Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

   

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.


Автомобільні перевезення використовуються практично всіма компаніями, бізнес яких пов'язаний з виробництвом або реалізацією продукції. Перевезення вантажів автомобільним транспортом в силу своєї маневреності і можливості підбору рухомого складу для доставки будь маси й обсягу вантажу дозволяє перебувати йому на першому місці серед всіх інших видів транспорту.


Міжміські перевезення - гарна ідея для створення та розвитку бізнесу. Потреба в маршрутках буде завжди. Більшість людей мають свій бізнес, часто користуються послугами міжміських перевезень. Зрозуміло, деякі з них воліють перельоти, але і в цьому випадку можна знайти вигоду для себе. Деякі компанії налагоджують зв'язок перевезення пасажирів.


  Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів  

Види перевезених вантажів

Товари народного споживання: продукти харчування і корми для тварин, побутова техніка, електроніка, меблі, побутова хімія, косметика, продукти гігієни, алкогольна та тютюнова продукція, текстиль, одяг, взуття, друкована продукція, медикаменти тощо;

Товари промислового призначення: будівельні матеріали, промислове устаткування, верстати, теле - і радіоустаткування (у тому числі особливо цінне), промислова сировина (метал, ліс, харчова продукція) тощо;

 

Організація діяльності

При організації і розвитку такого роду діяльності, необхідно особливу увагу приділяти доставці вантажу у визначене місце і час. Перед тим, як транспорт з вантажем відправити в дорогу, потрібно як слід переконатися в надійності автомобільного засобу. Дуже важливо, щоб клієнт міг користуватися послугами мобільного зв'язку з автомобілем, який здійснює доставку. Страхування вантажу підвищить довіру клієнта до вашої фірми.

Конкурентне середовище в міжміських вантажних автомобільних перевезеннях дуже щільна. На зазначеному вище напрямку Компанії доведеться конкурувати з великими перевізниками, які експлуатують по кілька сотень машин, так і з середніми і дрібними перевізниками, які мають від трьох до кількох десятків автомобілів. Але позитивна динаміка економічного зростання Російського ринку і постійне зростання товарообігу між цими регіонами, дозволяють бути впевненими, що за наявності й дотримання стратегії Компанія може домогтися значних успіхів.

Загальні витрати в автоперевезеннях включають в себе:
- витрати пов'язані з навантаженням і вивантаженням вантажів, що перевозяться, - до 20% від загальних;
- витрати пов'язані з утриманням автотранспорту, а саме: проведення поточних оглядів, терміновий ремонт, придбання необхідних паливно - мастильних матеріалів, оплата автотранспортних податків - до 50% від загальних витрат;
- витрати на оплату обов'язкових бюджетних платежів і праці водія - 30% від загальних витрат.


  Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів  


Розвиток Фірми

У вантажоперевезеннях кінцева стадія розвитку (не враховуючи, звісно, купи всяких нюансів) - транспортно-експедиторська компанія. Причому, така, яка може запропонувати своїм клієнтам доставку будь вантажів будь-яким видом транспорту в будь-яку точку земної кулі. Надання експедиторських та митних послуг при цьому мається на увазі за умовчанням. Однак і це вже не може бути гарантією успіху, адже ринок інтермодальних (міжнародних многотранспортных) вантажоперевезень, в основному, вже склався. І новачкові пробитися на нього і закріпитися там досить важко.


Крім необхідності продумати всі дрібниці, яких при організації транспортно-експедиторської компанії набагато більше, ніж у роботі просто транспортної, доведеться якимось чином вирішувати і проблему укладення агентських договорів.

1

Читайте також:

Бізнес План вантажних перевезень - Скачать

Бізнес План вантажних перевезень

Здається, все це не така важка робота, саме це і стало поштовхом для роботи на даному ринку дрібним фірмам, що складається з невеликої кількості людей. Часто до таких фірмам висловлюють невдоволення самі клієнти тому, що постійно змінюються ціни за доставку, спочатку названа одна ціна, а в підсумку, через невизначених причин, виходить зовсім інша.


Організувати бізнес вантажоперевезень і переїздів

Організувати бізнес вантажоперевезень і переїздів

Бізнес по організації квартирних і офісних переїздів - один з найбільш динамічно розвиваються бізнесів на даний момент. Він привабливий тим, що почати можна з невеликими вкладеннями.

Вантажоперевезення газель. Свій бізнес на газелі

Свій бізнес на газелі

В наш час коли у людей є гроші і можливість купувати нове житло. доводиться перевозити речі з місця на місце. подивившись на це, я пропоную починаючим підприємцям вхопиться за цю справу. а також і тим хто хоче розвинути свій бізнес.

Бізнес на компанії вантажоперевезень

Бізнес на компанії вантажоперевезень

Бізнес на здійснення вантажоперевезень - цікава справа. Організувати транспортну компанію, яка здійснює таку діяльність в цей час нескладно. Важливо знати деякі тонкощі.

 

Тому Вперед - Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Торгівля літаючими радіокерованими рибами як окремий бізнес навряд чи можна розглядати, а ось додаток до вже існуючого магазину іграшок відмінно підійде.


Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.


М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

Виробництво м'яких іграшок може існувати як окремий вид бізнесу, так і доповнення до вже діючого швейному виробництву. У другому випадку вкладення в бізнес будуть мінімальними.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей