основна частина товару повинна бути на видному місці.
Не обійдеться без витрат, але буде і виручка. Одна третина виручки за місяць - це чистий прибуток, інші дві третини покриють витрати.

 

Бізнес План магазину жіночої білизни - Завантажити

1

Читайте також:

Продаж нижньої білизни і купальників

Продаж купальників і жіночої нижньої білизни як приємна бізнес ідея.
Людина, що розповідає про даному виді бізнесу, сам почав займатися ним на початку 90-х років не маючи достатнього досвіду ведення бізнесу в цьому напрямі, він пішов з гарної посади з автомобільної кампанії і зайнявся продажем нижньої білизни і купальників.

Бізнес ідея як відкрити магазин нижньої жіночої білизни

Бізнес ідея як відкрити магазин нижньої жіночої білизни

Ідея відкрити магазин нижньої жіночої білизни прийшла до мене в результаті аналізу бізнесів не потребують великих матеріальних вкладень. Розглядалася сума інвестування в бізнес до 30 000$, саме такою сумою я мав.

Бізнес План магазину колготок

Бізнес План магазину колготок

Колготки вважаються невід'ємною частиною гардероба майже кожної жінки. Такі товари користуються великою популярністю, а змінюються тільки модні тенденції. Потрібно пам'ятати, що торговельна точка приверне безліч покупців, якщо там буде широкий асортимент.

Бізнес План магазину нижньої білизни

Бізнес План магазину нижньої білизни

Відкрити власний магазин нижньої білизни є серйозним і відповідальним кроком у світ бізнесу, тому при цьому потрібно брати до уваги багато чинників - ситуацію на ринку, зацікавленість населення в даній продукції, а також вашу конкурентоспроможність.

 

Тому Вперед -Бізнес План квіткового магазину

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину косметики

Бізнес План магазину косметики

Сьогодні стає все більше людей, які б хотіли працювати на себе, і найпоширенішим видом приватного бізнесу була і залишається торгівля. Ідея щодо відкриття магазину косметики досить популярна, тому що такий товар постійно користується попитом у потенційних покупців, не тільки жінок, але й чоловіків.


Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину тканин

Одяг масового виробництва ніколи не зможе задовольнити повністю всіх покупців, завжди є та частина, яка хоче виглядати не як всі - це клієнти індивідуального пошиття і творчі особистості, які самі творять шедеври.


Бізнес План дитячого магазину

Бізнес План дитячого магазину

Відкриття магазину з дитячими товарами представляється дуже вигідним підприємством, оскільки на товар зазначеної групи попит не падає. Батьки будуть купувати дітям іграшки та одяг незалежно від криз і спадів у економіці.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей