Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Магазин іграшок - Свій бізнес

   

Як відкрити свій бізнес - магазин іграшок

Після серйозної демографічної ями, в яку потрапила наша країна, в останні 4-5 років спостерігається деяке зростання народжуваності. Це обумовлює перспективність всіх видів бізнесу спрямованих на дитячу аудиторію, у тому числі і відкриття магазину іграшок. Адже батьки завжди хочуть порадувати своїх чад сучасними, якісними і красивими іграшками.

В першу чергу необхідно визначитися з асортиментом пропонованої продукції в магазині. Товар повинен бути розрахований і на дівчаток і хлопчиків, причому всіх вікових категорій, від немовлят до підлітків.

Найбільшим попитом в магазинах іграшок користуються ляльки, залізні дороги, машини, брязкальця і різноманітні розвиваючі іграшки для самих маленьких, конструктори, ігри для розвитку математичних здібностей, реакції і т. д. Паралельно з основним напрямом, можна здійснювати реалізацію дитячого одягу, взуття, біжутерії. Дуже важливо створити в магазині відповідну атмосферу свята. Для цього можна використовувати оформлення з героями мультфільмів і елементами чарівництва і казки.

 

  Магазин іграшок - Свій бізнес  

 

Для відкриття магазину необхідно приміщення площею 50-150 кв. м. Розміри приміщення залежать від вибраного формату: дитячий супермаркет або невеликий спеціалізований магазинчик. У приміщенні потрібно не тільки зробити ремонт, але і запросити професійного дизайнера, який допоможе створити потрібний інтер'єр. В ідеалі, помістити магазин поблизу школи, дитячого садка, поліклініки або іншого місця скупчення дітей та їх батьків. Також можна орендувати відділ у гіпермаркеті або торговому центрі.

З обладнання потрібно буде придбати стелажі, полки, прилавок, вітрини. І, звичайно ж, комп'ютер, касовий апарат. На старті, штат магазину повинен складатися із бухгалтера та 2-3 продавців, які працюють позмінно.

Важливим моментом є вибір постачальників. Іграшки обов'язково повинні бути якісними і нешкідливими, а також мати відповідні сертифікати.

Враховуючи, що конкуренція на цьому ринку завжди була дуже великою, то треба обов'язково якось виділитися із загальної маси і запропонувати покупцям щось нове, наприклад, роботу через Інтернет або оригінальну доставку. Також можна, на перший час, знизити ціни на товари.

В даному бізнесі звичайно чимало складнощів пов'язаних з високою конкуренцією, мінливою кон'юнктурою ринку, і жорсткими вимогами до якості товару. Однак і рентабельність витрат, якщо зумієте догодити клієнтам, буде на гідному рівні. Середня націнка в даному бізнесі становить 80-100%. А окупність стартових витрат досягається відповідно через 10-15 місяців.

1

Магазин іграшок у США відео:

  ht="90"> Дитячі іграшки - свій бізнес з відмінною рентабельністю

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.


Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Організацією приватного розплідника безперечно повинні займатися люди, які дуже не байдужі до тварин. Крім надання всілякої допомоги братам нашим меншим ви зможете ще не погано заробляти.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей