Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як відкрити сток? - магазин одягу

   

Як відкрити стоковий магазин? Свій Бізнес

Стокові магазини не є радикально новим явищем на українському ринку. Однак за темпами розвитку даний формат поступається лише магазинах «секонд-хенд». В бізнес-середовищі під терміном «stock» зазвичай розуміють магазин економ-класу, що реалізує фірмову одяг минулих сезонів за низькими цінами. Асортимент таких магазинів формується за рахунок товарних залишків, що закуповуються оптом на розпродажах в Європі і США. Попит на стік в нашій країні настільки великий, що навіть деякі бутіки, що позиціонують себе як елітні, насправді торгують саме ним.

Підібрати приміщення під стоковий магазин досить просто. Західні фахівці вважають, що ідеальний стоковий магазин повинен розміщуватися в ангарі або виробничому складі площею 2-3 тис. кв. м. У нас же, величезні магазини-склади в індустріальній частині міста поки що не прижилися. Тому пальма першості віддана невеликим стоковим магазинчиках площею від 50 кв. м. Такі магазини можуть розташовуватися і на центральних вулицях міста, але, з точки зору рентабельності, вигідніше розміщувати їх у спальних районах. Хорошим варіантом, враховуючи цінову політику стокового формату, також бачиться розміщення поблизу студентських містечок.

  Як відкрити сток? - магазин одягу  Обладнання стокового магазину складається з стандартних прилавка, стелажів і манекенів. Щоб уникнути крадіжок, слід придбати контрольні стійки, які ставляться на вході і магніти, що прикріплюються до товару. Крім того, необхідний комп'ютер і касовий апарат. Працюють в стоковому магазині зазвичай 2-3 продавця, залежно від площі. Важливо, щоб хоча б один з них мав навички роботи на касі. В якості реклами можна використовувати роздачу листівок біля магазину і оголошення в місцевій газеті. В принципі, обладнання, реклама, персонал - всі ці складові в стоковому магазині повинні переконати покупця в мінімальності націнки.

Як відкрити сток? - магазин одягу


Ключовим елементом бізнесу є процес закупівлі товару. Стоковий товар можна закуповувати безпосередньо у «материнських» магазинах, у компаній, які торгують стоком оптом або в інтернет-магазинах, що спеціалізуються на стоці. Навіть у невеликому стоковому магазині повинно бути представлено як мінімум 400-500 товарних одиниць. При цьому структура асортименту виглядає наступним чином: 70% припадає на жіночі речі, 25% займає чоловічий одяг і лише 5% - підліткова і дитяча.

Стартові витрати для відкриття невеликого стокового магазину складають 10-20 тис. дол. В залежності від місця і часу закупівлі, рентабельність витрат в стоковому бізнесі сягає 500 %. Однак, підприємці, які розраховують на великі обороти, рідко піднімають націнку вище 100%. І досягають при цьому періоду окупності інвестицій в 4-6 місяців.

1
Бізнес-План магазину Сток одягу - Завантажити

Бізнес-План магазину Сток одягу - Завантажити

Як відкрити магазин СТОК? - Завантажити

Як відкрити магазин СТОК? - Завантажити

 

Відео - магазин стокового одягу за кордоном:

  idth="77%">Вперед - Агентство по шопінг супроводу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.


Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Деревообробка це досить прибуткова справа, що вимагають досить великих інвестицій і з чималими термінами окупності. Але з розвитком середнього класу в нашій країні, даний бізнес виглядає досить привабливо.


Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей