Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План дитячого магазину

   

Відкриття магазину з дитячими товарами представляється дуже вигідним підприємством, оскільки на товар зазначеної групи попит не падає. Батьки будуть купувати дітям іграшки та одяг незалежно від криз і спадів у економіці. В даному бізнес-плані ви зможете дізнатися про особливості і специфіку саме відкриття дитячого магазину, а також зможете скачати саме цей бізнес-план і використовувати для відкриття свого магазину.


Оглядовий розділ
Даний бізнес-план передбачає орієнтацію на середній клас. Організаційно-правова форма підприємства - індивідуальний підприємець. Оскільки покупці фізичні особи, зазначена форма ведення бізнесу дозволить зменшити податки і спростити ведення бухгалтерського обліку.
Фінансова успішність підприємства характеризується як висока, оскільки останнім часом тенденція до зростання народжуваності і як підсумок підвищений попит на дитячі товари.


Планується відкриття підприємства з роздрібного продажу дитячих товарів. Серед переліку товарів: дитяче харчування, дитячий одяг і взуття, засоби гігієни, ліжечка та манежі, автокрісла, дитячі іграшки. Вказаний асортимент можливо зменшити або збільшити, орієнтуючись на попит по конкретних товарах. Вибираючи товари для своїх дітей, батьки дуже часто купують все в одному місці, тому схиляйтеся краще до розширеного асортименту.


Аналіз ринку
Необхідно промоніторити ринок дитячих товарів у вашому місті. Слід проаналізувати роботу ваших конкурентів і відзначити їх недоліки та упущення. На підставі цього обрати необхідну стратегію.


Виробничий план
В першу чергу необхідно підшукати приміщення під магазин. Майте на увазі, що важлива близькість до покупців і відсутність конкурентів. Можна також поставити магазин поруч з аналогічним, але потрібно бути впевненим, що вам вдасться переманити покупців або залучити їх іншими товарами в даній групі.
Також в магазині слід зробити ремонт, завести відповідне обладнання, створити необхідний інтер'єр. З обладнання вам знадобляться стелажі і полиці, вітрини і касовий апарат, стійки для одягу.

Підберіть персонал. В магазин вам потрібен менеджер, продавці з санітарними книжками та бухгалтер.
Наступним кроком буде робота з постачальниками. Пропозиція товарів на ринку велика, тому умови у постачальників досить вигідні. Зверніть увагу, що іграшки краще купувати у виробників, а ось дитяче харчування в оптовиків, у них і асортимент вище і доставка передбачена. А найголовніше для всіх постачальників - наявність документації на товар, сертифікатів тощо, інакше все може бути конфісковано при першій же перевірці.


Фінансова частина
Розрахувати універсальний бізнес план складно, оскільки ринок дитячих товарів дуже динамічний. Ось приблизні розрахунки.
Витрати:
приміщення - 300 тисяч рублів щорічно;
зарплата - 500 тисяч рублів в рік;
обладнання - 100 тисяч рублів;
продукція - 300 тисяч рублів;
оборотні кошти - 300 тисяч рублів.


Дохід:
реалізація продукції - 250 тисяч рублів у місяць.
Отже, початковий капітал для відкриття магазину - 1,5 мільйона рублів, прибуток у рік - 2,8 мільйона рублів. Магазин дитячих товарів окупиться за 6 місяців, що є дуже вигідним підприємством для інвестування коштів.

 

Бізнес План дитячого магазину - Завантажити

1

Читайте також:

Магазин іграшок - Свій бізнес

Магазин іграшок - Свій бізнес

Після серйозної демографічної ями, в яку потрапила наша країна, в останні 4-5 років спостерігається деяке зростання народжуваності. Це обумовлює перспективність всіх видів бізнесу спрямованих на дитячу аудиторію, у тому числі і відкриття магазину іграшок.

Дитячі іграшки - свій бізнес з відмінною рентабельністю

Дитячі іграшки - свій бізнес з відмінною рентабельністю

Одне з головних правил - це визначитися з місцем продажу. Непогано мати торгову точку поряд з місцем скупчення дітей, це може бути як дитяча поліклініка, стоматологія, так і різноманітні гуртки.

Бізнес план відкриття дитячого магазину

Бізнес план відкриття дитячого магазину

Товари для дітей завжди будуть користуватися попитом, адже кожен батько відмовить собі в чомусь, але порадує свого малюка. Відкрити магазин дитячих товарів - це гарний початок для свого бізнесу.

Бізнес План магазину іграшок

Бізнес План магазину іграшок

У зв'язку із зростанням народжуваності та поліпшенням демографічної ситуації збільшується попит на товари для дітей, в тому числі і іграшки. Щороку кількість магазинів іграшок збільшується приблизно на 30%, але попит на іграшки не падає і перенасичення ринку не відбувається. В якості пріоритетних критеріїв до вибору асортименту слід визначити якість і безпечність іграшок.

 

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину нижньої білизни

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План дизайн студії - Завантажити

Бізнес План дизайн студії

Послуги дизайн-студії оцінюються, як правило, на 5-10% від вартості наступних робіт (будівництво, виготовлення, монтаж). Вартість розробки дизайну для поліграфії, зовнішньої реклами та інтернет-сайтів встановлюється за одиницю послуги або часу.


Бізнес План вантажних перевезень - Завантажити

Бізнес План вантажних перевезень

Здається, все це не така важка робота, саме це і стало поштовхом для роботи на даному ринку дрібним фірмам, що складається з невеликої кількості людей. Часто до таких фірмам висловлюють невдоволення самі клієнти тому, що постійно змінюються ціни за доставку, спочатку названа одна ціна, а в підсумку, через невизначених причин, виходить зовсім інша.


Бізнес План лісопилки - Завантажити

Бізнес План лісопилки

В даний час будівельна галузь набирає обертів, тому створення власної лісопилки - досить вигідну напрямок підприємництва. Бізнес повинен орієнтуватися на місцеві потреби, враховувати попит на пиломатеріали і наявність конкурентів.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей