Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

   

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.

Для початку, було б дуже до речі, якщо ви маєте певне уявлення про пристрій і ремонт стільникових апаратів. Просто ідеально, якщо ви практикуєте ремонт мобільників як захоплення або хобі і ваші друзі, знайомі користуються вашою добротою.

З самого початку що б побудувати бізнес, який буде приносити Вам гроші завдяки ремонту мобільників потрібна спочатку зареєструвати свою діяльність у вигляді ІП., після купити або взяти в оренду відповідне обладнання, знайти спеціалісти, який і буде виконувати ремонт мобільних телефонів. Знову таки, якщо поломка не суттєва і Ви самі зможете її виправити, то це заощадить витрати на роботу фахівця, тобто принесе Вам зайву прибуток.


 

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

 

Варто відзначити, що місце, де здійснюється обслуговування клієнтів майстерні обов'язково повинно містити таку обов'язкову документацію:

- режим роботи;

- прейскурант цін;

- куточок споживача;

- правила побутового обслуговування населення.

Якщо хоча б один з перерахованих вище документів відсутній, це може служити для контролюючих органів приводом до стягнення штрафу.

Після вирішення питання пошуку приміщення наступним етапом організації бізнесу стане придбання необхідного обладнання. Для здійснення ремонтних робіт знадобляться:

Паяльна станція з феном, вартістю близько 3 тис. карбованців;

Блок живлення - близько 1 тис. рублів;

UFS для заміни програмного забезпечення і набір кабелів - приблизно 4 тис. карбованців;

Ультразвукова ванна - 1тис. рублів;

Набір інструментів для розтину мобільних телефонів - пінцети, викрутки тощо

Приготуйтеся до періодичних витрат на придбання запчастин до мобільних телефонів, витратних матеріалів (флюси, припої, рідини для чищення плат). Не обійтися у цій справі без виходу в Інтернет, щоб скачувати нове програмне забезпечення. Сайти, на яких викладені ліцензійні «прошивки» для мобільників, продають доступ до своїх ресурсів власникам програматорів UFS.Конечно, програми можна скачати з Інтернету безкоштовно, але тут ви ризикуєте нарватися на «криві» прошивки, які не будуть працювати коректно.


  Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів  

 

Також не забудьте включити в щомісячні витрати оренду приміщення під майстерню або приймальний пункт, зарплату приймальника (якщо він вам знадобиться).
Забезпечте ваш бізнес хорошою рекламою в різних друкованих виданнях, прорекламируйте бізнес в Інтернеті. Дуже ефективною рекламою є розвішування буклетів у міському автотранспорті, в яких можна вказати графік роботи майстерні і ціни на найпопулярніші види послуг. Також вкажіть можливість отримання купона на знижку 5%, а також отримання гарантій на виконану роботу. Все це дозволить залучити якомога більше клієнтів.

Для розширення клієнтської бази цієї бізнес ідеї можна укласти типовий договір з салонами з продажу мобільних телефонів про те, щоб вони рекомендували вашу майстерню своїм клієнтам по закінченню гарантійного терміну обслуговування їх телефону.

Націнка на запасні частини, які встановлюються при ремонті, в середньому становить 100%, що говорить про хорошу рентабельність цього виду бізнесу.

1

Читайте також:

Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги

Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги

Майстрами по ремонту побутової техніки, як правило, стають люди, хобі яких переросло в бізнес, адже не у кожного є можливість купити нову побутову техніку після поломки старої, так і буває ремонт для старої техніки, потрібен зовсім незначний.

Власний бізнес - Заправка картриджів

Власний бізнес - Заправка картриджів

У кожному місті є кілька підприємств, що спеціалізуються на заправці картриджів. Крім того дана послуга надається у деяких копі-центрах, магазинах по продажу комп'ютерів та центрах по ремонту оргтехніки. Даний бізнес рентабельний і простий.

Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

В наш час не у всіх людей є можливість купувати нову побутову техніку, це створює основу для організації свого бізнесу у сфері продажі б/у техніки.


Тому Вперед - Бізнес на упаковці товарів. Організація цеху

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

При створенні бізнесу у сфері ЖКГ головне-це довіра людей, мешканці обслуговуваних територій повинні чітко розуміти куди і на що витрачаються їхні гроші, отримаєте їх довіру, ваш бізнес буде процвітати.


Бізнес - Розведення худоби. Скотарство та Тваринництво

Бізнес - Розведення худоби. Скотарство і Тваринництво

Розведенням худоби люди займалися з давніх часів і це заняття завжди приносило прибуток. Тут важливо самому розбиратися в скотарстві і розуміти що користується попитом у вашому районі. Скотарство і Тваринництво - це сільськогосподарський бізнес.


Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей